שיעור ראשון בעין המפרץ

S i r i u s

New member
שיעור ראשון בעין המפרץ../images/Emo99.gif

אז ככה...רכבתי על נופר השמנה(מאוד) וגיליתי ששחכתי איך משתמשים בידיים (טוב רכבתי יותר משנה ווסטרן...) אבל אני לא חושבת שזה יהיה בעייה כי זה יחזור אלי לעט לעט...וגם הטרוט ישיבה לא היה משהו הרגליים שלי כאבו כי באתי בלי מגפיים והרצועות של העוכף עשו לי סימנים אדומים...בסוף השיעור קפצתי כמה פעמים את האיקס שבאמצע המנג' (חחח החלק הכי קל בשיעור משום מה) וזייהו...צריכה ללמוד לרכב נורמאלי. איזה חמוד, כהחזרתי את נופר אז קיאה טאורה ונפו הלכו אחרי ונעמדו ליד השאר כאלה חמודים :) ושמנים! כולם שמנים!

§ol the kingo

New member
יש עכשיו תחרות רודיאו בespn

זה כל כך מגעיל מסכנות הפרות האלה זורקים אותן על הרצפה וקושרים להן את הרגליים איזה גועל נפש לא יכולתי להמשיך לראות

aloniguy

New member
מסכנים הסוסים!!!

אני לא רוצה ליצור מריבה שוב ואני לא אומר שכל רוכבי הווסטרן רוכבים כך אבל..... ראית איך רכבו בתחרות הזאת?

a l o n i s 1

New member
כולם שם סובלים

אז זה מתחילמהפרות שעוברות מכות בגב וניקשרות והסוסים שמקבליפ דורבנות שפיצים מתגלגלות לבתן . ... ומתגים שגורים להם ץ הפה ושוטים רצו שם הרבה במירוצי חביות.... והרוכבים שנופלים מהפרים או מהסוסי רודיאו (עונש)... זה מה שאני חושב

§ol the kingo

New member
צר לי אבל זה מגעיל

זה כל כך דוחה לא הייתי מסוגל להמשיך לראות בעעעע עושה לי רע לחשוב על זה שוב פעם.. ועל כך אני מודה על זה שאינ רוכב אינגליש

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif.......

לא כל מי שרוכב ווסטרן עושה את זה!!! אז אין לך כל-כך מה להודות שאתה רוכב אינגליש... אני רוכבת ווסטרן ואני בחיים שלי לא אעשה דבר כזה!

§ol the kingo

New member
מצטער על אי ההבנה

התכוונתי שאני מודה על כך שאני לא עושה דברים כאלה :) סליחה לנפגעים חח

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif =)

סליחה שכתבתי את זה.. פשוט זה לא נשמע לי כמו שכתבת את זה.... =)

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif................

למה נראה לך שאני חושבת שיש את זה בארץ???? זה שאני רוכבת בארץ עכשיו זה לא אומר שאני לא ארכב בארצות אחרות.. ואני ארכב בארצות אחרות... ותקראי טוב טוב את מה שהוא כתב.... וזה כאילו הוא התכוון [אני לא אומרת שהוא כן.. אבל אולי] שכל מי שרוכב ווסטרן עושה את זה!

ממתי זה רודיאו?????????????../images/Emo41.gif

אני חשבתי שזה מקצועות בקר.. אבל נראה שאתה החכם פה...NOT!!!!!

למעלה