שינוי הממשק של חלונות 11, כך שייראה כמו חלונות 10

exprexs

Member
היי לכולם-
האמת היא שאני לא שואל שאלה, אלא זו מן הזמנה לאחרים לשרשר לכאן תגובות שמציעות לאחרים איך לשפץ את חלונות 11, כך שייראה כחלונות 10.
אז אני אתחיל...
כל אחד אחר רשאי לשרשר ולהוסיף משהו משלו.

תפריט התחל -
אפשרות אחת, היא להתקין תוכנה בשם StartAllBack. התוכנה מאפשרת התקנה של תפריט התחל בדומה לזה של חלונות 10. התוכנה בתשלום.
ידוע לי על OPEN SHELL, שהיא חינמית ותואמת לחלונות 11.

ביטול הממשק עם הפינות העגולות.
קרא כאן

תוכנת טוויקים, לטוויקים שונים
ultimate-windows-tweaker

הסרת תמיכה באפליקציות של אנדרואיד
מסתבר שזה אפשרי להסיר תמיכה באנדרואיד למי שלא מעוניין בזה.
זה בעצם די מהיר ופשוט.
קרא את המאמר הבא-

שונות -
מצאתי כאן סרטון לכל מיני שיפוצים שונים לחלונות 11.
כן שמתי לב לכך שהבחור בסרטון מפרט לגבי פקודות CMD שונות, כך שאלו האחרונות תערוכנה את עורך הרישום.
זה בהחלט יכול לסייע למי שלא מסתדר עם עורך הרישום, או שלא רוצה להיכנס לעורך הרישום.
בין יתר הטוויקים, החזרת חלון הקבצים לזה של חלונות 10 ( מסתבר שזו תכונה מובנית ונסתרת שם ).

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
:-D:-D:-D אפשר בשביל כמה אנשים שחיים במוזיאון שווינדוס 11 תראה כמו ווינדוס XP?

Haim_Gds

Member
ואם אפשר ברצינות אז הייתי מאוד שמח לממשק הקלאסי של ווינדוס 7, כרגע אני עם ה 10 (שאני שונא יום יום) ואני לא יודע מה הייתי עושה בלי ה Classic Shell...

רוב הזמן נח

Well-known member
ואם אפשר ברצינות אז הייתי מאוד שמח לממשק הקלאסי של ווינדוס 7, כרגע אני עם ה 10 (שאני שונא יום יום) ואני לא יודע מה הייתי עושה בלי ה Classic Shell...
Classic Shell כבר לא עובד על חלונות 10. כל עדכון מיקרוסופט בכוונה עשתה שינויים שגרמו לו לא להיות מתאים וכל הזמן המפתחים היו צריכים לעשות גרסאות חדשות שיתאימו. עד שנמאס להם. אני עם Classic Shell בחלונות 8

Haim_Gds

Member
קצת מוזר, אני כרגע עם Classic Shell והוא נראה עובד...
אני לא יודע איזו גרסה רצה אצלי (ב 7 יכלתי למצוא, ב 10 אני לא יודע מאיפה להתחיל לחפש...) אך זה המחשב בעבודה כך שאני מניח כי הוא מריץ את העידכון האחרון.

למעלה