שימו
כל חובבי המארסים

מצב
הנושא נעול.
שימו ../images/Emo23.gif כל חובבי המארסים

שימו
כל חובבי המארסים
כל הדיבורים פה על מארס עשו לי תיאבון , והגיעו אלינו תמונות נדירות של טייגר על מרכב מארס, חדש ביונייטד אשר מספרו 74. הנה התמונות!

צחקן3

New member
מה זה?

שימו
כל חובבי המארסים
כל הדיבורים פה על מארס עשו לי תיאבון , והגיעו אלינו תמונות נדירות של טייגר על מרכב מארס, חדש ביונייטד אשר מספרו 74. הנה התמונות!
מה זה?
ב"ה אה, הבנתי - זה הטייגרים החדשים! נאחל להם בהצלחה בכבישי ארצנו. ובכך גודל מספר המארסים של דן ל 3. ----סוף--- סתם,איל, זו הדמיה טובה !!!
רבה.

846

Active member
אתה גדול!!!!!!!

שימו
כל חובבי המארסים
אתה גדול!!!!!!!

A r i e T

New member
זה המרכב החדש: "מולדת 2000"

שימו
כל חובבי המארסים
זה המרכב החדש: "מולדת 2000"

mucool2

New member
איפה מקבלים היום 5 ספרות? ../images/Emo6.gif

שימו
כל חובבי המארסים
איפה מקבלים היום 5 ספרות?

אורי404

New member
"הפרשנים" פה מסבירים:

שימו
כל חובבי המארסים
"הפרשנים" פה מסבירים:
אוהד11: ה"מרופדת" הזו, שהיתה גם ממוזגת היתה של יונייטד טורס, בטרם נרכשה מ"דן". לכן, המספר החיצוני לא מתחיל ב-36. אסף ונעה: וואהו! אכן, תמונה נדירה. האוטובוס הזה הוא משנת 1956. אבטיפוס של "מרכבים" מנשת 1956. 43 שנה, חזרו לייצר את המרכב מחדש. אלירן חדריה: איזה יופי! סבא שלי נהג על האוטובוס הזה!

אורי404

New member
מנשת=משנת 1956.

"הפרשנים" פה מסבירים:
אוהד11: ה"מרופדת" הזו, שהיתה גם ממוזגת היתה של יונייטד טורס, בטרם נרכשה מ"דן". לכן, המספר החיצוני לא מתחיל ב-36. אסף ונעה: וואהו! אכן, תמונה נדירה. האוטובוס הזה הוא משנת 1956. אבטיפוס של "מרכבים" מנשת 1956. 43 שנה, חזרו לייצר את המרכב מחדש. אלירן חדריה: איזה יופי! סבא שלי נהג על האוטובוס הזה!
מנשת=משנת 1956.

אורי אתה ענק../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

"הפרשנים" פה מסבירים:
אורי אתה ענק

מצב
הנושא נעול.
למעלה