שימו לב לדלק קבוצה

מצב
הנושא נעול.

bbb119

New member
שימו לב לדלק קבוצה

שימו לב לדלק קבוצה
אכלו שם מליון ב 1 דקה

bbb119

New member
נכון אבל..

אבל זה חרב פפיות
כי גם מחרו שם מליון בדקה
נכון אבל..
המליון ואפילו יותר עמד שם ראשון, וקונים קנו ממנו במנות גדולות ולא ההיפך! בד"כ כשיש לי תחושה טובה על דלק קבוצה משהו טוב קורה שם. בכל מקרה אני מחזיק בנייר, לא ממליץ רק מתאר מצב.

חלסן

New member
מחר הדוחות

נכון אבל..
המליון ואפילו יותר עמד שם ראשון, וקונים קנו ממנו במנות גדולות ולא ההיפך! בד"כ כשיש לי תחושה טובה על דלק קבוצה משהו טוב קורה שם. בכל מקרה אני מחזיק בנייר, לא ממליץ רק מתאר מצב.
מחר הדוחות
צריך להיות כיף

anavi131

New member
כל מה שתשובה נוגע הופך לזהב...

נכון אבל..
כל מה שתשובה נוגע הופך לזהב...
אבל עכשיו דלק נופלת מעבר לים ב 4.5%...

שינוני

New member
ספקולציות

נכון אבל..
ספקולציות
יכול להיות שזה סתם לחץ שמישהו קונה ומוכר במקביל כדי לייצור מצב של התרחשות סביב המנייה, לא?

conundrum3

New member
דלק US לא זולה

ספקולציות
יכול להיות שזה סתם לחץ שמישהו קונה ומוכר במקביל כדי לייצור מצב של התרחשות סביב המנייה, לא?
דלק US לא זולה
ברמת מחירי הנפט הנוכחיים, ולאחר עלייה של כ-80% מהתחתית, היה צפוי שהיא תגיע למחירים קצת מופרזים ואח"כ תתקן למטה. עכשיו מתקנים למטה. בלי קשר, הדוחות הבאים יהיו בהחלט טובים, אם כי בהשוואה לרבעון המטורף שהיה בשנה שעברה, הדוח הקרוב יחוויר פלאים. אלא, אם אנו פתאום נראה כמה הוריקנים חזקים כמו בשנה שעברה, ואז הכל משתנה לחלוטין.

ehudw

New member
מה ששכחת לציין זה מה היה ברבעון

קבוצת דלק דוח הכי טוב בעולם
רווח נקי 710 מיליון ברבעון , לא יאמן הדוח הכי טוב שלה בהיסטוריה
המקביל -180! זה הנתון המדהים תענוג של חברה.... (מחזיק)

חלסן

New member
אכן

המקביל -180! זה הנתון המדהים תענוג של חברה.... (מחזיק)
אכן
הפעילות בארצות הברית חזקה מאד ... בארץ דיי זניח , אומנם מחצית מהרווח זה מהנפקת דלק יו אס אי אבל זה גם כסף ...

dw2322

New member
למה לא יאמן?

קבוצת דלק דוח הכי טוב בעולם
רווח נקי 710 מיליון ברבעון , לא יאמן הדוח הכי טוב שלה בהיסטוריה
למה לא יאמן?
דלק היא חברה די מסוקרת. היה צפי אנליסטי לרווחים מאד יפים השנה והחברה עמדה בו ואף עברה אותו. בגלל הרווחים הללו הנייר הכפיל את עצמו בשנה האחרונה. שים לב שחלק גדול מהרווח הוא חד פעמי, כתוצאה מהנפקה (ולכן מי שמתפעל מהעליה צריך יהיה להתאכזב באותה מידה מהירידה בדוחות הבאים), והגידול לעומת רבעון קודם נובע מגידול חיצוני (בדומה לכל חברה אשר רוכשת חברה אחרת - טבע דוגמה קלאסית) ולכן יחסית לרבעון מקביל נראה צמיחה וזה לא אמור לרגש באופן מיוחד. צרפתי למטה סקירה די מפורטת של בנה"פ על קבוצת דלק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה