שירות חדש ברכבת ישראל !!

מצב
הנושא נעול.

urilei

New member
שירות חדש ברכבת ישראל !!

שירות חדש ברכבת ישראל !!
ממהרים לרכבת? מפחדים לפספס אותה? לא עוד! מהיום הרכבות יחכו לכם כ-10 דקות מעבר למועד יציאתן הרשום! הכל, הכל, למען הנוסע!

urilei

New member
טוב

שירות חדש ברכבת ישראל !!
ממהרים לרכבת? מפחדים לפספס אותה? לא עוד! מהיום הרכבות יחכו לכם כ-10 דקות מעבר למועד יציאתן הרשום! הכל, הכל, למען הנוסע!
טוב
בעצם השירות לא כזה חדש, אבל בזמן האחרון הוא מופעל בכל הרכבות!

vitamin P

New member
../images/Emo6.gif

שירות חדש ברכבת ישראל !!

שיטת "ישראבלוף" עובדת

אתמול למשל השירות הזה לא פעל
ממש בושה וחרפה כמעט איחרתי!!!!! הרכבת יצאה בזמן לתל אביב
שיטת "ישראבלוף" עובדת
מה זאת אומרת שהרכבת תמתין? זאת אומרת שתאחר ליעד הבא, או שמאריכים את זמני התנועה? ולמה לא לצאת בזמן שנקבע? לא הבנתי: 100 אנשים ברכבת צריכים להמתין לשניים-שלושה שלא מקפידים להגיע בזמן? כמו בטיולים כשאני אומר לאנשים שההפסקה היא בת 30 דקות ואני מתכוון ל-30 ולא 45 ולא 60, ואני נראה משונה בעינייהם, ואני מזהיר שאם לא יעמדו בלוח הזמנים אאלץ להוריד אתרים, אז הם מצפצפים ואחר כך כשאני מוריד אתרים כי לא נולד מי שיעצור את הזמן, הם עוד כועסים. אז לעכב רכבת מעבר לזמן שנקבע זה נקרא לתת שירות? י-ש-ר-א-ב-ל-ו-ף אמרתי.

846

Active member
ותמיד יהיה את זה שיגיע בדקה ה 11...

שיטת "ישראבלוף" עובדת
מה זאת אומרת שהרכבת תמתין? זאת אומרת שתאחר ליעד הבא, או שמאריכים את זמני התנועה? ולמה לא לצאת בזמן שנקבע? לא הבנתי: 100 אנשים ברכבת צריכים להמתין לשניים-שלושה שלא מקפידים להגיע בזמן? כמו בטיולים כשאני אומר לאנשים שההפסקה היא בת 30 דקות ואני מתכוון ל-30 ולא 45 ולא 60, ואני נראה משונה בעינייהם, ואני מזהיר שאם לא יעמדו בלוח הזמנים אאלץ להוריד אתרים, אז הם מצפצפים ואחר כך כשאני מוריד אתרים כי לא נולד מי שיעצור את הזמן, הם עוד כועסים. אז לעכב רכבת מעבר לזמן שנקבע זה נקרא לתת שירות? י-ש-ר-א-ב-ל-ו-ף אמרתי.
ותמיד יהיה את זה שיגיע בדקה ה 11...

urilei

New member
טוב, אתם אנשים נורא קשים

לא הבנתי כלום על השירות הזה
תסבירו בבקשה
טוב, אתם אנשים נורא קשים
דווקא VITAMIN P הבין מצויין אין שום שירות חדש ברכבת חוץ מאיחורי רכבות רק חשבתי אולי כדאי לקחת את זה ולהציג את זה כשירות, למען התדמית עכשיו שחטנו את הבדיחה, הרגנו אותו, היא מתה, תודה

yellow cheese

New member
חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

שירות חדש ברכבת ישראל !!
חחחחחחחחחחחחחח

scooby5

Member
יש להם שרות נוסף...

שירות חדש ברכבת ישראל !!
יש להם שרות נוסף...
לאחר שהרכבת הפרברית ממתינה למאחרים, היא דואגת, שבשעתים הבאות, כל רכבת מהירה, תעצור מדי כמה מאות מטרים, ע'מ לאפשר לנוסעים להנות מהנוף, או לחילופין לנסוע מאוד לאט, כדי להמנע מפגיעה בקיבתם הרגישה של הנוסעים. השרות פעיל בכל ימות השבוע, ובעיקר בימי ראשון בבוקר, וחמישי אחה'צ. "...המשך יום נעים, ותודה שבחרתם לנסוע 'מעכבת ישראל'"

איבגי1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יש להם שרות נוסף...
לאחר שהרכבת הפרברית ממתינה למאחרים, היא דואגת, שבשעתים הבאות, כל רכבת מהירה, תעצור מדי כמה מאות מטרים, ע'מ לאפשר לנוסעים להנות מהנוף, או לחילופין לנסוע מאוד לאט, כדי להמנע מפגיעה בקיבתם הרגישה של הנוסעים. השרות פעיל בכל ימות השבוע, ובעיקר בימי ראשון בבוקר, וחמישי אחה'צ. "...המשך יום נעים, ותודה שבחרתם לנסוע 'מעכבת ישראל'"
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה צודק ב 100000%

מצב
הנושא נעול.
למעלה