שיעור יתר בפנים

Metal_F

New member
שיעור יתר בפנים

היי ד"ר.
אני בת 27, יש לי שחלות פוליציסטיות.
בגיל ההתבגרות החלה לי מעט צמיחה של שיער בפנים וברוב חוכמתי הרבה דאז החלטתי לגלח את האזור. כמובן שהדבר החריף והחריף והיום 11 שנים מאוחר יותר, החלטתי לטפל בזה.
השאלה שלי מתחלקת ל 2.

1)השיער שלי בלונדיני. גם אחרי כל הזזמן של הגילוח הוא נשאר בלונדיני. ידועה לך שיטה שבאמצעותה ניתן להוריד שיער בלונדיני?
התחלתי עכשיו IPL אבל הבנתי שגם קרן האור שלו הולכת לאיפה שיש ריכוז מלנין. האם הקרן תדע להגיע למלנין שלי? (יש לציין שלא רק שהשיער בהיר, אלא יש לי ממש חוסר פיגמנטים מאובחן אם כי קל - עיניים כחולות שיער בלונדיני)

2}קראתי על משחה בשם vaniqa. האם היא עשוייה להתאים ומול איזה רופא מקדמים את הנושא?

הימים האלה עכשיו שאני "מאריכה" את השיער בפנים בשביל הIPL זה באמת, התמודדות לא קלה בכלל. כל דבר שעשוי להקל או לעזור - אני ממש ממש אעריך לשמוע.
תודה!

בנושא הטיפול הקוסמטי, קטונתי

וניקה היא משחה שעשויה לעבוד, אבל נהוג להשתמש בה לאחר הסרת השיער. אם היא לא מביאה להטבה תוך 4 חודשים אין מה להמשיך. אבל כדי לדעת זאת חייבים להסיר את השיער בדרך כלשהי כדי לראות אם משהו משתנה בצמיחה.
בנושא הלייזר מול האינפרא-אדום, אני באמת לא מומחית. מה לגיב טיפול הורמונלי, לא השכרת זאת בכלל.

Metal_F

New member
לגבי טיפול הורמונלי

אני כבר ארבעה חודשים מחכה לתור לאנדו
יש לי כרגע תור ליוני
הייתי כל הבוקר עם המוקד של כללית על הקו ממש מתחננת לעזרה.. אבל עשיתי מושלם רק לאחרונה אז אין לי עדיין מספיק ותק לדבריהם כדי בכלל לקבל שמות של רופאים פרטיים. זה ממש מעציב איך הקופה לא עומדת לצידי בעיתות מצוקה אמיתיות.
יש לך המלצה אולי לרופא טוב שיכול לעזור? בפרטי אפילו

יעל גגג

New member
אני לא רופאה, אבל נדמה לי שטיפול הורמונלי

זה משהו שכל רופא נשים יכול לתת. מדובר בגלולות מסוג דיאנה או דומות לה.

זה נכון אבל

לדעתי יש מקום לקצת בירור בטרם הטיפול. ולגבי האכזבה שלך מהקופה ( לא שאני מתיימרת לייצג אותה), יש מחסור של אנדוקרינולוגים, לא מדובר במצב מסכן חיים, אז עוד כמה שבועות לא ישנו הרבה. אני מבינה שזה מציק לך אבל זה לא משהו שהתחיל אתמול בבקר.

למעלה