שינוס מותניים מכולם:
:

מצב
הנושא נעול.
שינוס מותניים מכולם:../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif:

שינוס מותניים מכולם:
:
חברים: תאמינו או לא, אבל אף אחד ברכבת או בחברת WIDE-OPEN שהדביקה את הפרסומות על ששת מערכי הקרונועים לאחרונה, לא יודע באיזה מספרי מערכים מדובר. אנחנו יודעים רק על מערך מס' 26 המצופה בפרסומת של "ישראלי" ותו לא. האם יש פה מישהו שמוכן להתאמץ מעט ולצלם מערכים אלה כולל מספרייהם??? תודה על תשומת-הלב. אביתר.

fireman

New member
תביא מצלמה ../images/Emo6.gif

שינוס מותניים מכולם:
:
חברים: תאמינו או לא, אבל אף אחד ברכבת או בחברת WIDE-OPEN שהדביקה את הפרסומות על ששת מערכי הקרונועים לאחרונה, לא יודע באיזה מספרי מערכים מדובר. אנחנו יודעים רק על מערך מס' 26 המצופה בפרסומת של "ישראלי" ותו לא. האם יש פה מישהו שמוכן להתאמץ מעט ולצלם מערכים אלה כולל מספרייהם??? תודה על תשומת-הלב. אביתר.
תביא מצלמה

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo178.gif הפחדת אותי בכותרת שלך!

לא, אני עובר לירושלים
נשאר בבירת הנגב, פשוט משפר עמדה.
הפחדת אותי בכותרת שלך!
כבר רציתי לרוץ לבועז להזהיר אותו...
(רציתי לכתוב את זה עוד אתמול, אבל הקלמנטינה נכנסה לקומה, כנראה.)

davidfainshtein

Member
מנהל
ד"א אני צריך לצלם כמה תמונות שתאהב

עוד מעט גם זה לא יהיה
עובר דירה...
ד"א אני צריך לצלם כמה תמונות שתאהב
- מנופים בהר הרצל, באתר הבניה של החניון של הרק"ל. היום הייתי שם אבל בלי המצלמה. בהזדמנות. יש שם שני פטישים די גבוהים. ועוד כמה בפרוייקט די חדש שבונים באזור בית הכרם.

elians

New member
אני אמור להיות בקרית גת עוד מעט

שינוס מותניים מכולם:
:
אני אמור להיות בקרית גת עוד מעט
אעשה גיחה לתחנת רכבת המקומית, אם יהיה שם משהו. אני אצלם.

idos2

New member
אני יודע על מערך מספר 12

שינוס מותניים מכולם:
:
אני יודע על מערך מספר 12
צולם בתחנת לוד בתאריך 28/2/2006

elians

New member
אתמול חיכיתי בק.גת

חברים: אני צריך בדחיפות את הנתונים
על הקרונועים האחרים. האם מישהו ראה/צילם? לאיזה קרונועים הוצמדו פרסומות של 102FM? תודה על הסיוע.
אתמול חיכיתי בק.גת
במשך שעתיים וקצת.. ולא עברה רכבת עם פרסומת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה