שירותי התחבורה הציבורית לקבר הרשב"י (מירון)

רחוב חזון איש בבני ברק הוא רחוב מרכזי בעיר, בירושלים קצת מוזר להשים את תחנת האיסוף הראשונה בגבעת התחמושת.
היה יותר עדיף בשמגר ומשם לעתירות מדע
גם גבעת התחמושת וגם עתירות מדע הם בצפון ירושלים. מה עם מרכז ירושלים? מאה שערים? דרום ירושלים? בית וגן.
ואני הייתי שם תחנה גם בצומת בר אילן ומשם לעתירות מדע.
חבל שהפעם הצפיפות תהיה לא בהר מירון, אלא בתחנות המוצא דווקא.

Ccyclist

Well-known member
התשובה של אגד: "זבשכ"ם, סעו לצפון העיר"

מבית וגן יש תח"צ לרק"ל בהר הרצל. למאה שערים יש את תחנת הרק"ל שבטי ישראל. הרק"ל מגיעה לגבעת התחמושת וכך גם קווים אחרים בציר אשכול - בר אילן - ירמיהו.

להבנתי הרעיון הוא להמעיט בנקודות איסוף כדי לשלוט בכמות הנוסעים. האסון בשנה שעברה הביא לשיטת כירטוס, אבל אלמנטים נוספים כמו החמרה באיסוף יכולים לתרום גם הם לשלום המשתתפים בארוע.

מבית וגן יש תח"צ לרק"ל בהר הרצל. למאה שערים יש את תחנת הרק"ל שבטי ישראל. הרק"ל מגיעה לגבעת התחמושת וכך גם קווים אחרים בציר אשכול - בר אילן - ירמיהו.

זה נכון, אבל אפשר גם להגיד שלא חייב אוטובוס ישיר מתל אביב לאילת. אפשר לנסוע מתל אביב לבאר שבע, ומבאר שבע לאילת.
להבנתי הרעיון הוא להמעיט בנקודות איסוף כדי לשלוט בכמות הנוסעים. האסון בשנה שעברה הביא לשיטת כירטוס, אבל אלמנטים נוספים כמו החמרה באיסוף יכולים לתרום גם הם לשלום המשתתפים בארוע.
ככל שיהיו פחות נקודות איסוף, יהיו יותר אנשים בכל נקודת איסוף, צפיפות גדולה יותר ודוחק גדול יותר .

אותי סקרן קו 25 - ישובי מרום הגליל

לא מצאתי את המסלול שלו באתר נתיב או באפליקציות השונות
אני דווקא מצאתי אותו באיפה בוס, עכשיו הוא כבר לא קיים.
המסלול שלו היה בהלוך: מאור הגנוז דרך גוש חלב (עם תחנות שם) עין זיתים(בלי תחנות) ומירון.
בחזור: מפרוד דרך צומת שבע מחלף אליפלט גוש חלב ואור הגנוז

אני דווקא מצאתי אותו באיפה בוס, עכשיו הוא כבר לא קיים.
המסלול שלו היה בהלוך: מאור הגנוז דרך גוש חלב (עם תחנות שם) עין זיתים(בלי תחנות) ומירון.
בחזור: מפרוד דרך צומת שבע מחלף אליפלט גוש חלב ואור הגנוז

מתי מצאת?
כי בימי המכירה חיפשתי ולא מצאתי, והמקום הראשון שאני מחפש זה איפה בוס.

למעלה