שימו
חברות וחברים

מצב
הנושא נעול.
שימו ../images/Emo23.gif חברות וחברים ../images/Emo70.gif

שימו
חברות וחברים

ביום רביעי 20.08.2003 מגיע לירושלים אוטובוס דו-מפרקי חדש בצבע לבן של מ.א.ן היישר אל בית הספר לנהיגה של אגד בירושלים ומשם לניסויים בסניף דניה שמקומו בתלפיות. אצלם את האוטו הארוך שמגיע אלינו לאחר ניסיונות באגד אשדוד. לכשיהיו ברשותי יותר פרטים אודיעכם בהתאם. הד"ר.

צחקן

New member
אם זה ה NG ?

שימו
חברות וחברים

ביום רביעי 20.08.2003 מגיע לירושלים אוטובוס דו-מפרקי חדש בצבע לבן של מ.א.ן היישר אל בית הספר לנהיגה של אגד בירושלים ומשם לניסויים בסניף דניה שמקומו בתלפיות. אצלם את האוטו הארוך שמגיע אלינו לאחר ניסיונות באגד אשדוד. לכשיהיו ברשותי יותר פרטים אודיעכם בהתאם. הד"ר.
אם זה ה NG ?
ב"ה שאנדי העלה את התמונות שלו בניסויו ב"דן" ? אני מבקש שתעלה את התמונות שלו ואני אעשה אותו להרכבה. דחוף בבקשה !!!!.

לא. זה ככל הנראה דגם אחר. אין לי

אם זה ה NG ?
ב"ה שאנדי העלה את התמונות שלו בניסויו ב"דן" ? אני מבקש שתעלה את התמונות שלו ואני אעשה אותו להרכבה. דחוף בבקשה !!!!.
עדיין פרטים, מצטער ולילה טוב, שלך, אביתר.

צחקן

New member
הבנתי.

עדיין פרטים, מצטער ולילה טוב, שלך, אביתר.
הבנתי.
ב,ה א. תודה על הפרטים. ב. אני אותצנ תמונה אחורית של מיפרקית המרצדסהנוכיחית שכנראה (לצערי) יורדת לאט לאט מההכביש. לדעתי הנידרופלור הוא כישלון. תראה איך נראי הנידרופלורים של דן. הרבה מהמערכות שבורתות והנהגים בכלל לא מרוצים. טאניע מציע לחזור/להתחיל לקנות מרצדס !!!.

מצב
הנושא נעול.
למעלה