שימו
יש עידכון (כולם לקרוא!)

שימו ../images/Emo23.gif יש עידכון (כולם לקרוא!)

דבר ראשון שבוע טוב לכולנו
נתחיל בכמה כללים
: 1. אין לקלל, להציף, לפרסם מידע אישי על אחרים (וגם עליכם תשמרו על רמה מסויימת של פרטיות, אני מציעה),לפגוע בחברי הפורום. 2. מי שמקבל מסר ממני על התנהגות מסויימת מתבקש לקחת זאת לתשומת
ולשנות ולהפסיק זאת בשביל שלא יורחק מהפורום. 3.לשרשר! זאת אומרת: לבדוק בארכיון (לפחות ב-3 דפים האחרונים) אם לא נפתחה הודעה כזאת ובמיוחד לא בדף הראשי! לדוגמא: הופעה בחיפה (הודעה אחת) כולם לדעת...יש הופעה בחיפה(הודעה שנייה) ידעתם שהיהודים מופיעים היום בחיפה?!?! (הודעה שלישית) לא לעשות דבר כזה! לשרשר אחד לשני...אלו 3 הודעות בעלות אותן מידע. ולכן עליהן להופיע פעם אחת! אם למישהו יש מה לחדש לגבי הנושא הוא מוזמן להגיב ולא לפתוח נושא חדש על "ההופעה בחיפה". והנה למי שצריך הסבר: אומנות השירשור 1: אומנות השירשור 2: http://img1.tapuz.co.il/forums/40421412.jpg 4. שאלות על הופעות, אני מפרסמת כל מה שידוע ליוברגע שאני יודעת קצת פרטים. בכל זאת מעוניינים לשאול? אין בעיה... אבל שדף הפורום לא יהיה מלא ב12 הודעות של "מתי ההופעה הבאה?" ,"נכון שהיהודים מופיעים ב.... בתאריך...????" לשרשר אחד לשני, ולא להציף כאשר אתם לא מקבלים תשובה. 5. למשתמשים החדשים/חוזרים/מחליפי הכינוי... לבדוק לפני הכנסת הודעה אם קיים נושא כבר שנפתח על ידי משתמש אחר או שאני פתחתי ולשרשר אליו, מבטיחים שיהיה אותו יחס. 6. שירשור
אני יודעת שרובכם לא זוכרים להשתמש אבל אני מבקשת Zה מייעל את הפורום וגורם להודעות להיות מסווגת לפי מה שקשור לנושא הפורום ומה שלא. 7. תמונות: העלאת תמונות רבות בצירוף להודעה (שירשור תמונות) מכביד לפעמים על השרתים ועל עליית דף הפורום. לפעמים אני אפתח שירשור כזה. לדף הפורום תעלו רק תמונות שאין בגלריות. ואם אתם רוצים לעלות לגלריות ואין גלריה מתאימה תפנו אלי. זהו לבינתיים, דברים אלו יעזרו לכולנו לשמור על איכות יותר טובה של פורום! מי שיש לו עוד נקודה להוסיף שיפנה אלי. ועכשיו ל...מה חדש אצלנו:
משחק השירים
, אנחנו בעיצומו של המשחק...לבדוק מה השיר שישאר נבחר ע"י חברי הפורום...
יש סקר חדש על אם כבר ועוד סקרים בארכיון
יש דף קישורים לפינת יום ד' בעמוד הקישורים ובעמוד הראשי
מי שרוצה לעלות תמונות לגלריה שיימצא את הגלריה המתאימה או ייפנה אלי שאני אפתח אחת.
מי שרוצה שהיומולדת שלו תפורסם בלוח אירועים שישלח התעה לאירוע. הופעות קרובות: יום חמישי 21.10 הופעה באוניברסיטה בת"א יום שבת 30.10 הופעה במועדון הפורום בב"ש
מי שרוצה לקבל את העידכונים גם בתור מסר שישלח לי מסר שהוא מעוניין לקבל אותם. למי שיש בקשה, הצעה, רעיון, פניה או כל דבר אחר בשביל זה אני פה לוב יו ניר(קי!?!) אייסיקיו:113673930 מסנג'ר + איימל: [email protected]

acid bath

New member
ממממממ

פיספסתי פה משהו ???? מה פיספסתי ??? מה היה ??? לא הייתי כל היום בבית !!!!

למעלה