שירשור נוכחות

N0 far

New member
שירשור נוכחות../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

לא היה כזה מזמן
אה בעצם אני לא הייתי פה מזמן
יאללה אנשים לשרשר נוכחות
נ.ב. אני לא אהייה פה כי אני הולכת למסיבת סיום בבי"ס שלנו הולך להיות מזה כיף!|| (אה זה כי אני הולכת לקריון ולא למסיבה
) וסתם שתדעו אני ילדה ממש תחמנית
(גרמתי למורה לבוא ולדבר איתי(כי התביישתי לפנות אליה
) חברות שלי שלחו לי הודעה באייסי שהמורה חיפשה אותי היום המוןןןןן זמן
שהיא חיפשה אותי בכל הבי"ס אתם רואים? אם אני רוצה שיבקשו ממני סליחה (על משהו שקרה לפני חצי שנה
) יבקשו ממני סליחה
עזבו הייתי עכשיו בהרצאה של שעתיים אני די מחורפנת

LaviDavi

New member
../images/Emo45.gifאני כאן../images/Emo9.gif

תחמנית אחת
ככה את הולכת לקריון ולא מזמינה אותי?? תזכרי! סתם..אני הולכת לראות את המוכר דיסקים שלי

N0 far

New member
אני יודעת!!! בגלל זה לא אמרתי לך

איך היה?????????????????????????????????? ובסוף בכלל לא הלכתי לקריון הברזתי לשק"ם/רבמ"ד טוב בטח את לא מכירה

N0 far

New member
חח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

N0 far

New member
בעעעעע../images/Emo10.gif

בסוף נגרם מזה בלאגן המורה שלי לקחה את זה יותר מידי אישי
היא חיפשה אותי כל היום!!!!! (גם בלימודים וגם במסיבה!!!) ובנות עוד יותר חיממו אותה ועכשיו היא מזה לחוצה!! אבל מה אני אעשה? קיצ היא חושבת שאני מתחמקת ממנה ומה אני אגיד לה? אה המורה באמת כעסתי אכל זה היה על משהו לפני חצי שנה? בעעעעעעעעעעעעעעע
ולא מספירק עכשיו היא גם יודעת שהברזתי מהמסיבה גם כי היא חיפשה אותי ולא מצאה וגם כי רצו להביא לי תעודת הצטיינות(
) זה ממש מוזר כי בדיוק חשבתי על זה והתבאסתי כי ידעתי שבחיים לא יביאו לי תעודה ופתאום חברה שלחי שאלה איפה הייתי ואמרה שהביאו לי תעודה כי עשיתי משהו
אווווווווווווווווווווווווווווופ כוסססססססססאמק מה עושים?
מקווה שיעבור בשלום מחר יום אחרון

סאטורן1

New member
את מתעצבנת שקבלת תעודת הצטיינות?

ודווקא המסיבה הייתה ממש יפה. ספרו לך על ההוא שסיפר אגדה על בת המלך? (ומה שהלך שם עם קראווני
) אגב, יש לי ממוצע 93 נקודה משו. נחמד לי^^

N0 far

New member
חחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני עדיין בשוק מזה
אני הולכת לתומי מנסה שלא יראו שהברזתי פתאום עדי ורוית רואות אותי ואומרות לי שקיבלתי תעודת הצטיינות
גם בת דודה שלי בכיתה ז' קיבלה תעודת היצטיינות אין המשפחה שלנו מביאה גוואה לבי"ס
במיוחד אני

למעלה