שירי הייתה אתמול אצל ליאור שליין(שוב)ושרה

שי קרן19

New member
שירי הייתה אתמול אצל ליאור שליין(שוב)ושרה

את "תאהבי קצת את עצמך" איזה ביצוע מעלףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף...אבל אני לא מבין איך היא מופיעה כ"כ הרבה בתוכנית..יענו מתארחת...כשקראתי,הייתי בטוח שמדור בשידור חוזר...

just adiki

New member
יההההההההההה../images/Emo99.gif

היא היתה הורסתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
!! השיאר זהה כ"כ מרגש וטוב!
היא חייבת לעשות עוד הופעות איתו, הוא חייב להצליח במצעדים הוא פשוט מעולה. אתמול היא היתה יפה ממש ושרה מקסים! הופעה מושלמת שלה. שראיתי את התוכנית שלשום אמרו שאיה כורם תשיר ואז ידיד שלי שולח לי הודעה שעוד 5 דק' שירי מופיע
... לא הבנתי מה הולך
...

linoy7

New member
כן!! ראיתיייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo210.gif../images/Emo207.gifשירי בגלגל"צ

אני בטוחה שהייתה פה הודעה אבל משום מה אני לא מוצאת אותה אז בכל זאת http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=18384 התגובה שלי:) אחרי שבי לרגע: "התרגשתי קצת וברחו לי איזה 2 מילים" "אהה אף אחד לא שם לב" (אני שמתי לב
אבל אני אסלח כי זה היה מדהים
) "הטעם שלי טיפה השתנה" "הטעם המוזיקלי?" "בעיקר המוזיקלי, גם בבגדים הטעם שלי השתנה אבל התכוונתי לטעם המוזיקלי.." חח חמודה.
ממש אבל ממש אהבתי את הביצוע של שבי לרגע. הרבה יותר מאשר הביצוע שבדיסק....
נחמד שהיא שרה את כמה פעמים, קצת נוסטלגיה
ועשתה שינוי קטן אבל יפה.
תאהבי קצת את עצמך-הגע הזמן שהיא תשיר ותקדם אותו.. זה שיר פיצוץ שאני לפחות לא שמה לב שמשקיעים בו כ"כ הרבה.. וגם הוא עבר שינוי מרען ונחמד. אני אוהבת את שתי הגירסאות...
זה לא מה שהבטיחו לי- נחמד עשו אותו מוזר קצת יותר אהבתי את הגרסא מהדיסק
"נסיים עם משהו נוסטלגי" אויש, כ"כ היה כיף לשמוע את השקט שנשאר. מלא זמן שלא שמעתי אותו
אבל הפסיק לי באמצע-התעצבנתי
טוב, חפרתי.... ואני עייפה. לילה טוב

חח חשבתי שזה ההופעה של כשהלכת../images/Emo131.gif../images/Emo118.gif

ולחצתי בכל זאת ! ואוי מדהימה!!!!!!!!!!! חחח וכן יש מצב שזה הוקלט מתי שהם הקליטו את כשהלכת..עד שהבנתי מה אמרת אייפפפ

למעלה