שירשור ההופעה של אביב שאירח את עברי

שירשור ההופעה של אביב שאירח את עברי

יו היה כל כך מושלם... באנו וכשהכניסו לא מיהרתי ואז נכנסנו ועברתי לראש התור ופשוט ברגע שפתחו דפקתי כזאת ריצה והייתי ראשונה שמרתי לסיון ולשני בקושי כי הייתי עם ג'ינס חחח הייתה הופעה של איזה להקה בשם ישראלית שמה זה משעממים ומה זה לא יודעים לשיר ובעעעעעעעעעעעעעעע איכס... ואז אביב עלה והתחיל הלחץץץץ עד עכשיו אני מרגישה את הצלעות שלי גרררר ואז אחרי איזה שעתיים עברי עלה ושר שיר שאני לא זוכרת את השם שלו עם אירן אבל מה שיותר חשוב זה מה שהוא לבש... עברי לבש חולצה שחורה עם תמונה של אלי ישי מש"ס. הוא פשוט הדהים עם החולצה ראיתי אותו עולה ויורד לפני שהוא עלה והוא לבש בכלל משהו אחר וכשהוא ירד הוא החליף את החולצה... בואנה עברי עורר משהו ממש ממש ששמחתי... אתם לא מבינים עם זה מלהקת blackfild היה עם מישהו ממש ממש ממש דומה ליניב והכל כאילו גם הצחוק גם הפרצוף ואני וסיון פשוט התחרפנו יאללה היה ממש כיף הגיע הזמן לישון

driffted girl

New member
יואו

ואי זה נשמע מטריף! אוף כמה זמן כבר לא הייתי בהופעה טובה של מספר אומנים...יאללה רוק"צ- מי בא??
כי אם אתה לא שם----->אתה לא קיים

חחחח דיי באמת!?

אליי ישיי!?!? איזה קטעע עברי הזה ממש קורעע!! אוףף כל היום הקשבתי להופעה בשביל שיר אחד של עבריי וזה היה אגב "בוקר טוב איראן" וזה השיר של אביב שהוא הכי אוהב.. הוא אמר את זה פעם באיזה ריאיון שיר מדהים מתוך הדיסק חלולים.. (דיסק מדהים- מומלץ בחום) והופעה הייתה מדהיממה למרות שרק הקשבתי להה מישהו יותר אם יוצא לה גם די וי די?!

לא אי אפשר היה לזוז והתיק היה למטה

ממש סיוט גרררררררררררררררררררררררררררר המעריצים של אביב האלה אהההההההההה ואביב גם שבר גיטרה בשיר האחרון

אוקיי הבנתי לא משנה זה לא השעה

להבין דברים והייתה מישהי דומה לאמא שלך היית שם?

B a 7 a K

New member
סתיו, אני מבין את העמדה שלך.

אבל זה המינימום להראות לו ש"לא שמים עליו". הוא אפילו לא פגע או משהו, הוא פשוט לבש חולצה, וזו מחאה מאופקת, כל הכבוד לו. סליחה, אבל עם כל הכבוד לסובלנות הזו, כשאדם מתיר את דמה של קהילה שלמה של אנשים ומזיל בערכם שוב ושוב ושוב, המינימום שאפשר לעשות זה זה. זה לא מצחיק, זה עצוב שהמצב היה כזה מלכתחילה. זה בכלל לא קשור לעניין של "דתיים-חילוניים". כל הכבוד לעברי על זה שהוא מראה שלא אכפת לו. זה הכל.

מירית 101

New member
היי לכולם ../images/Emo13.gif

אני קוראת כאן לפעמים אבל כמעט ולא כותבת אבל אחרי ההופעה של אביב גפן היום הרגשתי צורך לכתוב. אני אוהבת את אביב גפן מאז ומתמיד ואת עברי לידר במשך הארבע שנים האחרונות. אני מתחברת למוסיקה שלהם, לכישרון שלהם ולכל העשיה שלהם בכלל. החלטתי ללכת להופעה היות ולא הייתי בהופעה של אביב כבר המון זמן בעוד שבהופעות של עברי הייתי ב 5 בתקופה ממש קצרה. (את ההודעה על כך שעברי יהיה קיבלתי אחרי ההחלטה ללכת:) אני זוכרת שדיברתם כאן על קהל המעריצים של עברי, על כל ה "פאקצות" למינהן שבאות להופעה ושבכל אחת בעצם מסתתרת פאקצה שרק מחכה לפרוץ החוצה. במהלך ההופעה חשבתי הרבה על הדיון הזה. בהופעה הזאת היה קהל אחר. סוג של קהל שכמעט ולא ניתקלתי בו עדיין. עמדתי דיי בסוף עם הרבה אנשים שעברו את גיל ה 20. אנשים שרכשו אז, לפניי עשר שנים את הדיסק "המכתב" ואת "אור הירח", אנשים בוגרים שפשוט מקשיבים למילים, מקשיבים למוסיקה ונזכרים בתקופות שבהן ליוו אותם השירים. לא שמעתי צעקות מסוג "אביב תעשה לי ילד/שניצל/חביתה". השורות הראשונות של האולם היו מלאות בעיקר בנוער צעיר שהיה בחיתוליו כשיצאו השירים שאביב שר ואולי שם היו צעקות בסגנון הזה. אני בכל אופן לא שמעתי צעקות שנתקלתי בהן מכל עבר בהופעות של עברי. הייתה אווירה בוגרת יותר. אחרת. אוירה שאני חושבת שעברי היה רוצה שתהיי בהופעות שלו. אני חלילה לא באה לבקר את האנשים. כל אחד עושה מה שנראה לו לנכון לעשות. אני לא אומרת שהאנשים שצועקים בהופעות או הבנות שקופצות על הבמה לנשיקה מעברי הם אנשים פחות טובים רק נזכרתי בדיון וראיתי לנגד עיניי את שני סוגי הקהל והתאכזבתי קצת בשביל עברי, נזכרתי בו בהופעה בצוותא כשכל הבנות רצו לעברו בסיום ההופעה, נזכרתי במבט המבוהל שהיה לו בעיניים ואת הבריחה שלו אל מאחורי הקלעים. נזכרתי בהופעה שבה עלתה בחורה ולא הפסיקה לנשק אותו. נזכרתי איך בכל שיר שהוא נתן לקהל לשיר נשמעת איזושהי צעקה שלא קשורה בכלל למה שהתכוון המשורר. הופעות שנראות כמו ההופעה שהייתה היום הן הופעות מיוחדות. הופעות שנותנות תחושה אחרת. אני חושבת שאביב יכול להיות מאושר. שיהיה אחלה של שבוע לכולם

למעלה