שירות מצוין בעידן 2000

טלי 234

New member
שירות מצוין בעידן 2000 ../images/Emo24.gif

בדקתי בכמה אתרים עלות של נרתיק אלומיניום ל-TE, ולעידן 2000 היה מבצע של 149 ש"ח לא כולל דמי משלוח. היות ואני גרה קרוב התקשרתי והוזמנתי לבוא לבקר וכמובן לרכוש ללא דמי משלוח. קל יחסית למצוא את המקום (במיוחד למי שמכיר
) והשירות אדיב ביותר. כמו כן, הם אמרו לי שאפשר להזמין דרכם דברים (כמו מגן מסך שנחוץ לי ויגיע כנראה עוד שבועיים, הדבקה כמובן במקום). טוב שיש כאלו מקומות ליד הבית...מומלץ למי שצריך לבדוק את האתר שלהם (למרות שיש בו בעיקר דברים לפוקט).

Ariyeh1

New member
טלי נעלבתי ../images/Emo7.gif

היית בעידן טקטויז אתמול ולא נכנסת אלי????

Ariyeh1

New member
לכל מי ששאל והתעניין היכן אני

עידן אקסספוינט 2000 בן גוריון 22 הרצליה (שער העיר) קומת החניון 9:00 עד 19:00 http://www.edan2000.com

m e d i c 2 4 8

New member
אריה, האם יהיה נכון להבין שהתחלת ..

לעבוד ?? אני מקווה שהבנתי נכון את מהות השירשור.

טלי 234

New member
אוף, לא ידעתי ../images/Emo10.gif

ואני אפילו גרה ממש קרוב...... אחרי כל פיספוסי המפגשים שלי.... אני אבוא לבקר שוב בהקדם (הבטיחו מגן מסך) האם פספסתי את המידע היקר הזה בפורום איפהשהו?

nbvcvfh

New member
נו! הם הרי הצטיידו בכח עזר חזק

ואדיב במיוחד!!! מה שברור הוא שיש להם טעם טוב.

טלי 234

New member
../images/Emo53.gif DTG - הצלחתי להעביר עברית אך

יש לי בעיה אחרת... מדובר בגרסה 6, שקבלנו עם ה-TE. קודם כל הצלחתי להעביר מסמך בעברית+תמונה דרך פורמט RTF אל הפאלם, אז אחלה. אבל - ברגע שהעברתי את המסמכים אל הכרטיס (בתוך התוכנה סימנתי את המסמך ובחרתי move to card) הם נעלמו לי מהתפריט של בחירת מסמכים. לא עזר כלום - אני לא רואה אותם (שלושה, כולם בכרטיס). גם סינכרון מחדש לא עזר. לעומת זאת - אני כן רואה אותם בכרטיס בספריה: palm/programs/DXTG/ תודה לכל מי שיודע

טלי 234

New member
../images/Emo93.gifהרסתי משהו בכרטיס ../images/Emo53.gif

כשלא הולך לא הולך... העתקתי את כל התמונות בפאלם לכרטיס (נכנסתי בפאלם ל-photos ועשיתי copy) היו די הרבה, כ-4 מגה לדעתי. (היה לי 20 מגה פנויים בכרטיס) מאז, כל פעם שאני מנסה להכנס בתמונות לכרטיס, אני מקבלת את ההודעה הבאה. Memory Mgr. c,line:3760 invallid chunk ptr. אני לא כ"כ רוצה לפרמט כי יש לי די הרבה מידע בכרטיס. הכרטיס הוא של 128MB ומעולם לא עשה בעיות עד היום... תודה לכל העונים

טלי 234

New member
ניסיתי למחוק דרך הקורא כרטיסים

ולא עזר. (את התמונות שהועתקו). גם צילום ישירות לכרטיס גורם ל-reset. אריה - היו שני אנשים בעידן 2000 כשהייתי, אחד בשנות ה-20 ואחד יותר מבוגר (אבל קצת
...) זה היה בערך בשש - האם יתכן שראיתיך? קניתי נרתיק ל-TE

Ariyeh1

New member
לא

זה היה בעידן טק טויז לידנו אנחנו יושבים בפינה הצפון מזרחית של החניון והם (סליחה על הביטוי) ליד חדר האשפה.....

itrigalo

New member
קודם גבי את תוכן הכרטיס למחשב.

באמצעות התוכנה Card Export. אח"כ פרמטי אותה והחזירי את המידע בחזרה מהמחשב לכרטיס באמצעות אותה תוכנה.

טלי 234

New member
בעיה בגיבוי - לא מוחק תיקיה שנקראת

DCIM. משהו שנראה לי מוזר - בתוך תיקיית DCIM יש תיקיה שנקראת "מצלמה" (בעברית!) ובתוכה קובץ מוסתר שנקרא úwx¥tqצm.wקr. נראה לי שזו הבעיה. מישהו נתקל בכזה דבר?!

טלי 234

New member
../images/Emo51.gif הכל עובד, גם ה-DTG,

הקובץ שהוזכר למעלה כנראה שיבש הכל. תודה תודה תודה!!!!!

למעלה