שירים של התחלה וסוף ב-
אנשים

שירים של התחלה וסוף ב-../images/Emo43.gif אנשים

מיתוסים וסיפורים אפופי מסתורין רבים נרקמו סביב התאריך 21.12.2012. האם זה יהיה קיצור של העולם כפי שאנו מכירים אותו, או סתם עוד יום חורפי רגיל? רוצים לגלות מה באמת יקרה? טליה טל, אסטרולוגית, מורה רוחנית ומנהלת פורום 'יעוץ ואימון רוחני' ב-
תתארח הערב בשעה 20:00 בפורום ילדים רוחניים ותנסה לפזר את הערפל סביב הנושא. בואו לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1749&MessageId=136796748
שיתוף פעולה בין תפוז
אנשים ובין רשת ג' - הבית של המוסיקה הישראלית תופס תאוצה ולכבוד השנה הלועזית החדשה ולכבוד זו שיוצאת נציע שירי סופים והתחלות. ה-29 בדצמבר בין השעות 15:00-17:00 נערוך ברשת ג' מצעד שירים הקשורים לדברים שנגמרים ולדברים שאוטוטו מתחילים. אתם מוזמנים להציע שירים בנושא כבר עכשיו בפורום מצעד השירים התפוזי ברשת ג': http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumMaavaron.aspx?ForumId=2168&MessageId=136830670&bul=
במה הכי היית רוצה לטפל ולשכוח? אגיסטן ופורום שיחת נשים מזמינות אותך לספר לנו ממה הכי היית רוצה להיפטר במהירות האפשרית ולשכוח ממנו. לשלוש זוכות מובטחים פרסים שווים במיוחד! אל תפספסי: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3148
מי מאיתנו לא אוהב אבוקדו – בסנדוויץ', בסלט, במטבל או... יש לכם רעיונות נוספים? הציעו בפורום מתכונים מתכון מקורי ומוצלח שלכם, המשלב אבוקדו כמרכיב ואולי תזכו בחופשה, בילוי בספא או ארוחה זוגית מתנת אבוקדו כרמל! http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3132
החתול שלכם התכרבל עמוק בתוך הפוך? הסתבך עם כדור צמר בעת משחק? השתרע מול התנור ביום קר במיוחד? הראו לנו, ותוכלו לזכות בשוברי קנייה בשווי מאות שקלים לחנות גג לחיות. היכנסו לפורום חתולים, השוויצו בתמונות חורפיות של החתול, ואולי גם אתם תצאו למסע שופינג לחית המחמד על חשבוננו. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=16&MessageId=136830194

limors2

Active member
דרגתי את מצעד העשור!!../images/Emo2.gif

סופסוף
9 שירים הראשונים היו סגורים לי מהרגע שראיתי את הרשימה, רק על העשירי התלבטתי כי לא ידעתי אם לבחור בו או בשיר אחר. בסוף בחרתי בו. ולהלן הצבעותיי! שלושת השירים הראשונים הם השילוש הקדוש שלי (אני לא סגורה על איזה שיר אני מעדיפה יותר, 1 או 2), הרביעי הוא השיר הרביעי וששת השירים האחרונים סתם ממוקמים בצורה רנדומלית: 1.I Believe In A Thing Called Love-The Darkness 2.Inner Smile-Texas 3.Learn to Fly-Foo Fighters 4.It's My Life-Bon Jovi 5.Suddenly I See-KT Tunstall 6.Supreme-Robbie Williams 7.Where Is The Love?-The Black Eyed Peas, Justin Timberlake 8.Chasing Cars-Snow Patrol 9.Lose Yourself-Eminem 10.Murder On The Dance Floor-Sophie Ellis Bextor עשרת השירים שממוקמים במיקומי ה"למה לא נתנו לי לבחור עוד 10 שירים, לעזאזל
" שממש כאב לי הלב לא להצביע להם הם: In the End-Linkin Park (והוא כמעט נכנס במקם סופי אליס בקסטור) In The Shadows-The Rasmus Bohemien Like You-The Dandy Warhols Dilemma-Nelly Feat. Kelly Rowland Happy Ending-Mika Kids-Robbie Williams, Kylie Minogue Bring Me to Life-Evanescence, Paul McCoy Rock DJ-Robbie Williams Somethin' Stupid-Robbie Williams &... Walking Away-Craig David בהרכב בחרתי בקולדפליי, זמר רובי, זמרת בריטני והשיר הגרוע שלי הוא גאסולינה. למרות שאם היו נותנים לי לבחור לבד הייתי מתלבטת קשות בין הבשר המת של שון לנון לhope theres someone של אנת'וני והג'ונסונס.

