שירז טוענת לכתר:מלכת הסטוצים(זיונים

Zen Monster

New member
looking for a master

שירז יא קרירתי, אם את רוצה לךהתנסות ביחסי שליטה רכים ולא אלימים אני מנדב את עצמי ומצפה לשמוע ממך במייל. אני יכול להציע לך זיונים איתי, זיונים עם האצבע שלי, זיונים עם האף שלי וזיונים באמצע הרחוב. אני מקבל תשובה רק במייל או באיי סי קיו.

פלג^ר

New member
לפאצה יקירתי!תאמיני לי לא שכחתי

אותך.גם לך מגיע משהו.בהמשך.אוהבת אותך.מוניק

talcohen555

New member
שירז

הי אני בן 22 ואני מאוד אשמח להצטרף אלייך למופע... תגידי לי מה את חושבת. שלך... טל

pachanga

New member
באמת מגיע לה:)

מי אני קטונטי לידה אתמול היה לי סטוץ לא בטוח שזה נגמר בסטוץ אבל לא חשוב עשינו כולה שני סיבובים טוב הוא היה צריך ללכת מה זה חוכמה עם רמת החרמנות שלי אתמול יכולתי לעבור את השיאים כאן בפורום....

DIZEL XXX

New member
למה שירז לא תתן הופעה??? B-)

ולנו תחלק כרטיסים!!!! ואם היא באמת טובה!!!! היא תוכל להופיע-כל שבת.

batman

New member
מה הפלא

אם שירז מכריזה על עצמה שעל מלכת הזיונים , אני חושב שכולנו (כנתינים נאמנים) צריכים לעמוד בככר העיר ולהריע לה ``תחי מלכת הזיונים שירז, תחי מלכת הזיונים שירז``. אני רק מדמיין את האלמנה פוצחת בדיון תיאולוגי/פילוסופי על מהות האקסינסטנציליזם הפלורליסטי, בזמן שבן הזוג שלה מת לזיין כבר. אולי בגלל זה היא אלמנה, כי הוא פשוט מת מש ע מ ו ם.......... העטלף

pachanga

New member
batman !!!!!!!!!!!!!!

מה קורה לך בשעות האחרונות?? עצבני? מצב רוח קרבי?? יודע על כולם אתה היום!!!! תחייך חומד החיים יפים:) פאצ`נגה

לצלם החובב

מה קרה אתה מריר היום? כל הודעותיך ציניות ועצבים? לא מצאת מישהי לדגמן עבורך? אוי מסכן תרשה לי להצטער בעבורך... לא נורא בניסיון הבא.

pachanga

New member
יפה אמרת אלמנה

אגב מצטערת שהתנתקתי מהצ`ט היה לי כיף לדבר איתך בי מתוקה

שירז29

New member
לא הולכת לשום מופע........

פלג^ר,וכולןןןןןןן יורדת מהכתרת המלכה לזיונים....... אחרי שראיתי את תגובות הגברים הפרימיטיבים, ירד לי החשק פלג^ר.... הפעם בחרי את מלך הזיונים,נראה מה יש לפרימיטיבים,לומר על זה? ותעבירי את הכרטיסים לפרימיטיבים שבפורום... כאילו זה לא פורום סקס,מה הקטע? שירז..........

pachanga

New member
לא לקחת את זה אישית

תחשבי על זה שיש לך הרבה מעריצים בשטח אבל אם לא בא לך תגידי אין בעיה אבל לא תיארתי לעצמי שתהיה כזו הסטרית אבל אני גאה בך חמודה בכל אופן:) גם אם תסכימי וגם אם לא!! פאצ`נגה

החנון

New member
אתה אפילו לא מדמיין כמה אתה טועה!

אמנם את האלמנה אינני מכיר, אך את סיפורה שמעתי, והאמן לי ידידי - לא היית רוצה להיות במצבה! ואם למרות האסון, היא מצליחה לאסוף את חלקיה ולהפוך לאחת הנשים הסקסיות ביותר בתפוז (וזאת אני קובע על סמך הודעותיה) אז כדאי שתחזור בך מהר ותביע באוזניה התנצלות ואולי תוכל ``לנחם`` אותה וכך כולם יצאו נשכרים! אלמנה כחולה - אני מת עלייך! תמשיכי פה ואל תישברי כולנו איתך!

למעלה