שירשור לאור הסקסית1

מסטוללל

New member
שירשור לאור הסקסית1../images/Emo137.gif

אורררררררררררררררררררררר את פשוט מדהימהההההההההההה
את משגעת אותי בטירוף כל פעם שאני נכנס לבלוג שלך
יש לך חיוך משגעעעע
צחוק מעלףףףףףףףףףףף והעיקר העיקר שיושבים לה 50 אנשים בחדר ופשוט היא מתיחסת לכולםםםםםםםםםםםם אז אור אני מאחל לך למשיך בדרכייך בכל אשר תפני שתדעי שבמקום קטן כזה תמיד אוהבים אותךך ותומכים בך!! אוהב אותךךך ..... מסטוללל מאור...

Baby IN Red

New member
אור יא משגעתתתתתתתתת

מסכימה עם כל מילה שמאור אמרררררררררררר את פשוט מעלפתתתתתתתתתתת אשה מדהימההההההההההההההההההההההה אוהבת אותךךךךךךךךךךךך ורק טוב בחייםםםםםםםםםםםםםםםםם:)

orzardz

New member
אורררררררררררררררררררררררררררררררר

מאורררררררררררררררררררר שחתהההההההההההההההההההההההההה אתתתתתתתתתתתתת הלשששששששששוווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ואתתתתתתתתתת הבטןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן :p:p:p:p

../images/Emo23.gifמאור חולה עלייך

תודה נישמתי עשית לי ממש הרגשה טובה עכשיו אני חולה עלייך טוניסאי שלי

../images/Emo25.gif../images/Emo138.gifחג שמח לכולם

היי וחג שמח לכולם מזמן לא הייתי כאן אז בנתיים ד"ש לאור הסקסית לאילן לפיות הטובות לדרדסילר לבילבי ולכל מי ששכחתי

../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה...

אור את בן אדם פשוט מקסים..... איןןןןןןןן עלייךךךךךךךךךךךך מתההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך חולההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךך שרופההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךך הכל עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךך חחחחחחחח...
ב
סיוון

סיליקה

New member
כפרעעעעעעעעעעעעעעעע..

מת מת מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך תשארי כמו שאת יפה שלייייייייי

אמאאאא../images/Emo23.gif

מי אוהבת אותך יותר ממני
חולה עלייךךךךךךךךךךךךך נשמההה מואהההההההההההההה
רוזיתוש

mogi m

New member
אורוששששששששש../images/Emo23.gif

אני חולה עלייך חמותי הנפלאה!!! אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךך מת עלייךךךךךךךךךךךךךךך ואת כוסית חבל"ז!!! (בכלל לא נראית בת 37)
Love You

חולה עלייך אש!!!

אור אני חולה עלייך!!! בטירוףףף אין אין עלייך אני חולה עלייך אשששש!!!!!!!!!!!!!!!!

GוGונית

New member
../images/Emo25.gifאמאאאאאאאאאאא :)../images/Emo23.gif

אמא אמא אמא וואוייי איזה אמא יש לי !!!!!!!!! וואיי אנשים מחר אני רואה את אמא
אני מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !!!!!!!!! ואני שמחה שהכרתי אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !!!!!!!!!!! באמת שאני שמחההההההההההההההההההההההההההה !!!!!!!
ואל תגידי שלא הגבתי !! כי אני כן רשמתי !! נה נה ונה נה מתה עליך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פ צ צ ה 11

New member
אוררררררררררררררוששששששששש../images/Emo23.gif

אורררררררררר נשמה שלייייייייייי אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך חיים שלייייייייייייייייייייי מואהההההההההההההההההההההההההההה

ilan34

New member
יש כניסה לבני 33

כי כולם אמא חמה שלי הלו להירגע היא לא זקנה והיא נראת סוף הדרך אור האמת תגידי להם הגיע הזמן לא 37 47 וימותו כל הקנאים היא נראת פצצה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחבת 37 והיא נראת פצצה אור המישכי ככה גלי לנו תסוד שלך

אור אוהבים אותך נשמה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אל תלכי לי אל תשתני לי לעולם לעולם ~~~~!!!!!!!!

3 ה מ ל ך

New member
אורררררררר

כפרה עלייך אור את יודעת שאני מת עלייךך תמשיכי כמו שאת (אבל בלי עצבים) חחחחחחחחחחחחחחח

danielee

New member
אורושששש../images/Emo23.gif

מואההההההההההההההההההההההההה חולה עליך נשמה מספר 1 את@

למעלה