שירות בעמותת תפו"ח? כנסו!

expressionsm

New member
שירות בעמותת תפו"ח? כנסו!

אני רשמתי בשירות לאומי שאני רוצה לשרת את השנתיים שלי בעמותת תפו"ח או בבית משפט. בית משפט אני יודעת איך זה...זה עבודת מזכירה ואני מסדרת תיקים וכל זה... אבל עמותת תפו"ח זה משהו חדש לי ואני לא יודעת מה עושים שם ואני לא יודעת אם התפקיד הוא טוב... היה רשום בחוברת שזה הדרכה באינטרנט לילדים לקבוצות או ליחידים אני אוהבת אינטרנט ככה שזה נשמע לי סבבה אבל אני לא יודעת אם זה כמו שזה נשמע אני רוצה לדעת מה עושים עוד בעמותה אני רוצה לדעת פרטים אז מי שמשרת בעמותת תפו"ח או כל מי ששמע על העמותה הזאת שיספר לי דברים... תודה!

beowulfit

New member
עמותת תפוח

בשנה שעברה אני שירתתי בתפוח במסגרת הש"ל. המקום הוא פשוט נפלא, יחס הממונים הוא נהדר ואת באמת תרגישי שאת מחוללת שינוי בחיי הילדים כאשר את רואה את ההישגים שלהם. הפרוייקט מתמקד בעיקר בילדים בשכונות מצוקה שאין להם ידע במחשבים/אינטרנט. מה שדרוש ממך כדי לבצע את התפקיד זאת יכולת הדרכה (ברור שלא תתחילי ישר לעמוד מול כיתה אבל את צריכה שיהיה לך בסיס מסויים), יכולת עמידה מול כיתה (במקרים מסויימים לבד, ללא מורה/מחנך) וכמובן ידע נרחב בתחום המחשבים והאינטרנט. אם את בעלת כל הכישורים שציינתי אז יהיה לך שירות מאתגר מאוד ומהנה נ.ב בנוסף לראיון הקבלה תצטרכי להכין מצגת בפאוור פוינט כדי להראות את הידע שלך במחשבים (זה מה שהיה בזמני לפחות) :)

למעלה