שיקלי מת על לפיד חחחההה

Harrington

Well-known member
מנהל
אשרייך על הבאת דברי אמת ועובדות נכונות! זה לא נכתב בציניות. אמנם זאת כנראה לא הייתה כוונתך, אבל הבאת הדברים החשובים בהחלט חשובים ומשמעותיים לאור כמות ההשמצות ודברי הבלע של משפחת נתניהו וגולשים שונים כאן.

גם לגבי הקישור בהודעתך הראשונה כאן למעלה, לא שמעתי את דברי חה"כ שיקלי קודם לכן ואני מודה לך על כך שבזכותך ניתנה לי האפשרות. אכן, האיש ניתח נכונה ונכוחה את דברי הבלע ההזויים של לפיד. אשרייך על הבאת הדברים לעיוננו!

evglev1

Well-known member
מנהל
אשרייך על הבאת דברי אמת ועובדות נכונות! זה לא נכתב בציניות. אמנם זאת כנראה לא הייתה כוונתך, אבל הבאת הדברים החשובים בהחלט חשובים ומשמעותיים לאור כמות ההשמצות ודברי הבלע של משפחת נתניהו וגולשים שונים כאן.

גם לגבי הקישור בהודעתך הראשונה כאן למעלה, לא שמעתי את דברי חה"כ שיקלי קודם לכן ואני מודה לך על כך שבזכותך ניתנה לי האפשרות. אכן, האיש ניתח נכונה ונכוחה את דברי הבלע ההזויים של לפיד. אשרייך על הבאת הדברים לעיוננו!
הרי ברור שלפיד התכוון רק לעוצמה יהודית ואולי גם לסמוטריץ' עצמו ולא התכוון שכל 52 הח"כים של מפלגות הימין שבאופוזיציה הם ממשיכי דרכו של יגאל עמיר. כמו שגם ברור שכשביבי ביבי על ערבים שנעים בכמויות אדירות אל הקלפי הוא התכוון לבוחרי הרשימה המשותפת ולא למשפחת אהריש או לשרה זועבי או לערבייה שהתמודד על מקום בבית היהודי באותן בחירות. אמנם את דבריו של ביבי עיוותו, אבל חשבתי שדרך הימין היא לא לנהוג כך וברור שלפיד התכוון לכל היותר למפלגת הציונות הדתית ולא התכוון לא לליכוד, לא לחרדים ולא לבוחרי הליכוד והחרדים.

לא שאני מסכים עם לפיד לפי הפרשנות שלי, גם בן גביר הוא לא ממשיך דרכו של יגאל עמיר, ועובדה שכשמפלגתו של יגאל עמיר פנתה לצל הוא שלח את יגאל עמיר לעזאזאל והטיח בו את הנזק שגרם לימין (כן אני יודע שהצל בליכוד, אבל עמדותיו יותר קרובות לבן גביר). אבל עדיין לעוות את הדברים ולטעון שלפיד 43% מאזרחי ישראל שהם ממשכיו של יגאל עמיר הדרך ארוכה.

Katomishh

Well-known member
הרי ברור שלפיד התכוון רק לעוצמה יהודית ואולי גם לסמוטריץ' עצמו ולא התכוון שכל 52 הח"כים של מפלגות הימין שבאופוזיציה הם ממשיכי דרכו של יגאל עמיר. כמו שגם ברור שכשביבי ביבי על ערבים שנעים בכמויות אדירות אל הקלפי הוא התכוון לבוחרי הרשימה המשותפת ולא למשפחת אהריש או לשרה זועבי או לערבייה שהתמודד על מקום בבית היהודי באותן בחירות. אמנם את דבריו של ביבי עיוותו, אבל חשבתי שדרך הימין היא לא לנהוג כך וברור שלפיד התכוון לכל היותר למפלגת הציונות הדתית ולא התכוון לא לליכוד, לא לחרדים ולא לבוחרי הליכוד והחרדים.

