שימו לב לח'ברה בגרמניה

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
אם הייתי קונה או לא קונה דברים לפי

גרמנים? איכסא ופיכסא...
ב"ה אנחנו לא קונים מגרמניה (מאז השואה) לידעתכם ! מרצדס בנץ היא יצרה את המשרפות של היוהדים !!! לתשומת לבכם.
הקשר שלהם עם מלחמה זו או אחרת, הייתי מוצא את עצמך לובש שק וגר בקרטון ברחוב. אני נכד לשלושה ניצולי שואה, ואף אחד מהם לא נמנע מרכישת מוצרים גרמנים. אני חייב להתוודות - לפני שנה טסתי לגרמניה עם המון דיעות קדומות. הפעם הראשונה בה אתה שומע את הכרוז ברכבת, האנשים ברחוב, השלטים על החנויות. חייבים לשים את הדברים מאחור, לא לשכוח את העבר שלנו אבל גם לא לתת לו להשתלט על החיים - והרי גרמניה של היום היא לא גרמניה של לפני חמישים שנה, שים לב עד כמה הם נאבקים לביטול המלחמה בעיראק.

צחקן

New member
תראה הם מעונינים שאנחנו נקנה מהם

הקשר שלהם עם מלחמה זו או אחרת, הייתי מוצא את עצמך לובש שק וגר בקרטון ברחוב. אני נכד לשלושה ניצולי שואה, ואף אחד מהם לא נמנע מרכישת מוצרים גרמנים. אני חייב להתוודות - לפני שנה טסתי לגרמניה עם המון דיעות קדומות. הפעם הראשונה בה אתה שומע את הכרוז ברכבת, האנשים ברחוב, השלטים על החנויות. חייבים לשים את הדברים מאחור, לא לשכוח את העבר שלנו אבל גם לא לתת לו להשתלט על החיים - והרי גרמניה של היום היא לא גרמניה של לפני חמישים שנה, שים לב עד כמה הם נאבקים לביטול המלחמה בעיראק.
תראה הם מעונינים שאנחנו נקנה מהם
ב"ה ולכן הם בעד שלום. וגם עם עיראק אז הם רוצים שאנחנו נקנה מהם זה הכול.

ארזS

New member
בנוגע לחבר'ה הגרמנים

שימו לב לח'ברה בגרמניה

חובה עליכם להכנס לקישור הבא !!!http://de.groups.yahoo.com/group/busfotos/messages ושם יש...
בנוגע לחבר'ה הגרמנים
ראיתי בינתיים רק מעט ומתברר שבאמת יש שם ממש משוגעים לאוטובוסים... (גם אני הייתי כשהייתי יותר צעיר...).

יש משוגעים גם בצרפת !!!

בנוגע לחבר'ה הגרמנים
ראיתי בינתיים רק מעט ומתברר שבאמת יש שם ממש משוגעים לאוטובוסים... (גם אני הייתי כשהייתי יותר צעיר...).
יש משוגעים גם בצרפת !!!
יש אתרים מגניבים בצרפת. אם תרצה קישור הרם אלי טלפון אחרי 22:00 ל-02-5817977. ערב נעים ארז, שלך, אביתר.

ארזS

New member
היי

יש משוגעים גם בצרפת !!!
יש אתרים מגניבים בצרפת. אם תרצה קישור הרם אלי טלפון אחרי 22:00 ל-02-5817977. ערב נעים ארז, שלך, אביתר.
היי
לצערי יש לי בעיות בטלפון ואני גם יוצא עוד מעט, אבל לא משנה. אתה יכול לרשום כאן תשובה עם לינק או שניים אם זה לא קשה לך. תודה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה