שירשור השאלה הקטנה

Triple C

New member
יש כבר שרשור השאלה הקטנה

למה לפתוח חדש? והתרגיל מסיים שלהם זה שאחד עושה קלוזליין ואחד חטיבת רגל

yauli747

New member
למה אתה מתכנן ביקור בעירק בכריסמס?

האמת שאני לא חושב שאמרו משהו על ביקור כזה השנה...

Israeli Hero

New member
שמעתי לפני כמה חודשים

שמתכוונים לשלוח השנה את הצוות של ראו. אבל אין לי מושג אם זה עדיין בתכנון.

pasiava

New member
אני מאמין שלא

כי כבר עושים פחות רעש מהמלחמה בעיראק.

pasiava

New member
אני יודע על

טריפל אייץ' - סטאפני מקמהון(נשואים) ליטה - אדג'(חברים) מאט הארדי - אשלי(יוצאים) ויש עוד אבל חלקים כבר לא ב-WWE

Raz Bob Marley

New member
אדג' וליטה זה רק בסטורליין לא?

אני זוכר שאמרו שזה גם במיצאות,אבל ממש לא נראה לי.

pasiava

New member
באמת?!?!

כלומר, כל סיפור מאט-ליטה-אדג' הוא וורק אחד גדול? עד היום לא הייתי בטוח, כנראה שפתרת לי את התעלומה

i d a n 0 1

New member
הסיפור האמיתי (לפי מה שידוע לי)

לפי מה שידוע לי ולפי מה שאני הבנתי ליטה ומאט הארדי היו חברים במציאות וגם בWWE הארדי נפצע (כל מה שאני אומר כאן זה במציאות) פציעה קשה בצוואר שהשביתה אותו לכמה חודשים וליטה ניצלה את זה כדאי לשכב אם אדג' (במציאות!!!) הארדי גילה את זה ואז הוא נפרד ממנה והתחיל בלאגן ווינס החליט לעשות מהסיפור הזה כסף גם בגלל זה המצב בין אדג' והארדי לא הכי טוב מאחורה הקלהים של הWWE

שי מילר

New member
מנהל
זה לא אושר ע"י אף מקור.

אדג' וליטה מעולם לא הודו בכך שקיימו יחסי מין במציאות. רוב חברי הפורום מאמינים שהם כן קיימו כפי שתוכל לראות בשרשור הזה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=13&msgid=56901589&FlagSybase=1 אף אחד לא הצליח לשכנע אותי עד היום שלא מדובר בוורק מהרגע הראשון. בכל מקרה, אדג' וליטה לא ביחד כרגע.

שי מילר

New member
מנהל
עוד כמה

בילי קידמן וטורי וילסון. צ'רלי האס וג'קי ג'יידה. מלינה ונייטרו/מרקיורי(הפסקתי לעקוב עם מי היא יוצאת מהם)

חחח היא יוצאת עם נייטרו

היא יצאה עם מרקיורי בזמן הOVW עד שהגיעה אלקסיס לאריי [מיקי ג'יימס] והוא התחיל לצאת עם שניהם, מלינה גילתה, גם אלקסיס והם ביקשו שיחליט עם מי הוא יוצא והוא בחר באלקסיס [זה למה מלינה עצבנית פלפל על אלקסיס] וכרגע היא יוצאת עם נייטרו.

שאלה...

איפה אפשר למצוא את המילים לשירים של הWWE... אני צריך את של כריסטיאן, אדג' וקיין...

למעלה