שירשור ביקורות על האלבום The Hunting Party

איתי96

New member

אוקיי.. נתחיל.. אני שומע שיר ומיד אחרי כותב את דעתי.

1. Keys To The Kingdom 9/10
שיר שמתחיל לי מוזר כזה.. אבל כשהתרגלתי אליו הוא נשמע לי פשוט אדיר!!! השילוב של הגיטרות הכבדות עם הדי.ג'יי שמזכיר לי קצת את WFTE מעולה לדעתי.. שיר פוגואים מטורף להופעות לדעתי.. חלה התחלה לאלבום

2. All For Nothing 8/10
המוזיקה מזכירה לי קצת את השיר הקודם.. מייק מראפרפ כמו שרק הוא יודע.. אהבתי את הפזמון שמתנגן לי טוב באוזן. לא השיר הכי טוב שלינקין הוציאו.. גם לא בין הטובים.. אבל נחמד מאוד. אין הרבה שירים שמייק גם נותן ראפ ובנוסף שר גם את הפזמון כשצ'סטר עושה רק קול שני.

3. Guilty All The Same 10/10
הסינגל הראשון שבישר על הבאות. שיר אדיר לדעתי. כל פרט ופרט בו מושלם. השירה של צ'אז.. הראפ.. הגיטרות.. הפאקינג סולו שבראד עושה שאני לא זוכר מתי ראיתי או שמעתי אותו מנגן משהו בסגנון.. שיר מעולה לדעתי שגם בהופעות הוא נשמע אדיר.

4. The Summoring קטע מעבר.. אין מה לכתוב כל כך עליו..

5. War 9/10
נשמע כמו שיר שבילי ג'ו הלחין.. מוזיקת PUNK מטורפת.. צ'סטר לא מפסיק לצרוח ולצעוק לשנייה.. סולו מטורף של בראד. רוב מתחרפן על התופים. לא שיר "לינקיני" רגיל.. אבל ממש אהבתי. קצר וקולע

6. Wastelands 10/10
הסינגל השלישי מהאלבום. הראפ מצוין. השירה של צ'סטר מדהימה. הלחן הכבד.. שיר מצוין לדעתי.. גם נשמע אדיר בלייב עפ"י ההופעות האחרונות. אחרי ששמעתי אותו בפעם הראשונה לפני שבועיים כשיצא הוא לא יצא לי מהראש.. שיר מצוין

7. Until It's Gone 10/10
הסינגל השני מהאלבום. עוד שיר מצוין. קצת הורס לי שהקול של צ'סטר מעוות מלא. אני אוהב לשמוע את הקול שלו כמו שהוא בלי הרבה התערבויות טכנולוגיות למיניהן..אני מת על הלחן של השיר הצרחה הזאת של הגיטרה אחרי הפזמון הראשון.. שיר מעולה!

8. Rebellion 10/10
הסינגל הרביעי מהאלבום. עד כה השיר הטוב ביותר לדעתי.. הלחן הכבד של דארון מלקיאן האגדי.. וגם הדי.ג'יי משתלב כאן יפה. השירה של מייק והצרחות המטורפות של צ'סטר.. הליריקה.. אני מטורף על השיר הזה.. שמעתי אותו מלאא בשבוע האחרון. אהבתי איך לחן שהוא כל כל סיסטם משתלב עם לינקין פארק. שיר אאדדיייררר!!

9. Mark The Graves 10/10
העיבוד של השיר, ביחוד בהתחלה גם נורא מזכיר את סיסטם. אולי הושפעו מהשיר שלפניו קצת.. או שזה רק אני. וואו. צ'סטר מתחיל לשיר ומייק עשה לו קול שני שקט ויפה. צמרמורת.. בראד שוב מפציץ על הגיטרה עם ריפים וסולואים משוגעים. צ'סטר מדהים כהרגלו. בין היותר טובים באלבום לדעתי עד כה. פשוט נהניתי מכל שנייה. שיר מדהים!!!!

10. Drawbar 7/10
בין השירים שהכי ציפיתי והסתקרנתי לשמוע כי אני מת על טום מורלו האגדי. השיר מתחיל עם קלידים וגיטרה שלא ממש מסונכרנים לגמרי ביניהם.. ואני מת על הדברים האלה.. מנגינה קצת "קריפית" כזאת.. הייתי בטוח שתכנס כאן שירה איפשהו.. נהניתי מהקטע האינסטרומנטלי הזה אבל גם קצת התאכזבתי כי ציפיתי ליותר..

