שירור וולו צ'אלנג'-עזרה דחוף!!!

yuval 1234

New member
שירור וולו צ'אלנג'-עזרה דחוף!!!

מישהו יכול לשלוח לי בקשה את הקישור של השירור לוולו, ואם הוא לא עולה לי כי הוא טופס word ואי אפשר לראות אותו מבחינת הקידוד מה אני יכול לעשות? חייב פתרון! תודה! ויום טוב.

chuku3

New member
יובל מה אתה רוצה??

טופס שחרור...... והטופס לא עולה לו..עזרה בבקשה!!

chuku3

New member
קישור-טופס שחרור

לטוס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות. טופס זה הוא חובה ל כ ו ל ם - תחרותיים או לא, חברי איגוד או לא, חברים של העז או לא. נא לפקסס אותו ל-035586666, תודה. למי שאין פקס פרטי - נא לדאוג לשליחה מפקס של מישהו אחר - חבר, מקום עבודה, חנות האופניים הקבועה שלך, סניף הדואר הקרוב לביתך וכו'. ניתן גם לחתום, לסרוק ולשלוח את הקובץ במייל ל[email protected] כפי שציינתי כבר בהודעה קודמת, מי שלא שולח את הטופס מסומן אצלנו באדום ולא יקבל מספר ביום התחרות, אלא לאחר שיופנה לשולחן ה"מיוחדים" ויפתור את הבעיה הספציפית שלו מול צוות הרישום. עכשיו, בוא נגיד שיהיו יותרמ-100 מקרים מיוחדים, כולם יבואו לרישום במרכז מיר"ב בשבע ארבעים וחמש, כשהזינוק שלהם בשמונה וחצי. מה לדעתך יקרה? אנחנו בעלי ניסיון כזה או אחר עם הקהל בתחרויות ותיגברנו את צוות המיוחדים, ובכל זאת: תמליץ מאוד מאוד לחברך היקר לדאוג לפקסוס הטופס ולא לדחות את זה ליום התחרות - כל מה שאתם רוצים ברישום זה לקחת א המספר שלכם וללכת משם במינימום עיכוב - trust me טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות כאן - http://

yuval 1234

New member
תודה!

גבר תודה רבה! התוכנה ששלחתי לי כן הצליחה להעלות את המסמך!

למעלה