שינויים רבים מלפני שנתיים בטיסות לארה"ב ?????

lahadam

New member
שינויים רבים מלפני שנתיים בטיסות לארה"ב ?????

עד לפני שנתיים הייתי טסה 3-4 פעמים בשנה לארה"ב לעבודה מאז היתה הפסקה ועכשיו אני צריכה לטוס שוב, הפעם לאורלנדו גיליתי כמה שינויים 1. לא רק שהטיסה האהובה עלי, דלתה לאטלנטה ב-777 כבר לא קיימת, היא הוחלפה ליעד JFK השנוא עלי וב-747 שאני לא אוהבת. 2. הקטינו את מספר המזוודות ומשקלן המותר מ-2*32 ל-1*23 חוץ מקונטיננטל, יש עוד חברה שטסה ב-777 לשדה שאינו JFK ואינו LAX (ובכלל, אל-על אינה אופציה כי אני חוזרת בשבת) יש חברות שבהן נשארה האפשרות ל-2 מזווודות כבדות? אני טסה ל-6 ימים בלבד (כרטיס יקר כנראה), אולי זה משנה משהו לעניין המזוודות? היתה פעם חברה שנתנה תנאים של ביזנס לטיסות כאלה. יש לי יותר מ-50K מיילים בדלתה, אבל כנראה שהורידו אותי LEVEL כי לא טסתי מזמן...

singera

New member
יש את לופטהנזה KLM ועוד מלא חברות בדקי

ב KAYAK.com

lahadam

New member
שכחתי להגיד שאני מעדיפה לטוס מפה לארה"ב

ולהמשיך שם אבל מי יודע, אולי גם זו אופציה... הם נותנים לקחת 2 מזוודות? יש חברה אירופאית שיכולה לתת לי מיילים בדלתה?

ofleisher

New member
אני הייתי מנסה את

US airways שטסים ישיר לפילדלפיה עם ה 330 ציוד חדש ואחלה טיסה שמאוד מקרבת אותך לאורלנדו.

lahadam

New member
געגועי לטיסות של דלתה לאטלנטה

סתם רציתי לספר שטסתי בטיסה זו פעמיים בחודשיים הראשונים של הקו היה פשוט נהדר גם לא היה עמוס ובכל 4 הטיסות היה לי ספסל שלם להרווח עליו. אח.... היו זמנים....

Eldar S

New member
כנראה שבגלל שלא היה עמוס

והיו לך ספסלים שלמים לשכב עליהם...זאת הסיבה שהקו נסגר

lahadam

New member

אח"כ הקו הפך לעמוס ומבוקש ואח"כ (כנראה בשל העדרותי מה"מגרשים") הדלדל בחזרה
בסיכומו של דבר, נראה לי שאעדיף את US airways

Le0n007

New member
אני ממליץ בחום על לופטהנזה

דרך פרנקפורד יש לך טיסה ישירה לאורלנדו איתם חברה מאד טובה עם מטוסים נוחים (A340 A330ׂ A380 ) שאיתם היא טסה לארה"ב

lahadam

New member
אני לא אוהבת את השעות של הטיסות

מפה לאירופה הכי מתאים לי לצאת מהבית בערב, לישון במטוס (זה בא לי בקלות) ולהתחיל את היום בארה"ב.

lahadam

New member
עזוב, אני בקטע של טיסות לילה טרנס-אטלנטיות

ככה אני נוחתת בבוקר בארה"ב ויש לי יום שלם של לפני עבודה לקניות ובילויים.

Le0n007

New member
הטיסה מגיעה ב 05:30 לפילדלפיה ויש להם

אחלה שירות ומטוסים (A330)

luckydude

Active member
מסכים.

שירות טוב עם מטוס מצויין וגם קישור לא רע. טיסה ראשונה של יו אס איירוויז מפילדלפיה לאורלנדו ב8:00 ואז טיסות נוספות של יו אס איירוויז כל שעתיים בערך.

luckydude

Active member
מסכים.

שירות טוב עם מטוס מצויין וגם קישור לא רע. טיסה ראשונה של יו אס איירוויז מפילדלפיה לאורלנדו ב8:00 ואז טיסות נוספות של יו אס איירוויז כל שעתיים בערך.

Le0n007

New member
יש 2 בעיות בפילדלפיה

בעיה ראשונה זה ביקורת גבולות, אם את/ה לא אזרח/ית אמריקאי קצינים בביקורת גבולות חייבים לעשות בעיות ולהציק, (לי אישית יש הרגשה שיש להם משהו נגד ישראלים ) אני פעמיים נכנסתי לארה"ב דרך פילדלפיה ונפלתי על קצינים מטומטמים וזה גם קרה אצל אנשים אחרים. בעיה שניה, אם אתם טסים בשעות הצהריים כמעט תמיד יש עומס מטורף בנמל לפעמים המטוסים מאחרים בשעה או יותר.

tomerikoc

New member
למה אתה קשקשן?

והם ממש לא מטומטמים....הם מונעים מאנשים שמנסים להגר בצורה לא חוקית להכנס למדינה טמטום זה הביקורת גבולות במדינה קטנה במזרח התיכון שלא נזכיר את שמה שהבקרים לא יודעים באנגלית יותר מדי.... ותבדוק את עצמך לפני שאתה מפיל אשמה עליהם, אולי אתה הוא זה שלא בסדר?.... וסתם לחדש לך..רובם המוחלט של נמלי התעופה בארצות הברית.....עמוסים ואיחורים יש כמו בכל העולם..זהו עולם התעופה.... ופעם אחרונה שבדקתי....הם נוחתים בארבע וחצי בבוקר....עומס ?לא... ממש לא, יותר מזה הקצינים "המטומטמים האלה" באים במיוחד בשביל הטיסה הזאת אמנם משלמים להם אבל תעריך את זה שם שומרים שלא יכנסו כל מיני מהגרים זרים ומחבלים למדינה הזאת

Le0n007

New member
tomerikoc

נתחיל מזה שאני מזמן כבר בדקתי את עצמי יש לי גרין קארד ודרכון נסיעות שמאפשר לי לצאת מחוץ לגבולות ארה"ב יותר משנה בלי שום בעייה , אני לא מכליל את כל הקצינים אמרתי שנפלתי פעמיים על קצין מטומטם שדיבר אליי לא יפה וגם שמעתי על אנשים אחרים שהיו להם מקרים דומים באותו נמל תעופה. זה ידוע שיש במדינה הזאת בעייה של הגירה לא חוקית אבל זה לא נותן רשות לאף אחד לדבר בצורה בוטה ולעשות פרצופים לאזרחים/מהגרים/תיירים, קודם כל צריך להיות בן אדם ולדבר בנימוס ואז כבר להיות מה שאתה. בIAD \JFK\SFO בחיים לא נתקלתי בחוצפה כזאת כולם דיברו אליי בנימוס ולא הייתה שום בעייה. לגבי טיסות בפילדלפיה אין מה להשוות את PHL לנמלים גדולים אחרים(דוגמה JFK) רק בגלל התשתיות של הנמל ודרך הגב אני דיברתי על שעות הצהריים ולא על ארבע וחצי בבוקר אם לא שמת לב .

למעלה