לא שאני מסכים עם לפיד לפי הפרשנות שלי, גם בן גביר הוא לא ממשיך דרכו של יגאל עמיר, ועובדה שכשמפלגתו של יגאל עמיר פנתה לצל הוא שלח את יגאל עמיר לעזאזאל והטיח בו את הנזק שגרם לימין (כן אני יודע שהצל בליכוד, אבל עמדותיו יותר קרובות לבן גביר). אבל עדיין לעוות את הדברים ולטעון שלפיד 43% מאזרחי ישראל שהם ממשכיו של יגאל עמיר הדרך ארוכה.
למי זה ברור בדיוק?
חלק לא מבוטל בשמאל מאשימים את נתניהו ישירות ברצח רבין ורואים בו את ממשיך דרכו של יגאל אמיר.
יבגני עד לפני 3 חודשים אתה היית חלק מהצד המואשם ב"אתם רצחתם את רבין",
לפי דבריה של שירלי פינטו הח"כית החביבה עליך, עברת לצד המאשים.

evglev1

Well-known member
מנהל
למי זה ברור בדיוק?
חלק לא מבוטל בשמאל מאשימים את נתניהו ישירות ברצח רבין ורואים בו את ממשיך דרכו של יגאל אמיר.
אני לא מאשים את נתניהו בהסתה לרצח רבין ז"ל, ואני מניח שגם השמאל השפוי לא כל כך מגוכך כדי להאשים את מי שחתם על הסכמי חברון והסכמי וואי בכך שהוא ממשיך דרכו של יגאל עמיר.

סתוונית333

Well-known member
למי זה ברור בדיוק?

אולי תסביר את ההתנהגות הבזוייה של שיקלי האדיוט
למה הוא לא עוזב את ימינה ועובר לליכוד?

R 1 3

Well-known member
יצחק רבין ז״ל בראיון נדיר ימים ספורים לפני הרצחו ציין את הצביעות של נתניהו
כשהזמין אותו לפגישה ובמקביל אותו יום שישי שלח מפגינים של הליכוד
לקריאות בוגד מתחת לביתו ברמת אביב !!
נתניהו היה ונותר שקרן פתולוגי עלוב יותר מאותו רוצח שירה מהגב במנהיג בא בימים.
היום אותו ימין איבד את הבושה ואף מצדיק את רצח רבין
באמתלא שהיה מחזיר את הגולן ואף בכנוי שיכור - הרצח מהגב נמשך ברצח אופי ומתגבר
עד לכדי שכתוב ההסטוריה ומחיקת השגי אוסלו וכל הנצחונות המזהירים של יצחק האהוב.

קצה11

Well-known member
יצחק רבין ז״ל בראיון נדיר ימים ספורים לפני הרצחו ציין את הצביעות של נתניהו
כשהזמין אותו לפגישה ובמקביל אותו יום שישי שלח מפגינים של הליכוד
לקריאות בוגד מתחת לביתו ברמת אביב !!
נתניהו היה ונותר שקרן פתולוגי עלוב יותר מאותו רוצח שירה מהגב במנהיג בא בימים.
היום אותו ימין איבד את הבושה ואף מצדיק את רצח רבין
באמתלא שהיה מחזיר את הגולן ואף בכנוי שיכור - הרצח מהגב נמשך ברצח אופי ומתגבר
עד לכדי שכתוב ההסטוריה ומחיקת השגי אוסלו וכל הנצחונות המזהירים של יצחק האהוב.
וזה כמובן אחרת אצל מפלגת העבודה ששתלה מפגינים אלימים בהפגנות בשכונות כדי להציג את המפגינים כאלימים ולהכשיר את דעת הקל לאלימות המשטרה
איך יודעים השר שחל היה מפגין כזה ומעיד על זה בעצמו לימים קיבל בתמורה להיות חבר בכיר ושר
אצלכם כל מרביץ הופך לשר

למעלה