שירלי לילו עונה על השאלות שלכם

perrinat

New member
שירלי לילו עונה על השאלות שלכם

ברשומה חדשה בבלוג שלה
הבלוג הבא- ביום שלישי

חחחחחחחחחחח

אוף אני כולי נואשת
בגלל כל הסיפור עם אח שלי עוד אין לי תחפושת... ועד שהיום הוא היה אמור לחזור לבי"ס הוא קם עם חום 40 וכאבי ראש מזעזעים
אז בקיצור אני ואמא שלי לא הספקנו להכין משהו יפה..
היה לי רעיון אבל הוא ירד מהפרק מחוסר חומרים וגם אין לנו מושג איפה אפשר להשיג... עכשיו הוצאנו את כל הבגדים משנות טרפטו ואת כל הבדים והתחפושות ואמא שלי חושבת שהכי מתאים לי להתחפש לאינדיאנית
אבל זה תחפושת מפגרת כי כל העולם ואשתו מתחפשים אליה וחוץ מזה אני בכלל לא מתחברת אליה
אז אולי יש לך איזה רעיון לתת לי??

purple rain2

New member
אצלי דווקא לפני רגע קט...

נמצאה תחפושת!
אחותי יש לה משום מה רגשות עזים לפורים... סתם, היא פשוט נורא נגד אנשים שלא מתחפשים, אז היא כל כמה ימים דאגה לשאול אם כבר מצאתי תחפושת, ועכשיו שהיא שאלה שוב ואמרתי לה שלא, היא אמרה שהיא יכולה להשיג לי תחפושת של רקדנית פלמינקו (לא שאני הכי יודעת איך היא נראית, אבל יש להן תמיד חצאיות כאלה מנופחות וזה מה זה יפה
וחוץ מזה יש להן את הקסטנייטות המדליקות האלה!
), אז נקווה שזה באמת ייצא יפה
(למרות שעכשיו כשאני חושבת על זה, יש מצב גדול מאוד שכבר התחפשתי לזה אי פעם בעברי הרחוק בגן הילדים
)

חחחחח כיף לך../images/Emo9.gif

איפה שאני לא מחפשת אני לא מוצאת משהו שמוצא חן בעיני, בעע
נראה לי שאני פשוט אגרור את נרי לקניון או משהו חח
ונראה כבר שם..

חחח מתוקית../images/Emo9.gif

כבר ראיתי את אתר הזה, עברתי עליו ו... כמו שאת רואה לא מצאתי משהו
אמא שלי תופרת הרבה יותר טוב מכל המעצבים של התחפושות הקנויות האלו
אבל תודה בכל מקרה
ועכשיו אני הולכת להמשיך לראות סרט

איזו מתוקה../images/Emo70.gif

היא אמרה שהיא אוהבת את שי גבסו
כפרעליה
אה ואיזו חמודה שהיא ענתה על השאלות שלנו

יאאאאאאאאאאאא איזה נשמהההההה

כפרעלייה!!!!!!! יווווו איזה תשובות מ=ד=ה=י=מ=ו=ת! איזה כיף!!!!! אני כ"כ מחכה לדיסק שלה!!!!!

אני הולכת לראות את העונה ה3 רק בגלל

שירלוש שלי! אני רוצה להבין על מה היא כותבת!!!!!!! חיחחי כפרעלייה! ככה סתם מזה לא בא לי לראות....

M O R I A 15

New member
יאייייייייייייייייי היא ענתהה ליייי

יואוווווו היא כזאת חמודהההה
חחחחח תראו מה היא ענתה לי:
אני שאלתי אותה:"יש מצב לדואט עם הראל מויאל?"
חחחחח והיא ענתה לי: "אולי בעתיד. מי יודע? עכשיו כל אחד מתרכז בקריירת הסולו שלו." חחחחח יואווו הלוואייי באמתתת בעתידדד מויאלוששש ושירלוששש יבצעו איזה דואט ביחדדדד..
חחחח אבל לא כרגע
.. כמו ששירלוש רשמה לי.. עכשיו גם מויאלושששש וגם היא מתרכזים בקריירת הסולו שלהם..
כפרותתתת על מויאלושששש הוא באמתתת כרגע עובד על הדיסקקק הראשוןןן שלווו שעתידדד לצאת בקיץץץ ב"ה....
חחחחחח והנה עוד שאלה ששאלתי את שירלוששש:" מה את עושה בימים אלו?"
וזה מה שהיא ענתה לי:"עובדת בקפידה על איסוף החומרים לתקליט, מופיעה בכל הארץ, לוקחת שיעורים בפיתוח קול (תמיד צריך לשאוף לדעת עוד), כותבת לכם את הבלוג וחיה את חיי." חחחחחחח איזו מתוקההההה
ויש שם עוד איזושהי שאלה שמישהו שאל..
שאלו אותה:"יש קשר עם שאר הכוכבים הנולדים?"....
ואז היא ענתה:"כן, אני בקשר איתם. ולפי מי שהגיע לחגוג ביום הולדתי, אתם יכולים לראות עם מי אני בקשר. (זה כתוב ברשומה הקודמת שלי)" חחחח וזה כמובןןןן אומר, שבין היתר היא גם בקשררר טובבב עם מויאלוששש שבהחלטטטט היה נוכח יחדדד עם שמריתוששש במסיבה שלה..
חחחחח טוב זה ידועעע שמויאלוששש ושירלוששש תמידדד היו ביחסים טובים..
עוד מימי כ"נ 2 היה ביניהםםם קשר מצוייןןןן..
חחחח ואני ממששששש שמחההה שגם כיוםםםםם הם שומריםםם על הקשררר הזה..

למעלה