שירים שמרגשים אותנו

וואו גל את מדהימה!../images/Emo57.gif

מסכימה איתך כל כך,זה חלום שהתגשם גם אצלי,וכן זה נס,ואני מאוהבת בו
(לי החזירו 3 עוברים ואחד השתרש
)כמה החזירו לך? טוב שולחת לך כמות חמסות משולשת להריון קל ולידה קלה

had3

New member
ואיך לא...

את עושה אותי אמא... (של אתי אנקרי, נדמה לי)

dago2

New member
את עושה אותי אמא - של יהודית רביץ

נכון. שיר מקסים ומרגש... אבל כנראה שהשיר מדבר יותר לאמהות לבנות מאשר לאמהות לבנים.

וזה השיר שעושה לי את זה בהקשר

לבת שלי דברי עכשו ילדה אני שומעת כל העולם מקשיב למילמוליך דברי מלאך שלי אני יודעת שלא תמיד יקשיבו לקולך דברו שפתיים יחפות דברו עיניים כל עוד חלב נוטף מחיוכך חבקי את כל פחדיי בשתי ידייך חבקי דובים גדולים מתוך שנתך עולם חדש וטוב אני אתן לך כבר במבט כחול את מגלה כמה חשוב פתאום לראות חצי ירח קורץ צהוב צהוב מתוך האפילה

רויתג

New member
שיר לשירה של יהונתן גפן. מדהים.

שרתי לבת שלי מאז שהיא היתה בבטן (יחד עם תינוקי לאחיה התאום....).

כתומה18

New member
אני בטיפולים הייתי שרה ובוכה ../images/Emo7.gif

הו ילד עבר זמן נסעת לחפש רחוק מכאן ואני מחכה לך הו ילד שלי בעולם ציפור אדם כמו כולם מחפש את האופק כל מטוס שטס בשמיים כל כוכב מאיר בעיניים מזכיר לי אותך נחליאלי לפני הגשם צרצרים בשעות הערב תמיד יחכו לך הו ילד כששקט אני יושבת במרפסת לנגן מנגינות געגוע הו ילד תשתדל להגיע לכאן מהר ככה אני מבקשת בשקט כל מטוס שטס בשמיים...

ומה היה גורם לי לבכות?

השיר של אריק אינשטיין: קילפתי תפוז, מצאתי בפנים כמו בתוך קן ילד ישן, ילד ישן. הילד אמר, "אתה עשית פה חור, תקן את הפלח, נושב עליי קור". אמרתי "רגע, סליחה, שלום", ואת הפלחים שמתי במקום. ועד היום, אם הוא לא הצטנן בתוך התפוז ילד ישן, ילד ישן..." למה? אני לא מסוגלת להסביר. ואחרי שנקלטתי, השיר שהעיר בי גאות של דמעות אושר היה: Little darling, it's been a long cold lonely winter Little darling, it seems like years since it's been clear Here comes the sun...(Beatles) עתליה

BA05

New member
כתומה, גם אני...

בכיתי, עכשיו סתם שקראתי את השיר ונזכרתי בקול הצרוד של לאה שבת...גם זה קרה בטיפולים... B.A

nina L

New member
אני מייללת בשירים: זה לא חלום...

זה לא חלום עוד יבוא היום יום לו חיכינו אלפיים שנה המלחמה האחרונה... (מי ידע/ שר: בועז שרעבי) - אמנם רק השורות הללו רלוונטיות לנו, אבל מי מתווכח עם הרגש? השני-לעוברותיי האהובות: בראשית היו שמיים בראשית היה הים כחול בראשית היו לי יום ולילה שעות הרבה כחול. בראשית היתה הארץ דשא עשב רך כשי לה. בראשית. גן בעדן גן בלי שער משמיים גשם טוב ניתך ואלוהים היה רכוב עם שחר *ולמשמרת נתו הוא לי אותך* (שר: גבי שושן, מנור/צביקה נוי)

zipidipi

New member
תיקון קטן לשיר מדהים

ואלוהים היה רחום עם שחר ולמשמרת נתן הוא לי אותך

BA05

New member
You'lשל פיל קולינס מתוך הסרט "טרזן"

רק קטע מהשיר: "You'll Be In My Heart" Come stop your crying It will be all right Just take my hand Hold it tight I will protect you from all around you I will be here Don't you cry For one so small, you seem so strong My arms will hold you, keep you safe and warm This bond between us Can't be broken I will be here Don't you cry 'Cause you'll be in my heart Yes, you'll be in my heart From this day on Now and forever more You'll be in my heart No matter what they say You'll be here in my heart, always

happy00

New member
"אלוהים נתן לך במתנה"

מילים: דוד חלפון, לחן: איתן מסורי אני לא יודעת אם מותר לצטט את כל השיר (מבחינת זכויות יוצרים) אבל אפשר למצוא אותו בשירונט. בכל זאת אכתוב כמה שורות מהשיר: "... אלוהים נתן לך במתנה את החיים על פני האדמה .... נתן לך דברים כל כך יפים להביא לעולם ילדים ..." השיר הזה מיד גורם לי לדמעות....

chompi1

New member
A new day has come

של סלין דיון, שכתבה אותו לבנה שאותו ילדה אחרי טיפולים. לאורך תקופת הטיפולים השיר הזה היה גורם לי לדמוע מהתרגשות, גם בגלל המילים שלו וגם בגלל הקונטקסט. זה גם השיר שלצליליו שני ילדי נולדו (ממש כשיצאו אל אויר העולם, שמנו את השיר הזה). עד היום אני מתרגשת כל פעם כשאני שומעת אותו... I was waiting for so long For a miracle to come Everyone told me to be strong Hold on and don't shed a tear Through the darkness and good times I knew I'd make it through And the world thought I had it all But I was waiting for you Hush, love I see a light in the sky Oh, it's almost blinding me I can't believe I've been touched by an angel with love Let the rain come down and wash away my tears Let it fill my soul and drown my fears Let it shatter the walls for a new sun... A new day has... come Where it was dark now there's light Where there was pain now there's joy Where there was weakness, I found my strength All in the eyes of a boy Hush, love I see a light in the sky Oh, it's almost blinding me I can't believe I've been touched by an angel with love Let the rain come down and wash away my tears Let it fill my soul and drown my fears Let it shatter the walls for a new sun.... A new day has... Let the rain come down and wash away my tears Let it fill my soul and drown my fears Let it shatter the walls for a new sun... A new day has... come Ohhh, a light Hush, now I see a light in your eyes All in the eyes of the boy I can't believe I've been touched by an angel with love I can't believe I've been touched by an angel with love Hush, now Hush, now

למעלה