שירשור הכרות רשמי

אתי77

New member
שירשור הכרות רשמי ../images/Emo13.gif

אחרי הברכות והבשורות הטובות על ההחזרים, בכל זאת, כמו בכל פורום חדש, כדאי לפתוח בשירשור הכרות
אשמח שכל מי שמציג את עצמו יוסיף גם כן מהן ציפיותיו מהפורום... אני אתי, אמא לילד בן 8 לקוי שמיעה, וגם לבת 6, ולבן 3. גננת במעון יום שיקומי של מיח"א ירושלים שבו משולבים ילדים שומעים ולקויי שמיעה.. אני מקווה להצליח ליצור מקום מפגש וירטואלי בין הורים וגם לאפשר מתן מידע וכיוון אודות כל השאלות הקשורות לנושא.

Rוניקו

New member
מצטרפת...

ראשית - ברכות לפתיחת הפורום החדש! אני אמא לילדה בת אוטוטו 4 המרכיבה שני מכשירי שמיעה. בשלוש השנים האחרונות, אחרי השוק הראשוני, למדתי רבות את הנושא ואני משתדלת לעזור להורים אחרים שחיפשו ומחפשים מידע... מאחלת לכולנו שהפורום הזה יהיה בית להורים, מקום להתייעצות ולהחלפת דעות. בהצלחה!!!

אתי77

New member
ברוכה הבאה!

איזו התרגשות! יש לי המון מה לשאול אותך... אבל אחכה טיפה לפני שאציף אותך בשאלות... ברוכה הבאה
מקווה מאד שהפורום הזה יהיה לך ולכולנו מקום מפגש מהנה ופורה!

נעים מאד ../images/Emo140.gif

אני אמא לילדה לקוית שמיעה בת 4. הליקוי ברמה בינונית והילדה לומדת בגן רגיל ומשתלבת נהדר בקרב הילדים. במקביל היא מטופלת פעם בשבוע במיחא, מה שמאד עוזר לה ומקדם אותה. את הליקוי גילינו בגיל צעיר מאד (חודשיים) ואחרי ההלם (זה לא גנטי...) למדנו להתמודד ולחיות עם זה בשלום ואפילו יותר מזה. אני שמחה על הפורום, על ההזדמנות לשאול, ללמוד וגם לשתף מנסיוננו. כל כך היינו צריכים פורום כזה כשהיינו אנחנו בתחילת הדרך...

למעלה