שימו לב- אזהרה חשוב לקרא!!!!

שימו לב- אזהרה חשוב לקרא!!!!

חובה לקרוא- ולהיזהר חב 012 כמו מאששששש לפני כ 3 חדשים הלכתי שולל אחרי המבצע של חברת הוט וקיבלתי אינטרנט מהיר למשך שנה חינם. בחוזה שחתמתי עם חברת הוט נאמר לי כי אני זכאית לקבל ספקית אינטנרנט 012 למשך שנה חינם. כמו כן –במידה ואחליט להתנתק מהוט לפני תום השנה אשלם קנס בסך- 300 שח. הוט מסרו לי כי עליי ליצר קשר עם חברת 012 לקבלת שם משתמש וסיסמה. ואכן יצרתי קשר אולם הנציג ב012 דרש ממני פרטי כרטיס אשראי- סירבתי תת אך הנציג שיכנע אותי שאין מדובר בעסקה עם 012 מאחר וחתמתי עסקה דרך הוט, והוא חייב את פרטי הכרטיס אשראי מאחר וזה תהליך טכני!!! שבלעדיו אין אפשרות לתת סיסמה ושם משתמש. כעבור 3 חדשים החלטתי להתנתק מחב הוט. כפי שסוכם מראש חוייבתי ב300 שח...אך שימו לב ההפתעה הגדולה- חברת 012 דורשת דמי ניתוק 270 שח- אנשים תקשיבו טוב טוב- נציגת הוט אמרה לנציג 012 במהלך שיחת ועידה עימי כי אני לא מחוייב לשלם כלום ל012 וכי 300 שח הם הקנס היחידי....אך הוא עמד על שלו. יצרתי קשר עם נציגת 012 בשם"שני"והיא אמרה לי כי ביצעתי עסקה טלפונית-טענתי כי הנציג אמר לי שזה עניין טכני ולא הבהיר לי כי הוא מחתים אותי על עסקה נוספת-היא אמרה שיש תיעוד של השיחות והיא תיצור איתי קשר ותיתן לי לשמוע את השיחה שהייתה. אחרי 4 ימים יצרה איתי קשר נציגה בם "אנדי" ושימו לב- היא שמעה את השיחה שהייתה בין הנציג שלהם לבני...אך מסרבת לאפשר לי לשמוע אותה כי היא לא חייבת!!!!!! את הסכום בסך 270 היא תגבה למרות הכל כי- לא יתכן שחברת 012 לא תקבל פיצוי ורק חברת הוט תקבל פיצוי.... לא עזר כל שאמרתי לה כי העסקה המשולבת בוצעה עם הוט ואם יש לה דרישות כספיות שתפנה לחברת הוט....קיצר הלכו 270 שח....הנחמה היחידה שנותרה לי היא להזהיר אתכם מחברת 012!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אומרים הכל כדי לקבל את פרטי הכרטיס אשראיואז הם 12 חוגגים –ואתם נשארים עם ה- 0

012 פורום צרכנות מחכה לתגובה שלחתי להם מיל' עם בקשת תגובה להודעה שהועלתה כאן. נמתין לתגובה.

למעלה