שיעמם לי אז....

sharabigfan

New member
שיעמם לי אז.... ../images/Emo6.gif

The woman In Me אני יעבור שיר מדהים אחרי שיר מדהים:))))))) Home Aint Where Is Heart Anymore:) איי איזה שיר-אני אתחיל בפתיחה שאניה שרה כל כך עם רגש ,וממש יודעת להעביר את התחושות שלה בשיר הזה ובכלל בכל השירים.בפיזמון כל מילה מיותרת .... אהבתי גם את הליווי בפיזמון:) כל כך הרבה רגש יש כאן פשוט שיר מ-ד-ה-ים. והקליפ מוסיף לשיר שאניה ממש חמודה בקליפ (חובה לראות). Any Man Of Mine כאן אני מחכה שיתחילו התופים לפעול, ושאניה באה "זה מה שאישה רוצה"? כן כן מתחילים להכנס לאווירה זה שיר אהוב עלי במיוחד מהפעם הראשונה ששמעתי את השיר אין תקוע לי בראש.... אני אוהבת את הכנות של שאניה בשירים והיא צודקת שורה אחרי שורה בשיר הזה. ?Whose Bed Have Your Boots Been Under שיר מדהים:) לשאניה ממש יש קול מדהים בשיר הזה הפיזמון הורס ,לא לקח הרבה זמן עד שהתחברתי לשיר מדהים מדהים מדהים. !If You're Not In It For Love) I'm Outta Here שיר שמביא אושר שאניה שרה כאן בשיא הרגש וכל השיר זה טירוף גדול של אושר הקליפ גם מאוד יפה ושאניה ממש נראית מדהים באדום. (The Woman In Me (Needs The Man In זה השיר הכי האהוב עלי באלבום הזה שיר שמדבר אל הלב, השיר- שיר שטוב לשמוע שעוצמים את העיניים לפני שהולכים לישון:) ככה להקשיב למוזיקה אמיתית ולתת לשאניה לשיר איזה קול מדהים מאיפה שאניה הביאה את הקול הזה??? פשוט אין לי מספיק מילים לתאר כמה שהשיר מדהים בעיניי. I am not allways strong and sometimes i am even worng... כל כך כנה.., כל כך נכון פשוט הורס פשוט מדהים. ?Is There Life After Love כאן אני רואה סיגנון של דולי(אל תשאלו אותי למה) מן קאנטרי כזה שקט של פעם. שיר שקט שיר מרגיע ,אם אני אתייחס רגע למילים שיר גם עצוב יש קטע חזק בשיר ששאניה שרה Here I am, there you are We're so far apart Let's pretend that I've never been In his hands, in his heart Can't we just start זה מאוד קטע חזק לדעתי -אהבתי----- ועוד עם המוזיקה, זה ממש תענוג:) If It Don't Take Two לשיר הזה לקח לי זמן להתחבר אבל בסוף התאהבתי בשיר יש שם הרבה קטעים יפים שאני לא רגילה לשמוע את שאניה שיר קאנטרי כזה וכיף לשמוע את שאניה מדברת בו מידי פעם. You Win My Love מה אתם חושבים שאני אכתוב פה?????? מ---------ד-------------ה-------------י----------------ם!!!!!! השיר הזה כל כך יפההה ומדהים ההתחלה האמצע והסוף פשוט מדהים הקטע שאני ממש אוהבת משם זה I want a heartbreak Harley A full of steam dream machine Or just a little late night Sexy long stretch limousine זה קטע ממש מעמיד על הרגלים וזה מעלה את המורל שיר כיפי כזה שאני פשוט חולה עליווווווו.שאניה שם כל כך הורסת וכל כך יפה :)))) Raining On Our Love שיר יפה גם מאוד שקט שאניה ממש מדהימה אותי בשיר הזה שיר חזק:) Leaving Is The Only Way Out ששמעתי את השיר הזה לא ממש התחברתי אבל במהרה השיר נתקע לי בראש(איך לא?) וזה שיר מקסים:))) No One Needs To Know הצליל של הגיטרה עושה כאן את העבודה שיר קאנטרי מעולה הקול של שאניה כאן עדין שאין כמותו שיר מדהים:) ואחרון אחרון שיר מדהים ולשאניה יש מיבטא שהורג אותי שהיא אומרת הל-לויה אבל זה עדין חמוד:) שיר יפה שיר נכון אהבתי גם את הקטע עם המקהלה גם שיר יפה:) מסקנה: הכל מדהים הכל מדהים הכל מדהים I Love shania I Love Shania I love shania האישה הכי מדהימה ומיוחדת שקיימת בעולם כולו הלוואי שתבוא לישראל.

m L m

New member
אני דיי מסכימה איתך.....

חוצמהשיר - You Win My Love. אני לא יודעת למה אבל אני פשוט לא אוהבת את השיר הזה.... אבל- the woman in me בהחלט דיסק מעולה! כל הכבוד שרית

Caeser

New member
דיסק מעולה!!!

לפי דעתי, THE WOMAN IN ME זה הדיסק הטוב ביותר ששאניה הוציאה. זה הדיסק הכי קלאסי שלה.זה ממש הדיסק שיש בו חצי קאנטרי חצי פופ בצורה מעורבבת יפה. וזה לפי דעתי הסגנון הכי יפה. כל שיר בו, כמו שכתבה שרית, יש בו משהו מיוחד, והקול של שאניה...אין עליו! האהובים עלי ביותר ממנו: ANY MAN WHOOSE BED IF YOU"RE NOT IN IT NO ONE NEDDS TO KNOW YOU WIN MY LOVE

למעלה