שיקום ריסים

gilush85

New member
שיקום ריסים ../images/Emo53.gif

עד לפני שנתיים לא הייתי שמה מסקרה בכלל כי היו לי ריסים ארוכים מאוד וצפופים ולא הרגשתי שאני צריכה. אבל אז, בכל זאת התחלתי עם זה והיום אני מצטערת כי זה פשוט הרס לי את הריסים! יש לי נשירה מופרזת שגרמה לדילדול ועכשיו אם אני לא שמה מסקרה, נדמה שכמעט אין לי ריסים. יש איזה תכשיר מיוחד למטרה של שיקום ריסים הרוסות? משהו שמעודד צמיחה מחדש? תודה לכל מי שיענה!

tokit

New member
אל תעשי כלום

הם אמורים לצמוח מחדש. מסקרה טובה לא אמורה לגרום לנשירת ריסים. אולי הבעיה היתה הצורה בה הסרת (או לא הסרת) אותה.

gilush85

New member
את יכולה לציין שמות של מסקרות

כאלה שנחשבות לטובות? כי השתמשתי בהרבה סוגים של לוריאל דווקא... מה הדרך הכי טובה להסיר איפור מהעיניים???

tokit

New member
מה התקציב שלך??

הדרך הכי טובה להסיר איפור מהעיניים היא עם מסיר איפור עיניים דו שכבתי. אני אוהבת את זה של לוריאל ואת זה של MAC, אבל לאחרות יש נסיון טוב גם עם מסירים אחרים. אופן ההסרה - מנערים את הבקבוק, כדי ששתי השכבות יתערבבו. מספיגים פדים של ליד קייר בחומר (או לחלופין צמר גפן רטוב וסחוט!) ומניחים על העין לכמה שניות ומנגבים בעדינות, מבלי למשוך את הריסים. אח"כ מסירים מסקרה גם מהצד השני של הריסים (כשהעניים פתוחות) וגם מהעפעף התחתון. חוזרים על זה כמה פעמים עד שהעין נקיה לגמרי. לא תורה גדולה. פעם אהבתי מאוד את המסקרות של לוריאל, אבל אז ניסיתי כמה אחרות והבנתי שהן הרבה יותר טובות. אם תגידי לי מה התקציב שלך, אוכל לעזור לך יותר. בכל מקרה, אם הריסים שלך קצרים ודלילים מומלץ להשתמש בבסיס למסקרה (משהו דומה לצד הלבן של המסקרה דאבל אקסטנשן של לוריאל).

למעלה