שירשור נוכחות....

הנני כאן אבל מתכוננת למבחן../images/Emo42.gif

בגאוגרפיה בשיחת ועידה במסןןן וגם סתם ככה
איי ניד הלפ!!!! מישהו יודע מה השנים המאה ה19- והמאה ה20- נגיד [אני סתם אומרת כי אנלא יודעת] המאה ה19 זה שנת 1900[נגיד] בקיצ מישהו יודע

תיפי1

New member
ה- מאה ה-19 זה

מכשניגמרת שנת 1800 עד שנת 1900 [אממ.... ככה לימדו אותנו שנה שעברה
(אם אני לא טועה)] אבל אל תיסמכי עליי

פה אבל לומדתתתתתתתת../images/Emo7.gif

מבחן ע-נ-ק במתמטיקה מחר....... קלטו את החומר- חקירת פונקצית מנה, שורש ו-e בחזקת x בעיות מינימום מקסימום סדרה חשבונית, סכום סדרה חשבונית סדרה הנדסית, סכום סדרה הנדסית גיאומטריה............................ אההההההההההההההההההההההההההההההה

inbush1

New member
באיזה כתה את?../images/Emo12.gif

יאבבבבבבבבבבבהההההההה

י"א!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo7.gif

הצילוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו וווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

בהצלחה בובה../images/Emo50.gif..../images/Emo42.gif

סהר אם את יודעת קצת בגאוגרפיה עני לי על המאה 19 ו20 הודעה מעלייך

../images/Emo51.gifרותםםם../images/Emo50.gifגם לך!!!!!

וסורי בובהההההההההההההה אני לא יודעת.................

inbush1

New member
רותמושלמת../images/Emo99.gif עניתי לך ../images/Emo185.gif

בשירשור של לינוי

תודהההההה עזרת לי../images/Emo42.gif

חזרתי לערים הקדם תעשתייות המהפכה התעשייתית ואחוז העירוניים וכו' וכל זה מעניין לי את קצה הנחיר השמאלי

inbush1

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif ../images/Emo185.gif

רותם שלא תעיזי להזכיר לי את זה עוד פעם... למדנו את זה שנה שעברה זה נושא כל כך משעמם!!!!!!!!!!!!!!!! אבל אם את צריכה עזרה תגידי... יש לך מסן/אייסי? לאב יוווווו

inbush1

New member
נצל"ששששששששש ../images/Emo185.gif

חחחח אמא שלי אמרה לי שעכשיו היא שמעה הודעה הודעה לא רישמית שערפאת מת אבל זה לא בטוח!!!! קולולולווו

"אפרת ונירו המדהימים"

איך את עושה את כל התמונות האלה עם האפרת תעשי לי כפכף וכל מיני? את יכולה לומר לי מאיפה הורדת את התוכנה?

למעלה