11. Final Masquerade - 10/10
הסינגל החמישי והאחרון שיצא מהאלבום. השיר הזה ו REBELLION... שני השירים שהכי חרשתי עליהם בשבוע האחרון.. אני מכור לשיר הזה.. אני מת על הליריקה שלו וגם הלחן מדהים לדעתי. בשמיעה הראשונה, כשהוא יצא, ההתחלה הייתה נשמעת מוזרה לגמרי וכעבור כמה שניות פשוט צמרמורת בכל חלק בגוף! איזה קול אלוהי יש לצ'סטר!! פשוט אין דברים כאלה!! שיר מדהים מדהים מדהים!!! אין על הבלדות של להקות רוק! זה הדבר הכי יפה שיש!!!

12. A Line In The Sand 10/10
כידוע או לא כידוע לכם יש לי סימפטיה גדולה לשירים שסוגרים את האלבומים של לינקין ואני בא לשיר הזה עם הרבה ציפיות וממש מקווה לא להתאכזב. היר מתחיל עם מייק ששר שקט ומוזקה רגועה ברקע. רוב נכנס על התופים.. בראד נכנס עם ריף שנורא מזכיר לי את Lies Greed Misery וקצת מ GATS.. שוב מייק שר שקט, הפעם גם צ'סטר נכנס עם קול שני. ואז, צ'סטרררררר. ממש אהבתי את השיר השילוב של בין בתים שקטים ופזמונים רועשים.. מת על זה.. השיר נמשך ונמשך ונמשך.. ולא ממש נמאס לי ריפים במקצב מעצבן, בראד ורוב אדירים. והשיר נגמר כמו שהתחיל. סיומת יפה לאלבום. לא התאכזבתי

לסיכום, אלבום אדיר! עד לפני חודש לא ציפיתי לכלום והופתעתי לטובה בלשון המעטה. יחסית לאלבומים אחרים מייק שר הרבה פחות ראפ, וזה נחמד לשמוע את הקול היפה שלו גם שר שירים שקטים ויפים. הדבר שעשה לי הכי טוב על הלב באלבום זה שהדי.ג'יי לא דומיננטי והגיטרות הן השולטות ויש מלא סולואים מטורפים!!!!! אף פעם לא היה דבר כזה בלינקין!
לינקין פארק במיטבם והלוואי ויבאו לארץ עם סיבוב ההופעות של האלבום הזה.

LPMCR

New member
אהבתי את הביקורת

למרות שלגבי השירים הראשונים באלבום אנחנו קצת הפוכים, לקראת הסוף יש ביננו הסכמה מלאה

LPMCR

New member
סקירה

הפעם אני חושבת שרוב המעריצים חושבים שהאלבום מצוין
בשבילי הוא כבר מדורג בין האלבומים האהובים עלי (גם מבין אלה של לינקין). לינקין שוב הצליחו להפתיע אותי גם במוזיקה, גם בליריקס, גם בסגנון הייחודי שלהם, ובעצם בהכל. הצליחו באלבום אחד לגרום לי להרגיש שמחה ואנרגטית ובמעבר חלק בין השירים גם עצובה ונרגשת.

