שימור דם טבורי... בעד נגד... ואיזה חברות???

talinka74

New member
שימור דם טבורי... בעד נגד... ואיזה חברות???

קראתי לפני כמה שבועות על חברה אחת של שימור דם טבורי שהיו איתה בעיות....אתם יודעות איזה אולי?? האם אתן עושות שימור דם טבורי? ואם כן עם איזה חברה??

לא חשבתי על זה עדיין אבל...

אומרים שבינתיים זה לא ממש משנה כי השיטות לא מתקדמות ובעצם לא ברור אם יוכלו להשתמש בזה, אז בעצם זה שיקול כלכלי, אם זה לא יקר, אז אפשר לנסות... בכל מקרה יש טענה אחרת שאומרת שאם אפשר לתת לתינות קצת זמן לפני חיתוך חבל הטבור, אז עדיף שהדם הטבורי יזרום לגוף שלו כי הוא צריך את זה.

talinka74

New member
משהו לגבי המקום שבו הם שומרים את הדם

שהיה במבנה משרדים ולא בבית חולים כמו שפרסמו... משהו כזה.. אבל אני לא זוכרת בדיוק.. אז רציתי לדעת אם מישהי פה יכולה להמליץ....איך בוחרים בכלל.... לא כולם נותנים אותו דבר...?? המחיר הוא בטח פלוס מינוס אותו מחיר אצל כולם.. בסביבות ה-8,000 ש"ח.....

talinka74

New member
אוף, זה לא צירף את הקישור.....

http://64.233.183.104/search?q=cache:xWHApa4RcD0J:consumer.themarker.com/tmc/archive/arcSimplePrint.jhtml%3FElementId%3Dskira20070806_890164%26ElementId%3Dskira20070806_890164+%D7%91%D7%99%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%93&hl=iw&ct=clnk&cd=26

אני בדיוק לפני מספר ימים נרשמתי לקבל

ערכה, נרשמתי בחב' ביוקורד, תאמת חברה שלי שכבר שמרה אצלהם המליצה לי עליהם והם נראו לי הכי מתאימים לישמור על האוצר. במשפחתי יש רקע של מחלות אז לא רציתי לקחת סיכון ולנצל את המצב

polinomialy

New member
מה לגבי שימור בבנק ציבורי?

אני לא מתכוונת לשמר את הדם בבנק פרטי. זה נראה לי כמו בזבוז כסף. מצד שני אני מאוד מקווה לתרום את הדם לבנק דם ציבורי. שם יש הרבה יותר סיכוי שזה אכן ישמש מישהו. בהצלחה

למעלה