שירשור לאור הסקסית1

מאורררר יחמודדדדיייי

וואלהההההההההההה מאורררררר אחי כל מילה שלך לגבי אור היא סוכרררררר אורר כפרושששששששש את באמת מאמיייייי מתיחסת לכולם שמחה תמיד חמודההההההההההההההההה!!!!! (וכמובן המאהבת שלי
)
לאוררררר בלבדדדדד!!!!!!(לא לגנוב יגנבים אני רואה)

../images/Emo25.gifלאור המדהימה ../images/Emo24.gif

אור מאמי מתה עליך. את כזו נשמה טובה, לכולם מתייחסת בחום ואהבה. כשאני נכנסת לבלוגים תמיד את הבלוג שלך אני מחפשת כי תמיד שם נמצאים כול החברים הטובים. הבלוג שלך הוא הכי הכי שיש: מצחיק,שמח,מלא בחיוך ואור(חחח אור) את מכניסה תאור לבלוג ולחיים שלנו. את פשוט אישה מדהימה אין אין עליך נשמה מתה חולה שרופה עליךךךךךךךך

../images/Emo99.gifאת פשוט ממממ....

טוב אז אם את רוצה שאני יגיב אז בכייף. לא סתם אני פה. אז חוץ מהמסיבה שהיינו בה.
. אז היה סבבה... ולאלה שרוצים לדעת אור ממממממ.... באמת סקסיתתתתתת.... בקיצור אורוש חולה עליך מותק מטורפת משוגעת מאושפזת חולה מתה עליך.... זהו להיום אוהבת אותך... נופי.

אורלי "הסקסית היחידה1"

כל הכבוד לך על שידור הבלוג שלך. עם כל המשוגעים שנכנסים לבלוג שלך את מצנזרת אותם וממשיכה את היחס הנפלאה. תמשיכי להיות כזאת נחמדה לכולם. שיהיה לך את החיים המאושרים באדם ושמחת חיים שאין לאף אחד. בברכה אני

אור את האישה הכי מדליקה שיש

יו יו יו מי נותן בראש בבלוג אור היפה ותמיד מדליקה החדר של אור היחיד בבלוג שיש בוא אור כול חדר אחר חשוך היום חנוקה ואור נותנת לנו תאור להמשיך אז אור במילים פשוטות את פשוט מתוקה ואין ולא היה אישה כמוך מדליקה חושך חושך בנו אנכנו לגרש עם אור קטן אבל לב ענק גירשנו תחושך אז אור תמשיכי להיות אור המדליקה תמיד ממני לירן ארביב

למעלה