me123

New member
ברוך ה'!../images/Emo13.gif

וואו, שאקירה אפילו לא נכנסה ל-20 הגדולים
באמת שהייתי בטוח שהוא יהיה אחד מהשילוש הקדוש כי פשוט ממש אהבת אותו וכל הזמן רשמנו אותו בפורום וכו'
בקיצור - היחידי שהצביע לו בסוף היה שוקיD. 1.I Believe In A Thing Called Love-The Darkness - אחלה שיר
2.Inner Smile-Texas - כבר לא זוכר
3.Learn to Fly-Foo Fighters - גם לא זוכר
4.It's My Life-Bon Jovi - מכל השירים שמופיעים פה, זה יגיע הכי גבוה. 5.Suddenly I See-KT Tunstall - לא יודע למה, ממש התחלתי לאהוב אותו. הגיע הזמן
6.Supreme-Robbie Williams - הא? 7.Where Is The Love?-The Black Eyed Peas, Justin - נחמד
Timberlake 8.Chasing Cars-Snow Patrol - מינורי מדי
9.Lose Yourself-Eminem - כבר לא זוכר... 10.Murder On The Dance Floor-Sophie Ellis Bextor - אני לא זוכר את השיר הזה
השמעתי אותו ואני מזמזם עכשיו את התקציר של YNET, אבל אני לא יודע מה זה השיר הזה

abastor

New member
4 שלנו זהה!!!

ובכל השאר אין שמץ של חפיפה
לפחות לא שמת אמברלה או משהו מזעזע דומה
רשימה מכובדת!

me123

New member
האמת? יש סיכוי למצוא את 4 ב-10 הגדולים במצעד!

אני לא אתפלא אם זה יקרה
עד מקום רביעי. לא היה מספיק חזק בעשור בשביל להיכנס לשלושת הגדולים

TheRasmus

New member
../images/Emo151.gif

1.I Believe In A Thing Called Love-The Darkness - משעשע ביותר, למרות שאני מעדיף את Love is Only A Feeling. 2.Inner Smile-Texas - לא סבלתי את השיר הזה בזמנו! 3.Learn to Fly-Foo Fighters - ענק. מופיע גם אצלי. 4.It's My Life-Bon Jovi - עוד יותר ענק. 5.Suddenly I See-KT Tunstall - לא אוהב 6.Supreme-Robbie Williams - אהבתי מאוד בזמנו. זה היה אפילו בדירוג השנתי שלי ב-2001. 7.Where Is The Love?-The Black Eyed Peas, Justin Timberlake - מאוס בטירוף. 8.Chasing Cars-Snow Patrol - הכי טוב שלהם. לא אוהב את הלהקה הזאת. 9.Lose Yourself-Eminem - עוד שיר שדירגתי. 10.Murder On The Dance Floor-Sophie Ellis Bextor - אצלי 5010. עשרת השירים שממוקמים במיקומי ה"למה לא נתנו לי לבחור עוד 10 שירים, לעזאזל" שממש כאב לי הלב לא להצביע להם הם: In the End-Linkin Park (והוא כמעט נכנס במקם סופי אליס בקסטור) -
In The Shadows-The Rasmus - לא ידעתי שאת אוהבת את זה. יש לי תחושה רעה שעוד רבים כמוך התלבטו אם להכניס את השיר לעשירייה ובסוף השאירו אותו בחוץ. . Bohemien Like You-The Dandy Warhols - חמוד Dilemma-Nelly Feat. Kelly Rowland - מזעזע Happy Ending-Mika - לא מתקרב ל-2 הסינגלים הראשונים. Kids-Robbie Williams, Kylie Minogue -
מזכיר לי תמיד את הריקוד המוזר שלהם בקליפ. Bring Me to Life-Evanescence, Paul McCoy - מהגדולים של העשור Rock DJ-Robbie Williams - פעם אהבתי. היום לא מסוגל לשמוע. Somethin' Stupid-Robbie Williams &... - פעם שנאתי. היום די למל"מי. Walking Away-Craig David - לא שרד את מבחן הזמן לדעתי.

clevelandrocks

New member
לזה חיכינו חודש../images/Emo35.gif

סתאאאאם. לא ממש הטעם שלי, אבל כמה שירים לא רעים (3,5,9) ואם היית מכניסה את in the end, אפילו היתה בינינו חפיפה. ריספקט על יכולת דחיית הסיפוקים שלך!

למעלה