שירים שרונלדיניו אוהב במיוחד

shellyland

New member
שירים שרונלדיניו אוהב במיוחד

העבודה שברזיל נסוגה הביתה בבושת פנים במונדיאל האחרון לא הפריעה לחברת R10 להפיק דיסק בשם SAMBAGOL הנושא את פניו השפניים של רונלדיניו גאושו, על רקע צבעי הדגל. השיר הראשון באוסף היפה הזה מציג השתתפות ווקאלית של הטלנט האינטרנציונלי בעצמו. שיר סמבה נחמד של SAMBA TRI בשם GOLADOR. יתר השירים די מוכרים, רובם מן התקופה האחרונה וחלקם ישנים יותר, כולם טובים. אני רכשתי את יצירת המופת הספורטיבית הזאת בחנות בשם "במבינו", חנות לצעצועים וכלי כתיבה במרכז המסחרי של רמת אשכול בירולים. ולמה זה חשוב? כי בעלי החנות מכירים אותי מגיל נורא קטן. סב ארגנטינאי חביב יחד עם בנו ואשת-בנו (או ביתו). באמת אנשים סימפטים. אלא שכשבאתי לשלם, קרא האב לבנו לעשות לי את החשבון, בטענה ש"אני לא מסוגל לגעת בזה, אחרי ההפסד של יום ראשון".

החתולית

New member
לאור המצב החשוך

של רונלדיניו, אני חושבת שיותר עדיף שיתחיל לאהוב כדורגל במקום שירים, דוגמניות וכסף - לא ככה ? אם ינפו אותו מברסה, נצטרך עוד לעשות לו יום סרט כדי שיוכל לרכוש את הדיסק הזה.

שיר שרונ.. אוהב במיוחד

אני מקשיב עכשיו לדיסק של Gilles Peterson Back in Brazil ויש שם שיר מספר 3 - Que bandeira שמבצעת Evinha ... נורא יפה..ניסיתי עכשיו למצוא את המילים שלו ללא הצלחה. אז מי שימצא ... ומי שיקשיב בטוח יהנה...

נו מי עוזר לי

מי יכול לתרגם לי את הקטע? את המילים לא הצלחתי למצוא http://www.piccadillyrecords.com/mp3/Evinha%20-%20Que%20Bandeira.mp3 Que Bandeira

shellyland

New member
כי הוא לא בתו השמיני, כנראה.

אני מניחה שהוא יקר כי אפשר לקחת עליו כ"כ הרבה כסף. תמיד יש מעריצים (ושלי) שישלמו. כאמור - האוסף עצמו די נחמד. אפשר לחיות בלעדיו, אבל אין שום סיבה לעשות את זה, כי אפשר לחיות טוב יותר איתו.

d o n a f l o r

New member
מה? ../images/Emo12.gif

אני לא מאמינה....... זה ממש כאן.....קרוב לעבודה שלי....... אני עוברת ליד במבינו הארגנטינאי כמעט כל יום בדרך לדואר/בנק.... אני רצה לקנות......
תודה שלי!

shellyland

New member
רגע... רגע... רגע...

קודם כל - את ירושלמית?! דבר שני - את עובדת ליד המרכז של רמת אשכול?! גם אני עובדת כאן. אנחנו מוכרחות להפגש פעם לארוחת צהריים.

d o n a f l o r

New member
לא

אני לא ירושלמית אלא גרה ב"עיר העתיד" מ ו ד י ע י ן (עובדת בירושלים) אבל אנחנו יכולות להיפגש לאיזה ארוחת צהריים בכיף... אני אשלח לך את המס' שלי במסרים

שלי, האם יש אפשרות שתכתבי את שמות

השירים שמופיעים בדיסק לכל אלה שלא יכולים לנסוע עד ירושלים. לפחות ככה נדע איזה שירים אנחנו מפספסים.

shellyland

New member
בטח!

האמת היא שחיפשתי קישור לדיסק ברשת, אבל לא מצאתי. השירים הם:
Goleador - Ronaldinho e Samba Tri Meia-Lua Inteira - Caetano Veloso Festa - Ivete Sangalo Deixa A Vida Me Levar - Zeca Pagodinho Ela So Pensa Em Beijar - MC Leozinho Bola De Sabao - Babado Novo Mais Que Nada - Tamba Trio Taj Mahal - Jorge Ben Jr Meu Jeito Moleque - Jeito Moleque Rakata - Rapazolla Chiclete Com Banana - Gilberto Gil Na Cadencia Do Samba - Thedy Correa Um Ser De Luz - Alcione Peguei Um Ita No Norte - Salgueiro Samba School​
נכון אוסף מוצלח? שילוב מאוזן בין הבנאלי למגניב.

למעלה