שירים אהובים מלהקות אהובות

שירים אהובים מלהקות אהובות

מה דעתכם שמי שרוצה יכתוב שם של להקה ואחרים (והוא) יכתבו את 1-5 השירים הכי אהובים שלה? טוב אני מתחילה
Placebo

CitizenErased

New member
סבבה ../images/Emo6.gif ומתי...

מחליטים לעבור ללהקה הבאה?
Placebo... אני מעדיפה את הסינגלים שלהם על הלא-סינגלים, יש להם בחירות טובות. 5. הגרסה שלהם ל20th Century Boy (מהסרט וולווט גולדמיין
) 4. Pure Morning 3. The Bitter End 2. Special Needs 1. הגרסה שלהם לRunning Up That Hill (בהופעה
) שירים שאני רוצה להזכיר גם... Song to Say Goodbye, Every Me Every You, Protege Moi/Protect Me From What I Want וInfra-Red.

yaelrs

New member
../images/Emo45.gif יואן ../images/Emo99.gif../images/Emo192.gif

אני זוכרת שסיפרת לי על הסרט הזה פעם חחח למען האמת רק אתמול זה סיים להוריד אותו באימיול, אני צריכה לראות אותו בדחיפות

sha na na revol

New member
אם זה מעניין אותך,

כלומר, אם האסטתיקה של הסרט תעניין אותך, אני ממליץ מאוד שתבדוק על הקריירה המוקדמת של הManic Street Preachers

אף פעם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

specil needs יצא לי מכל החורים spite and malice slackerbitch days before you came pure morning Teenage Angst

CitizenErased

New member
ואם כבר פלסיבו.....

ב2 לפנות בוקר, שידור חוזר של תכנית הוידאוגרפיה שלהם

Musedol

New member
Special Needs

ו Special K שירים שאפעם לא נמאס לשמוע, ונמאס לי מהלהקה הזו מהר

HarlequinGirl

New member
פלאסיבו../images/Emo23.gif

אינלי מושג יש להם ממש הרבה שירים זה בלתי אפשרי לבחור 5 נו ];

Ellabll

New member
נראלי

אלו Pure Morning Special K Commercial For Levi Summer's Gone English Summer Rain

milkofamnesia

New member
אם בפלסיבו עסקינן...

where's my mind (pixies cover) every you every me without you i'm nothing english summer rain requiem for a jerk (בריאן השתתף בפרויקט שבו עשו קאברים לשירים של שרל גינסבורג, צרפתי אחד) יש עוד מלא שירים טובים כמו pure morning, this picture, meds ועוד מלא

למעלה