שינוי עדיפויות

MAN e

New member
שינוי עדיפויות

היי לכולם, לפני כחודש שלחתי מייל ללשכת הגיוס המחוזית בבקשה לשנות את עדיפויות מוסדות הלימוד שלי כך שהאוני' העברית תהיה ראשונה והטכניון שני, אבל לא קיבלתי מהם תשובה עדיין וכל פעם שאני מתקשר האחראים על העתודה לא נמצאים. רציתי לשאול האם זה ממש קריטי סדר העדיפויות של מוסדות הלימוד שלי כרגע, או שאני אוכל לשנות אותו גם בשבועות הקרובים? ואם כן, עד מתי? (אגב, אני מועמד לרפואה) תודה מראש מני

שבלול 4

New member
שינוי

ממש צר לי לבאס אבל היום בצוהרים ניסיתי לשנות את סדר העדיפויות- ונכשלתי. ניסיתי להציק גם לפקידה בלשכת גיוס וגם לזאת במדור עתודה, שהתעקשה לשלוח אותי ללשכת גיוס... אבל אולי כי כבר שלחת לפני חודש יש לך סיכוי. אם תצליח תודיע כדי שאני אדע שעוד יש סיכוי ואמשיך לנסות. ובלי קשר- מאיזה מקומות כבר קיבלת הזמנה לראיונות?

MAN e

New member
היי לך

לא ביאסת, אני לא רואה סיבה שהם לא ישנו לי אם ביקשתי כבר לפני חודש, מקסימום תמיד אפשר לעשות קצת בלגאן... אז אני אודיע לך כבר מחר מה קורה עם הקטע של הסדר עדיפויות. אגב, אני מב"ש, אז אם גם אתה שייף ללשכה הזאת, אני אוכל לתת לך את השם של הפקידה שאני אדבר איתה מחר..
בעיקרון עשיתי כבר את הכל הראיונות שלי באוני' העברית, בבן גוריון ובטכניון. בבן גוריון דחו אותי כבר אחרי הראיון הראשון, בטכניון ובעברית קיבלתי המלצה חיובית מהראיון ועכשיו אני רק מחכה לציוני בגרויות (ולקינן שפי כמובן). הבעיה היא שרק לפני חודש וחצי חשבתי להחליף בין הטכניון לאוני' העברית, כי תמיד חשבתי לבחור בטכניון בגלל שהמחקר שם יותר מפותח (או לפחות נחשב לכזה), אבל במחשבה שניה החלטתי שיותר חשוב לי לבחור את האוני' לפי העיר שאני ארצה לגור בה במשך 7 שנות הלימודים ופה בכלל לא היססתי לבחור בירושלים, מקווה שהכל יילך מחר חלק עם הלשכת גיוס.. נשתמע מחר, מני

MAN e

New member
זה בכלל את, מה קורה פה היום...

מצטער, אבל שבלול 4 זה כינוי די מבלבל...

shlomo10

New member
סיבה לאופטימיות

ניתן לשנות מקום שיבוץ במיוחד ברפואה וזה מנסיון של אחת שלומדת איתי שהתקבלה לכל ונשארה בן גוריון למרות שלא היתה בחירתה הראשונה

MAN e

New member
תודה../images/Emo13.gif

כל הזכויות שמורות לוינסטון צ'רצ'יל... יש לו עוד כמה ציטוטים נחמדים, שווה לקרוא...

MAN e

New member
כן

http://www.pitgam.net תעשי חיפוש בצד שמאל - וינסטון צ'רצ'יל... ובכללי, זה אחלה של אתר עם ציטוטים ממש שווים ושנונים ( אגב, יש גם את חוקי מרפי...)

enk100

New member
לפני יומיים מדור עתודה אישר לי

לשנות עדיפויות

שבלול 4

New member
מה?!? זה לא פייר../images/Emo10.gif

רק כי התקשרתי יומיים אחר כך הם לא מאשרים לי?! וגיסתי את כל יכולת הנידנוד ושיכנוע שלי, ובניגוד לרב הפעמים לא נשברתי כשהם העבירו אותי מפקיד לפקיד... אני אנסה שוב מחר.

enk100

New member
תעשה ככה:

שלח פקס ל"מדור עתודה" בלשכת גיוס שלך, ותוודא שהוא כן הגיע לידיהם. חכה בשקט כמה ימים והצבא צריך להגיב על בקשתך- הוא חייב להגיב מכיון ששלחת משהו בכתב. ותצפה לטוב~! בהצלחה בהמשך

למעלה