שירשור יומי אני פתחתי!!!!!!

Kiku

New member
איזה פרק יפה!!!

מירוקו כזה חמוד!!!!!!!!
והמלך הזה דווקא נחמד!! היה מצחיק איך שכל הזמן הראו את אינו, שיפו וקיררה אוכלים... חח... זה היה כל כך לא קשור!
זה היה מוזר כשהמלך הזה צחק אחרי שהוא סיים לדבר איתה על הגשר...
בסוף חשבתי, רק שמירוקו לא יהרוס ויתחיל לדעת לה בתחת, וחשבתי שהוא כבר לא יגע ואז זה בא... אבל איזה חמודים הם כשהם חייכו!!! והם באמת נראו טוב מתחת למטרייה! ואיך שקגומה דמיינה שהיא תגרום להם להתחתן XDDDD ונראה לי שאפילו המלך שם לב שיש משהו בין סאנגו למירוקו, אחרי שהוא הגן עליה... הם פשוט כל כך חמודים ביחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רק חבל שאינו לא כזה רגיש...
היה עוד משהו, אבל שכחתי... שיהיה עוד פרקים כאלה!

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif כה, אינו אטום לגמרי XD

*קגומה חושבת ונאנחת* 'הוא כזה טיפש.' חתיכת אטום-כוסיט-חסר-רומנטיקה-בעורקים XD זה היה כל כך נחמד שהוא לא קלט מה הולך! XDDDD "מה?" זו הייתה התגובה הכללית לשו לגבי מה שהלך שם! XDDD

Fay Wood

New member
למה למה למה למההה?!!?!? ../images/Emo168.gif

למה הוא היה חייב לגעת לה בתחת?!?!?!?!?!??!! באקההההה!!!!!! באאאאאאאקהההההההההה!!!!!!!!!!!!!!! אבל בסוף סאנגו חייכה וזה הכי חשוב ^_^" XD אוי איזה פרק ענקקקקק!!!!!! כל הפרק אני צועקת כמו איזו מטורפת "לאאאא!!!!! באאאקההה!!!!! מה אתה חושב שאתה עושה?!!?!?!?!? מירוקו חתיכת באקההההההההה!!!!!!!!" וכן, אני אוהבת לדבר עם טלוויזיות
סאנגו הייתה כל כך מהממת בפרק הזהההההה
היא כזאת חמודהההההההההה..... מירוקו-סאמה אידיוט!!!!!! אבל חמוודד.....
איזה קטע גדול זה היה כשהוא הציל אותה מהרוח של השד המוזר ההוא!!!!! זה היה כל כך.... כל כך.....
ואינויאשה ושיפו לא עושים כלום חוץ מלטחון ולטחון..... >__<***** שמנים.... אז זה היה הפרק עם התמונות של החתונה!!!! XDDDDD קגומה כזאת חמודההההה!!!!! ^___^ ופקאצה להחריד
אבל פקאצה חמודה ^_^" מירוקו-סאמה וסאנגו-צ'אן - מתי כבר תהיו זוג דאמאיט?!?!?!?!?!?!?!?
כל הפרק אני צווחת "איזה חמודיייייייייים!!!!!!!!!" וואי, אני בהלם שההורים שלי לא צעקו עליי כי אני מפריעה להם לישון
קיצר, פרק ענק.... הרבה מירוקו-סאמה/סאנגו

מית צאן

New member
אוי../images/Emo70.gif אני לא יכולה להפסיק לצחוק../images/Emo70.gif

גדול
פרק אדיר
כל כך מצחיק ויפה
אוקי אני ארגע...
הניתוח היומי שלי: איזה חמוד ורומנטי היה המלך הזה
איזו אהבלה קגומה
בפרק היום היא התנהגה בטפשות יתר
פחחחח אהבלה שכמותה
אין לך זכות לעקוז אחרי סאנגו ולדחוק במירוקו אהבלה שכמותך
איך מירוקו השלים עם זה יפה... הוא היה כזה בוגר עד... *אהמ*אהמ* הסוף...
איך כשמירוקו יצא וקגומה עקבה אחריו וסאנגו עם המלך הזה אז הראו בין לבין את שיפו, קירארה ואינויאשה זוללים
אחחח גדול
אינויאשה לא מבין שומדבר- הוא לא מבין על המטריה, הוא לא מבין מה קורה בין סאנגו למירוקו... נכון קגומה
וואו איך היא הייתה עצבנית... באמת לא היה כדאי להתעסק איתה באותו הרגע...
"לאף אחד אין סיכוי נגד סאנגו הנוכחית..."
(כה אמר אינויאשה...
) איך קגומה הזתה את החתונה
היא מתחילה להתלהב ולזוז כמו פאקצה...
ואינויאשה ושיפו מזועזעים. "מה הבעיות שלה
"
אם שמתם
- קירארה נהמה עליה וסמרה מפחד... חחח
איך בהתחלה סאנגו דאגה בקשר למירוקו (נעם אל תדאגי... הוא יישאר שלך
) ואז היא ראתה אותו בא לאישה: "סליחה, תסכימי ללדת לי ילד
"
*האישה צוחקת צחוק מטופש*
*סאנגו מתעצבנת בטירופישן*
האישה: "אוי זה לא הזמן לבדיחות..."
מירוקו: "אני לא צוחק
"
*נפרדים*
*מראים את האישה הולכת*
*בווווווווווווווווווום*
איך מירוקו הסתכל על סאנגו והמלך במבט עצוב...
*פלאק
קגומה קופצת מהשיחים*
קגומה: "ידעתי שאתה מרגיש משהו לסאנגו
"
מירוקו*צוחקוחושב*: "היא באמת הפחידה אותי..."
איך מירוקו נפצע בשבילה
מושלם קטן של נעם...
איך הם הולכים זה ליד זה (עוד בבקתה)...
מירוקו: "אני מאחל לך רק אושר..."
*סאנגו נעצרת- מזועזעת*
סאנגו: "הושי-סאמה
"
איך בסוף הם תחת המטרייה הוורודה (מעניין של מי...
) סאנגו: "איך הפציעה
"
מירוקו: "ככה... לא חמורה במיוחד..."
*הולכים זה לצד זה*
*קגומה מחייכת בפאקציות*
קגומה: "ראית איזה יופי
"
*מזמוז תחת*
*קגומה מאוכזבת קשות ושיפו ואינויאשה המומים*
*סאנגו מסמיקה*
*בוווווווווווווום*
(שתי כאפות בפרק
) *מירוקו יושב צוחק*
איך סאנגו המשיכה ללכת, נשמה עמוק ואז צחקקה והרימה את הראש לשמש...
ייאי
יפיופה שכמותה

מית צאן

New member
אני לא מאמינה מה רשמתי../images/Emo70.gif

*מרביצה לעצמי*
רשמתי דברים רעים על קגומה צ'אן אהובתי
פחחחחחחחח אני סתם מסטולה, אני ב-over שלי להיום...
מסכימה עם כל מי שרשם דברים טובים על קגו- ותסלחו לי...
היא התנהגה קצת בפאקציות והתלהבתי מזה יותר מידיי... אחח היא כזאת מאמי
מה אמרתי עליה

J e i n

New member
איזה מצחיק היה!

אבל לא הבנתי את הקטע עם הדוב שהם עשו מוצרים של דובים... איך זה קשור?! ולמה המלך הזה כל הזמן צוחק?
איזה גדול היה בתחילת הפרק! מראים את המלך מחזיק בידה של סאנגו, את מירוקו ואת קאגומה לסירוגין. מירוקו רגוע, אבל קאגומה לעומת זאת.... (נמאס עליה אינויאשה? P:) ואיזה מצחיק היה שהם הראו את מירוקו וסאנגו וקאגומה, ומידי פעם את אינויאשה ושיפו- זה היה גדול!

Stinki Winki

New member
פרק חמודדד

אני אוהבת פרקים שעוסקים ביחסים בין הדמויות... סאנגו הסמיקה כל שניה, איזה מאמי^^". המלך ההוא מרגיז.]: מירוקו אידיוט>< ארגגגג שיתאהבו כבר וזהו>< חחחח הקטעים שהראו את שיפו ואינויאשה אוכלים וישנים היו קורעים!

