שימו קסדות על הראשים

Danny Zuko

New member
שימו קסדות על הראשים ../images/Emo122.gif

כי רסיסים עפים פה באוויר! Melvin Warning - Muzika (Marks And Gates Mix): חזקקקקקק.. נותן בראש חופשי! Summer Sessions Feat.Fiff Lacey - By My Side (SWignalrunners Club Mix): עצבנייייי.. I LIKE IT! ATB With Heather Nova - Renegade (Ronski Speed Remix): ווקאל.. איי טי בי.. צריך עוד משו? Jesselyn - Contact (Original Mix): יאמייייי.. זה עושה אותי רעב.. אחלה מוזיקה! Rocco - Fucking Beautiful (Kleekamp And Lillberg Remix): יפה מזדיינת בתירגום חופשי.. מישהו מתנגד? אחלה קצב!! Javah - One By One (Cyrex Remix): בנבנבנזונה! מקפיץ, מזיז, מרטיט ומצויין! http://www.speedyshare.com/498318601.html

k f i t z

New member
איזה חיהההההההה

תודה אלוףףףףףףףףףףףף כבר מוריד....

זוווווווווווקקקוווווווו

תווודהההה רבה..!!! וואאיייי השני יפה ביותר...אהבתי

Danny Zuko

New member
רק חכו..

תיכף אני מארגן לזכרים פה זקפה ולנשים אורגזמה.. Cover מטורף הולך להגיע לפורום בעוד כמה דקות.. אתם לא תצטערו

Danny Zuko

New member
הוא הגיע..

Jens O - Reason (Club Mix): תותחיייייים! עשו Cover ל-Ian Van Dhal.. לא ידעתי שיש בעולם מישו עם ביצים כל כך גדולות כדי לעשות את זה.. אבל יצא לו בננננננננזונה!!! מי שלא מוריד - הפסיד את אחד הקאברים החזקים!!! Judge Jules - Without Love (Signal Runners Remix): כבוד השופט, אם אלקטרו הוא פשע - אני מודה באשמה!! Duderstadt Feat Anita Kelsey - Smile Duende Vocal Mix): ווווווווווווקאל עצבניייייייי.. זיקפה! http://www.speedyshare.com/921662999.html תורידו את ריזן או שיהיה לכם עסק איתי

אוף איזה מלחיץ אתה ניר מורידים../images/Emo6.gifהזכרת

לי את אדי..אדי חייב להלחיץ את כל הפורום כדי שנוריד...

k f i t z

New member
פייייייייייייייייייייייייייייי

חזק reasonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn אחלה סיבה להוריד....

Danny Zuko

New member
פשוש..

אני רק דואג לאזניים שלכם.. אתם באמת תצטערו אם לא תשמעו את זה
מה חשבת שפיץ? שאני סתם אומר לך?

k f i t z

New member
אף פעם המעטתי בערכך...

יאללה תעלו תעלו חומררררררררררררררררררררררררררר אני נוסע לאילת רביעי חמישי עם הצבא ואני עוד נוהג אני חייב הרבה הרבה מוזיקהההההההההההההההההההה תיכף מעלה לכם גם דברים אתם מחרבנים תותים

Danny Zuko

New member
אל תדאג שפיץ..

הספידי עובד נונסטופ.. עוד כמה בלאגנים בדרך! ואתה יורד לאילת לחופש או לתרגיל?

טוב אבל בלי לחץ גם ככה אני רק מסובבת תראש

וככל הפורום מתמלא......(בדברים טובים) זה מלחיץ אותי.חחי

Danny Zuko

New member
בלי לחץ..

נווווווווווווווווווווווווו הורדת כבר??? אם לא מכות!!! תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי,תורידי!!!

למעלה