שימו
- עלון תאומים חדש

אספידו

New member
שימו ../images/Emo23.gif - עלון תאומים חדש

חמישי במספר, יצא סוף סוף לדרך (לקח זמן אבל העיקר נולד...) הקיצר, מי שעדיין לא הצטרף לרשימת התפוצה, מוזמן לעשות זאת בלינק שלמטה.

אספידו

New member
../images/Emo127.gif קרן - רק באינטרנט....

תצטרפי לרשימת התפוצה והוא ישלח אלייך.. בעקרון הוא מכיל כל מיני נושאים רלוונטיים למשפחות של תאומים ושלישיות (ויותר), נושאים חדשותיים, כל מיני פיסות מידע מעניינות וגם מדי פעם פניות ובקשות שאני מקבלת אליי לאימייל שמופנות למשפחות עם תאומים ושלישיות וזאת הדרך הטובה ביותר להפיץ אותן, נכון להיום יש כבר יותר מ-200 (!) "מנויים" (זה חינם כמובן..), ואני מקווה שרובם נהנים ממנו...

שרון123

New member
הי איריס

האם יש מקום באינטרנט בו את שומרת את כל מה שאת שולחת? לי אין אפשרות לקרוא דואר אלקטרוני בעברית (כי ה MAILER אצלנו הוא NETSCAPE שלא תומך בעברית), אבל אני יכולה להכנס לאתרים בעברית. תודה רבה שרון

אספידו

New member
הי שרון

האמת היא שעד היום לא שמרתי, אם כי יש לי את ההעתקים, אני אנסה בימים הקרובים להעלות אותם לאתר, ואם אצליח עם העניין הזה איידע אותך...

אסנע

New member
הסדנאות של ורד

האם מישהי השתתפה בסדנאות של ורד להורים לתאומים ואם כן מה היתה התרשמותכן?

אספידו

New member
רק מילים טובות

הייתי, אהבתי, למדתי המון, ואם לדייק במילים פשוט חיכיתי לשעתיים האלה כל שבוע, אבל יותר מזה - אני לא הייתי היחידה. כל מי שהייתה איתי הרגישה כמוני. ממליצה.

גם אני ממליצה.

ורד מאד מקצועית. אבל מאד חשובה גם החברה. בשביל זה יש פגישת התרשמות.

ב ני

New member
טל תבלי בנעימים

כי אנחנו עדיין לא מצליחים להכנס
ואיל מפורום הצ´אט הבטיח תשובה ואלינו עדיין לא חזר. ומה שמוזר שכשנכנסים מהדף הראשי של תפוז , ורואים את כל החדרים , לא מופיע החדר שלנו , וגם כשעשינו חיפוש לשם שלך - לא נמצאה האבידה. ודרך אגב - אפרת סיפרה לי שעופר שלח לכם מכתב. מוזר איך ילדים מתקשרים בינהם כל-כך מהר. והבהרנו לעופר שאתם גרים רחוק........ בני

טל של 4

New member
קיבלנו תודה ../images/Emo39.gif

יואב יראה את זה רק מחר....אחלה ילדים יש לנו
תודה

טל של 4

New member
סליחה יקירתי ../images/Emo39.gif

הייתי חייבת לברוח מוקדם היום בגלל שלא היה לי זמן כל היום להיות בפורום...פעם הבאה נהיה יותר אני מבטיחה

למעלה