מית צאן

New member
../images/Emo58.gif

פרק הבא ג'אקן זומם לגנוב את טסאיגה...
מראים את רין, אאון...
אני מתארת לעצמי גם את סשומארו...
אינויאשה יהיה חצי עירום
ייאי
גם ג'אקן יחטוף את המטה של מירוקו, הבומרנג של סאנגו ואת החיצים של קגומה...
בסוף קאגורה תחטוף את רין
ייאי לאאאאאאאאאאאאאאאא

harar8

New member
איזה פרק חמוד

סאנגו ממש חמודה אני אוהבת פרקים של סאנגו ומירוקו. חחחחחח אינויאשה לא מבין כלום
המלך היה מוזר איך שהוא צחק בסוף
וקאגומה הייתה חמודה

DarkBrownLynx

New member
פרק מעולה

איזה סטומה קגומה!! זה כזה מצחיק כמה שהיא מטומטמת!!! ואינו כזה חסר טאקט *מסתכלת בתיקרה* וגם זה מצחיק. ואיזה בישי המלך הזה, פי מיליון ממירוקו. אבל נירא לי שבסוף הוא שם לב ששאנגו אוהבת את מירוקו

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif לא את ממש לא. :p

אני פשוט רגישה לזה שקוראים לקגומה פקאצה ו'נלא יודעת מה. *O*

Yoley

New member
איזה פרק יפה!!

איזה מאמי מירוקו!
איך שהוא נהיה מדוכא כשהוא חשב שסאנגו תעזוב אותו *_* איך שסאנגו הפילה אותו לריצפה אחרי שהוא הציע לבחורה ללדת לו בן... מסכן. הכאפות של סאנגו נהיו ממש כמו האוסוורי של קאגומה (רק שהכאפות בדרך כלל מוצדקות ~.~). לדעתי הוא התחיל עם הבחורה ההיא כדי להראות לסאנגו בדרך עקיפה שהיא יכולה להתחתן עם המלך אם היא רוצה. איך שמירוקו הציל את סאנגו מהשד וירד לו דם.
על כל פרק עם התמקדות על מירוקו\סאנגו יש איזה 20 פרקים בלי מירוקו\סאנגו בכלל. T_T הקלטתי את הפרק ואני אראה אותו שוב מחר. ^_^ *אחרי הבגרות בכימיה =.=*

לי Li

New member
איזה פרט שולט *.*

ני אוהבת פרקים שמתעסקים בשיפ מירוקו/סאנגו. או, והפרק הזה היה קורע. איך שהראו את קאגומה, מירוקו וסאנגו עסוקים בדברים "רציניים" ובו בעת את אינו, שיפו וקירארה רק אוכלים וישנים XDD והקטע שקאגומה נתפסה בדיבוק של דמיון החתונה שלהם היה קורע, איך שראו אותה זזה מצד לצד בצורה פאקצתית וקירארה סימרה את השער שלה ונהמה XDDDDDD כל כך נשפכתי. ואיך שקאגומה קפצה משיחים והבהילה את מירוקו XDDDDD היא הייתה דווקא ממש מצחיקה בפרק הזה ^^" פאקצה, אבל לפחות מצחיקה ^^" והמלך היה כל כך שווה =OOO ראיתן איזה עיניים יפות היו לו? *.* רק חבל שהוא היה שחצן והצחוק שלו היה אידיוטי >_> אבל הנה סוף סוף מישהו מתאהב בסאנגו (חוץ ממירוקו) ולא בקאגומה >_> והמממ... אה, מירוקו וסאנגו בכלל היו ממש חמודים, איך שהוא אמר שהוא רוצה שהיא תיהיה מאושרת *.* אווו
ואיך שהוא הציל אותה *.* ואיך שהם הלכו ביחד מתחת למטריה והיא הסמיקה כשהיא הציעה לו את המטריה ^_^ זה היה כזה חמוווד ^_^ רק למה הוא הרס הכל בנגיעת תחת >_<*** למה? ><*** באקה באקה באקה >_> בקיצור, היה פרק כזה מצחיק ושולט ^_________^

למעלה