שירשור כיף ליום קיצי

ניקי ב

New member
שירשור כיף ליום קיצי../images/Emo23.gif

איך נפגשתם עם בן הזוג בפעם הראשונה?
איך התבצעה הצעת הנישואים?
איפה ביליתם את ירח הדבש?
יש משהו שהייתן משנות בבן הזוג?

ניקי ב

New member
התשובות שלי:

חיפשתי עבודה , התחלנו לעבוד יחד. הצעת הנישואים התבצעה בבית מלון "המלך שלמה" באילת, כרע ברך והיציע נישואים
את ירח הדבש בילינו בארה"ב, חודש וחצי של טיולים. הוא מושלם והוא שלי

הג יולי

New member
תשובות

היינו פעילים פוליטים באוניברסיטה. נפגשנו שהלכנו לתלות שלטים ברחבי ירושלים
קניתי טבעת, נתתי לו, ואמרתי לו שהוא מוכן שייתן לי.
סרי לנקה
תמיד יש דברים קטנים אבל החבילה הכוללת טובה מאד, אז למה לשנות...

rubber duckit

New member
בהחלט שרשור של כייף

נפגשנו בפגישה עיוורת דרך אתר בליינד דייט
הצעת נישואין רשמית לא היתה. היה לנו ברור שזה מה שיהיה אז פשוט החלטנו להודיע להורים. בדיוק שבעה חודשים מיום ההיכרות עמדנו מתחת לחופה.
בירח הדבש שלנו
לאירלנד. ארץ מקסימה ומשגעת, מלאה ירוק, מים ואנשים מקסימים. כבר החלטנו שזה היעד לטיול הבר מצווה של שגב. לא הייתי משנה בו כלום, כמו שאני לא רוצה שהוא ישנה בי משהו. אוהבת אותו כמו שהוא. נורית

1אמאלה

New member
עונה

נפגשנו בדיסקוטק כשהוא התחיל עם אחותי הקטנה
בסוף ארוחה במסעדה במקום קינוח כתב על צלחת בשוקולד "התינשאי לי?"
סופ"ש באילת (מעולם לא הייתי באילת לפני כן והתחתנו כ"כ מהר שלא הספקנו לאסוף כסף..)
אוהבת אותו עם כל הלב בגלל מה שהוא, עם המגרעות...גם אני לא מושלמת..
ניקי- יש לך רעיון קל למשהו עם חצילים חוץ מסלט חצילים במיונז הרגיל? חצילים מטוגנים איכשהו?..

ניקי ב

New member
חצילים מטוגנים ברוטב עגבניות

חצילים מטוגנים ברוטב עגבניות חומרים חצילים בכמות הרצויה לקלוף ולחתוך לפרוסות לאורך החציל, להמליח, להניח בצד ל - 15 דקות, לשטוף ולסחוט להכין 2 קערות 1.קמח + פלפל שחור + כורכום 2.ביצה + מלח לטבול את החצילים ולטגן בשמן עמוק רוטב חתיכות שום - לטגן רסק עגבניות פלפל שחור אבקת מרק מים להרתיח את הרוטב לסדר את החצילים בצורה מסודרת בתוך הרוטב, ולבשל ביחד כ - 10 דקות על אש נמוכה. הערות: אפשר לוותר על הרוטב , זה טעים מאוד גם בלי. בעיקרון לקערות את יכולה להוסיף איזה תבלינים שאת רוצה.

ניקי ב

New member
חצילים מטוגנים ברוטב בלסמי מפתיע

חצילים מטוגנים ברוטב בלסמי מפתיע מטגנים חצילים לפי הדרך שכל אחד מכיר (אני פורס, משהה כחצי שעה עם מלח גס על רשת או מסננת, מנגב ומטגן בשמן זית). מניחים על צלחת הגשה. לרוטב: מעט בלסמי, מעט שמן זית, מעט אגוז מוסקט טחון ומעט רוזמרין קצוץ דק. מערבבים. יוצקים בכפית מהרוטב (הדי מרוכז) במרכז כל חציל ומגישים מקור: הרברונן

mevav1

New member
אחלה סקר ניקי../images/Emo45.gifאז אני הכרתי את

בעלי כשהוא עבד אצל הוריי והתקין להם מזגן
הצעת הנישואין נערכה כך... כשראיתי שבעלי לא הכי רצה שאעשה צבא(הוא נורא חשש שמא אמצע איזה כוסון אחר)
,אמרתי..טוב,לא צריך..בוא נתחתן
(אני אסמטית וידעתי שלמרות שהייתי הולכת לנח"ל כנראה,שיהיה לי פרופיל נמוך ולכן לא היו לי הכוחות לדעת כמה יהיה לי ואם כן אתקבל או לא) ולכן,כבר היה לי עדיף להינשא. את האירוסין גם אני הצעתי לו ככה: "מה דעתך שנתארס"?...אז הוא אמר,למה לא..ואז באה מצדי הצעת הנישואים השניה שממנה כבר לא הייתה דרך חזרה
את ירח הדבש בילינו שבוע שלם באילת במלון המלך שלמה שאז הוא רק נפתח פחות או יותר.
חוץ מהגוף של בעלי,הייתי משנה בו הכלללללל מאלף ועד תף..

רוצה גם לענות....

