שינה טובה בלילה

Talia E

New member
שינה טובה בלילה

שלום לכולם, לאחרונה (בחודשיים האחרונים לערך), משהו מאד השתנה בשינה שלי. אני, שבעבר הייתי נרדמת כמו בול עץ (אפילו כשלא רציתי...), נתקלת בתופעות הבאות: 1. קושי להביא את עצמי למיטה 2. קושי להירדם גם כשאני כבר במיטה (ואפילו עבודות פנימיות וקריאה - שתמיד הרדימו אותי - לא עוזרות). 3. התעוררות מאד מוקדם בבוקר (אתמול בלילה הלכתי למיטה ב- 01:30 והתעוררתי ב- 05:00, עוד לפני שהיה אור בכלל...) 4. קושי להירדם מחדש אחרי שהתעוררתי 5. השינה עצמה הפכה להיות פחות עמוקה ואני מסוגלת להתעורר בקלות. 6. תחושה של מתח מסוים לפני השינה וגם עם ההתעוררות (התחושה של פעם של הימצאות שלווה במיטה כבר נהייתה נדירה). בקיצור - ירידה חדה הן במשך השינה, הן בקלות והן באיכות השינה... אשמח להחזיר לעצמי את היכולת לישון בצורה קלה, נעימה, מחזקת... אודה לכם על כל עזרה או רעיון שעולה בכם למען הגשמת מציאות זו

yperelman

New member
משהו השתנה/קרה בחודשים האחרונים?

נראה (וזה ניחוש) כי משהו מאוד גדול ומפחיד החל להתעורר אצלך ומעסיק אותך (בעיקר בתת מודע) כדאי ללכת לאיבחון בפרחי באך ולהתאים הרכב בהצלחה

אדומה2

New member
היי טליה

תיארת כאן כמה דברים שברפואה סינית תוכלי לקבל עליהם מענה יפה, שלם ונכון. אני חושבת שבמסגרת טיפול תוכלי להגיע לשורש העניין ולחזור לישון שינה מתוקה וטובה....

למעלה