1 - Keys To The Kingdom
שיר לא רע, למרות שהפתיחה לא כל כך מצאה חן בעיני. אבל סך הכל שיר אנרגטיי שמשתנה מהר וזה נחמד. רק שלא הבנתי מה הנקודה של התינוק שמדבר שם בסוף, יכול להיות שיש רמז באלבום לדיבור על גלגול נשמות? (גם בקליפ של UIG)
2 - All For Nothing (feat. Page Hamilton)
השיר הזה נדבק לי אחרי ששמעתי את האלבום, מאוד מצא חן בעיני
עוד אין ליריקס רשמי ואני מחכה להבין מה הם שרים שם יותר טוב. זה קצת מצחיק שהם שמו את צ'סטר כסקרימר לצרוח שם ברקע, הוא עושה את זה ממש יפה.. ממש אהבתי את החיבור בין המילים לקצב ומייק התותח כרגיל משחק אותה.
3 - Guilty All The Same (feat. Rakim)
טוב זה הסינגל הראשון. קשה לי לתת דעה אובייקטיבית עליו כי כבר חפרתי עליו מאז שהוא יצא ועכשיו קצת נמאס לי לשמוע אותו. צ'סטר צורח בלי סוף באלבום הזה כמו שרק הוא מסוגל, בדיוק במידה ^_^
4 - The Summoning
אני פחות אוהבת מוזיקה בלי מלל, אבל נחמד לשמוע אותו כששומעים את כל האלבום ברצף. לא הצלחתי להבין את הדיבורים שם בסוף השיר ><
5 - War
בינתיים זה הפייבוריט שלי באלבום. זה השיר הראשון שנדבק לי, הוא אנרגטי ומחזק. הפזמון שלו פשוט לא יוצא לי מהראש! אני חושבת שצריך להוציא אותו דווקא כסינגל
אני אוהבת את זה שבאלבום הזה לפעמים בשירים הם עושים עצירות קטנות כאלה של שקט שממלאות את השומע בציפייה, ודווקא המעברים בין השירים חלקים.
6 - Wastelands
מייק מפציץ בשיר הזה ממש כמו פעם. שיר כיפי עם מסר שקל להתחבר אליו

7 - Until It's Gone
בהתחלה חשבתי שהשיר הזה סבבה+ (מאוד אהבתי את הפתיחה) , אבל אחרי שראיתי אותו עם הקליפ החדש הוא נגע בי קצת יותר. שיר שמחזיר אותנו קצת לקרקע מידי פעם וגורם לנו להסתכל על הדברים שאנחנו מפספסים בזרימה המהירה הזו של החיים...
8 - Rebellion (feat. Daron Malakian)
זה אחד הסינגלים שהכי אהבתי. ברגע שהוציאו אותו שמעתי אותו בלי סוף, כל בוקר כשאני מתארגנת, בדרך לשיעורים, באוטובוס, באוטו. על הדרך גם הדבקתי בו את כל האנשים שמסביבי ^^ שיר עוצמתי ומדבק והפתיחה שלו בכלל מטורפת. מייק ללא ספק שוב הוכיח עד כמה הוא מוכשר. אני ממש אוהבת שהוא וצ'סטר שרים ביחד הם כל כך מתאימים בקולות

(כשאני חושבת על זה הוא קצת מזכיר לי לקראת הסוף את In My Remains)
9 - Mark The Graves
האמת שבשמיעה ראשונה ושנייה של האלבום זה השיר שהכי פחות מצא חן בעיני. אבל אחרי עוד כמה פעמים ששמעתי אותו תפסתי את עצמי מזמזמת אותו בכל מיני הזדמנויות. אולי יקח לי קצת יותר זמן להתחבר אליו :) הקצב של הגיטרות והתופים ברקע משגע. נראה לי שהם נדלקו על הקטע הזה של להגיד בשירים 1, 2, 3, 4

10 - Drawbar (feat. Tom Morello)
למרות שאין כאן מילים המוזיקה מדברת בעד עצמה. ממש יפה.
11 - Final Masquerade
זה כרגע הפייבוריט השני שלי באלבום. השיר ריגש אותי מאוד, הוא ממש מיוחד ומסוגל לגעת לכל אחד בלב כי זה מצב שקורה לכל אחד. בפעמים הראשונות ששמעתי אותו הוא ממש הציף אותי.

12 - A Line In The Sand
מייק בהתחלה פשוט מעביר לי צמרמורת. השיר הזה איכשהו גורם לי לחשוב מחדש על כל מה שאני מאמינה בו וכל מה שאני חושבת.
יש בו חלק עדין של מייק משולב בחלק יותר תוקפני מלא גיטרות ותופים אינטנסיבים יחד עם צ'סטר הצרחן
. כמו כל השירים שסוגרים את האלבומים של לינקין השיר הזה באמת יוצא דופן. הוא גרם לי להרגיש המון דברים. אני מתה כבר לשמוע אותם שרים את זה בהופעה

בקיצור אני מאוד מרוצה מהאלבום, כיף לשמוע אותו, הוא חזק ומלא מסרים וגיטרות בדיוק כמו שצריך!
LP I LOVE YOU

למעלה