נפגשנו בלימודים...בכיתה יג'...כמו בסיפורי בית הספר בסרטים- הוא ראה אותי מסתרקת בשיעור ונדלק- שאל לגבי את חברה הקרובה שלו- שבמקרה היתה אחת החברות שלי....וכשאזר אומץ העביר לי פתק בשיעור והזמין אותי לסרט....
נסענו לנופש בצפון- בלילה הראשון הוא לקח אותי לנקודה יפיפיה שרואים בה את כל הכינרת ושם מתחת לפנס סיפר לי שהוא רוצה לתת לי הכל גם את הירח והשמש והכוכבים והוציא טבעת שבחציה יש זהב לבן עם ירח וכוכבים ובחצי השני זהב צהוב עם שמש... מיותר לציין שהיה מרגש.
אולי הייתי משנה בו את הצד הלחוץ שבו ואת ההתמכרות לעבודה...חוץ מזה הוא לפעמים יותר מידי טוב ויותר מידי עוזר לאחרים עד ששוכח את עצמו ואת הבית.

סינטה1

New member
../images/Emo23.gif התשובות שלי...

הייתי מתנדבת במד"א והוא היה נהג אמבולנס, היה לי חבר אחר גם ממד"א. בעלי נסע לכמה חודשים להודו ומשם כתב לי שהוא מאוד מתגעגע אלי ונראה לו שהוא התאהב בי קצת, בעצם הרבה (נו, כך הוא כתב) ושהוא היה בטאג' מאהל, שאומרים שזה מבנה שמראה עד כמה גבר יכול לאהוב אישה, אז הוא חשב לבנות לי טאג' מאהל קטן על הדשא ליד הבית... (פעם הוא היה רומנטי, לאן זה נעלם
).
הוא לקח אותי לפראג ושם הוציא טבעת (מדהימה בכיעורה) ומשהו מקסים שכתב לי.
ירח דבש מדהים ומושלם במקסיקו.
יש, אבל בסך הכל אנחנו מאוד אוהבים ומאושרים וזה מה שחשוב.

התשובות שלי../images/Emo99.gif

1. אני נכנסתי לאתר הכרויות מתוך סקרנות כשהגעתי לרזומה של בעלי ניסיתי לצאת ובטעות שלחתי לו מייל והוא החזיר לי תשובה לקח לי כמעט חודשיים לענות לו חזרה. 2. הצעת הנישואים - אני הייתי צריכה לטוס לחו"ל לחתונה של בן דוד והוא היה אמור גם להגיע לארה"ב בשביל בחינה שהוא עשה שם. שלושה ימים לפני הטיסה שלי (במוצ"ש) הוא לקח אותי לכותל כי הוא אמר שהוא לא הספיק להתפלל ערבית. אחרי התפילה הוא פגש אותי ברחבה שם וזה היה בדיוק בתקופה של האבן הבוכה אז הוא אמר לי שיכול להיות שעוד דברים נפלאים יקרו הערב. אז הוא שאל אם אני רוצה לקרוא פתק שהוא כתב כדי לשים בכותל בפתק היה כתוב : יהי רצון שאני יוני בן בנימין ואישתי לעתיד מיכל נחיה באושר .... את היתר אני לא זוכרת כי הוא התמין אותו עמוק במנהרות הכותל ושכחנו לעשות העתק) ואז הוא שלף קופסת תכשיתים שהיה בו צמיד זהב ושאל will you marry me? עם הצעה כזו איך אפשר היה להגיד לא???? ירח דבש לא ממש עשינו אבל 5 חודשים לתוך הנישואים בילינו סוף שבוע במלון רמת רחל איפה שהיתחתנו ועשינו טיפולי מסג'ים וכו'.

אוווו... רומנטי....

נפגשנו במאפיה תחת ביתה של אמי. הייתה אהבה ממבט ראשון. הצעת נישואין לא הייתה- רק הסכמה הדדית. היו לנו שני ירחי דבש (וגם שתי חתונות)- הראשון באיטליה והשני בארה"ב וקנדה. מה הייתי משנה בעמית?- עושה אותו פחות עצבני ויותר סבלני.

M25

New member
קצר ולעניין

נפגשנו בפעם הראשונה בגן חובה
הצעת הנישואים היתה בגן חובה
ירח דבש בילינו ביוון- 8 ימים של בטן- גב
הייתי מוסיפה לבן זוגי כמה סנטימטרים לגובה

יפעת 27

New member
כזה רומנטי - מהגן? ממש? ולא היה אף

אחד נוסף??? * נפגשנו בטקס יום השואה - הזמר היה מרגש בטרוף ואמרתי לו את זה
* הצעת הנישואין הייתה במסעדה רומנטית, עם טבעת וירידה לברכיים ע"פ כל כללי הטקס האמריקאיים הקיטשים
* ירח דבש בטנריף ה-מ-ד-ה-י-מ-ה. * מה הייתי משנה? לא יודעת אם זה לשנות או יותר לאחל - שימצא כבר את עצמו מבחינת הצד המקצועי. סקר מקסים ומעורר נשכחות על הבוקר -

M25

New member
כן, מהגן ממש

היינו חברים בגן חובה ובכיתה א' [יש תמונות להוכחה], הקשר בינינו נותק בכיתה ב' כשהוא עבר לקצה השני של העיר. כנראה שהגורל שלנו היה להיות ביחד ודאג להפגיש בינינו שוב. אחרי 4 שנות חברות שמתוכם 3 שנים גרנו ביחד, הוא לקח אותי לגן חובה שבו הכרנו ושם הציע לי נישואים [תוך כדי שכל ילדי הגן מסתכלים עלינו].

למעלה