שימוש במיקרופון

oronb

New member
שימוש במיקרופון

שלום לכולם, ניסיתי לדבר דרך Skype במחשבי החדש, אבל משום מה לא ניתן היה לשמוע את קולי. בדקתי את המיקרופון וראיתי כי ברגע שאני מבטל את ה- Mute של המיקרפון ב "Master Volume" הרמקולים מגיבים (הד חוזר), וגם כשאני מדבר לתוכו קולי נשמע דרך הרמקולים. מצד שני, כשאני מנסה להקליט את עצמי ב- Sound Recorder של Windows (וכשאני משתמש ב- Skype) - הקול לא נקלט. מישהו יודע מה צריך לעשות? האם זו בעיה בהגדרות או בחיבורים? ואיך פותרים אותה? תודה מראש וערב טוב, אורון

TopSound

New member
../images/Emo26.gif

הקלטה וסקייפ אלה שני דברים שונים, יתכן והפיירוול שלך (במידה וקיים) חוסם את הסקייפ. ניסית לבצע שיחת קול במסנג'ר לדוגמא או בכל תוכנה אחרת? האם זה עבד?

oronb

New member
הם אמנם שני דברים שונים

אבל שניהם לא עובדים כראוי. נדמה לי שמקור הבעיה, אם כן, הוא המיקרופון. בכל מקרה, נאמר והבעיה היא ב- Firewall - מה עלי לעשות כדי שאוכל להקליט?

oronb

New member
תודה רבה, אבל הצלחתי להסתדר לבד

בדרך אחרת. בעזרת ה- TroubleShoot של Windows הגעתי לאופציית ה- Speech ב- Control Panel. לאחר שחסרה לי שם ה- Speech Recognition Tab הבנתי שאני צריך להוריד את Microsoft Speech SDK 5.1. הורדתי מהכתובת הזו: http://www.microsoft.com/speech/download/sdk51/ ומכאן משחק קטן עם ההגדרות הביא לתוצאה הרצויה. [הפרטים נכתבו למען אלה עם בעיה דומה בעתיד]

למעלה