שירות "חידוש אחריות"

danezeq

Member
קניתי לפני כשנה מכונת כביסה. בתם תקופת האחריות מתקשרים אליי מחברת ADS ומציעים לי חידוש האחריות לעוד 3 שנים תמורת 33 ש"ח לחודש.
מה דעתכם על השירות הזה ומה אתם יודעים עליו?
משהו מריח לי לא טוב.

קר לי בך

Well-known member
קניתי לפני כשנה מכונת כביסה. בתם תקופת האחריות מתקשרים אליי מחברת ADS ומציעים לי חידוש האחריות לעוד 3 שנים תמורת 33 ש"ח לחודש.
מה דעתכם על השירות הזה ומה אתם יודעים עליו?
משהו מריח לי לא טוב.
מדובר על 1200 שקלים לשלוש שנים, בטח מחיר מכונת הכביסה שקנית.
כך שבמקרה הטוב עוד 3 שנים תהיה לך מכונת כביסה בת 4 ותקינה
או אופציה למכונת כביסה חדשה עם אחריות לעוד שנה.

וזה במקרה הטוב, שאם תהיה תקלה במכונה אנשי הביטוח יבואו ויתקנו בצורה מושלמת בלי לקחת שקל.

כדאי לך?

trilliane

Well-known member
מנהל
זה יוצא ₪400 לשנה! (ואני מניחה שלא כולל כל קלקול אפשרי וייתכן שיש עוד עלות ביקור / חלפים / השתתפות עצמית וכיו"ב). מכונת הכביסה שלך בסה"כ בת שנה, סיכוי לא רע שתחזיק מעמד עוד כמה שנים בלי קלקול, ובכסף שחסכת אפשר יהיה לקנות חדשה (או לכל הפחות לתקן את הנוכחית).

danezeq

Member
עזבו את המחיר, יש כאלה שמציעים בפחות. השאלה יותר עקרונית. זו הונאה? או שזו חברה באמת מגיעה שצריך אותה?

trilliane

Well-known member
מנהל
עזבו את המחיר, יש כאלה שמציעים בפחות. השאלה יותר עקרונית. זו הונאה? או שזו חברה באמת מגיעה שצריך אותה?
למה שזו תהיה הונאה? הם מציעים שירות, אפשר (ואף רצוי) לקרוא את התנאים ולבדוק מה הוא כולל. אין לי מושג אם הם נותנים שירות טוב, אני לא מכירה אישית אנשים שהצטרפו לביטוחים האלה כי הם לא שווים את המחיר.

TCH_ma

Active member
הסבירו לך יפה ונכון למה לא כדאי לבטח מכשירי חשמל מבחינת עלות-כדאיות.
האם זאת חברה אמינה שמגיעה כשצריך אותה? כמו אצל כל חברות השירותים יש שיאמרו כן ויש שיאמרו לא
וזה לא יתן לך כל מושג על החברה, האמינות וההתנהלות שלה.
אז כמו רוב חברות השירותים ובמיוחד למכשירי חשמל זה ענין של הימור וגם קצת מזל, ההחלטה היא שלך.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה