שיפוצים- תיקונים רשת פלסטיק

GigaM

New member
שיפוצים- תיקונים רשת פלסטיק

היי בבית של חברה שלי נתגלו סדקים בקירות ובתקרה. מישהו ששיפץ שם לפני שנה או יותר שם על הסדקים רשת ברוחב 7 ס"מ לערך. העבודה נעשתה בצורה לא יפה והרשת נראית ובולטת מעל לקיר עצמו. בינתיים יש מקומות אחרים שמתקלפים ונדרשת שם מעט עבודת שפכטל וצבע. רציתי לשאול: 1. מה היא הרשת הזו? 2. האם היה נכון לשים אותה שם (אגב- איך סביר שהדביקו אותה?) 3. האם רצוי להסיר אותה ובמקומה למלא בשפכטל? 4. איך מסירים אותה? 5. אם לא רצוי להסיר אותה, איך ניתן להסוות אותה, שלא תיראה? מדובק בסדקים קטנים, ע"פ מה שראיתי בדרך אגב בעת שהותי שם היום, לא משהו שמאיים בנפילת הקיר או התקרה, עד כמה שאני מבינה, אבל אני לא מבינה הרבה. תודה!

תפקיד הרשת למנוע הופעת הסדק על

הקיר בצד שניראה לעין, בד"כ עושים תעלה רחבה ועמוקה לאורך הסדק, כאשר הסדק הוא באמצא התעלה, מניחים בתוך התעלה את הרשת לכל אורכה , ואז מורחים על הכל תערובת של קליקסימו X ומחליקים את הקיר. משקרה אצלכם זה כנראה שלא העמיקו את התעלה מספיק ולכן הרשת צצה ובולטת החוצה, משצריך לעשות זה עם גזרן רציני לעשות תעלה חדשה ,ולשים רשת חדשה ועל זה חומר קליקסימו ס, שנימכר גם עם הרשת בטמבוריות השונות.

GigaM

New member
תודה

איך יוצרים את התעלה? ומהו גזרן? מהו השם המקצועי של הרשת?

טעות דפוס גזרן=גרזן

הרשת אין לה שם , בכל הום סנטר או אייס תבקש רשת לתיקון סדקים ויתנו לך חבילה גדולה.

למעלה