שימוׁ לב בשמי ובשם אשי

CHRISTY21

New member
שימוׁ לב בשמי ובשם אשי

חברים יקרים אחרי שיחה ארוכה וממושכת עם אשי ובסיכום השיחה הגענו לכמה דברים: 1. התגעגענו אליכם. 2. התגעגענו אליכם. 3. צריך לעשות מפגש. לחגוג ביחד את בואו של הקיץ וסיום המבחנים המעצבנים האלה וכדי לראות את השיזוף שלכם . חשבנו לעשות את המפגש באיזור נתניה אני חושבת שזה מספיק פייר כי זה באמצע הדרך בין הצפון לדרום ודי נגיש לרובנו. זה יהיה ביום חמישי או שישי בשעות הצהריים המאוחרות . זה יהיה עוד שבועיים בערך מתי שיצא נוח לכולם. מי שמעוניין שיפנה במסרים לי או לאשי (פרטים בהמשך)

מוחמד5

New member
אממממ.. לידה נתניה!!!

אממממ... איפה יא מוחמד יש מקום טוב ליד נתניה?? תחשוב....תחשוב.... אמממממממממ מצאתי... יש מקום נפלא חוף נודיסטים בגעש....בטח יהיה גדוש...ביום שישי

אם תחסכו לנו את הנודיסטים יהיה אחלה

כל הכבוד כריסטי ואשי
אני בעד חמישי בכל אופן..ששי שבת לא נוח

../images/Emo13.gifמפגש

הפעם לא יתקבלו תירוצים כולם באים יפים ושזופים
מחכות לתגובות שלכם המיקום נבחר מאחר שרוב אם לא כל המפגשים היו בצפון אז הפעם נתפשר על משהו באמצע אגב נתניה עיר יפה יש ים וחוף מדהים אני מקווה שהפעם כולם יגיעו תודיעו לנו תאריך שנוח לכם שימו לב זה יהיה בעוד שבועיים עדיפות לשישי או שבת שעות או תאריך מדויק יקבעו לאחר קבלת אישורי הגעה ושעה ותאריך יקבעו בהמשך לילה טוב

אוקיי הבנתי מספר דברים חשובים

1- אין מה לעשות בנתניה או איזור נתניה, גם לא מבחינת ים או משהו כדומה, אפילו בתי קפה נורמאלים שם אין, עיר איכסה ממש 2- יש מפגששהוא מתוכנן על הפרק וזה הטיול לצפון הארץ ואני חושב שהוא בעדיפות יותר מתאימה מהים וכו', 3 - כל מפגש שמתקיים בפורום העדיפיות שלא שהוא יהיה דיסקרטי ויותר מתואם במסרים, 4- מקווה שתקחו את הכל לצומת ליבכם נ.ב פרטים בהמשך

שלא ישמע עויין באמת

אתן מקדימות תרופה למכה ותודה מכל הלב על היוזמה האמת היא שגם אנחנו התגעגענו אליכם מאוד, ודיי נמאס להתגעגע במיוחד לאיש הדרום אמיר שלנו, שהוא חייב להגיע הפעם והדברים שנכתבו בהתחלה ובהודעה הקודמת לא באו מתוך עינות וסליחה אם נשמעו כך נ,ב אני יודע שנהיתי משעמם

מוחמד5

New member
תינו...

לפעמים השתיקה יפה... לידעתך נתניה עיר תירותית... בקיץ אי אפשר למצוא חדרים בבתי מלון. דבר שני..אולי אשי וכריס התכוונו למשהו שנמצא בחיק הטבע??

CHRISTY21

New member
תינו

תינו המפגש זה לא מבטל את הטיול לצפון ולא בא כנגדו

טוב

אז כך א.מזה היוזמה הסודית הזאת לטיול ונקבעה ללא שיתוף של כולם? ואיך הינו אמורות לדעת על הטיול שמשום מה רק אתה תינו מיודע על כך ? ולמה לבטל יוזמה שלנו לאזור אחר ? תינו עוד לא נקבע מיקום מדויק נתניה אכן אבל בנתניה יש הרבה מקומות בילוי יש ים שזה חשוב
נשמח לשיתוף פעולה

jolia roberts

New member
../images/Emo66.gif

אני אצטרף WEW אף פעם לא היתי בנתניה ואני הכי הכי הכי הכי צריכה שיזוף פה וגם... סימתי בחינוווווווווווווווווווווווווות אז... תודיעו לי

glock X

New member
יש הצעה

היא עלתה על הפרק אבל אפשר לקחת אותה לנתניה אם כבר יש ים שם, אני מציע פיקניק בים עד השעות המאוחרות נגיד משש שבע בערב עד למאוחר, נביא מנגלים, נביא אוהלים, נביא שתיה, בגדי ים, שולחנות שש בש וקלפים, מטקות ופריזבי ובטטות וכל מה שנדרש........נעשה לנו פיקניק כמו שצריך עם מדורה ושולחנות וכייף

שנסון

New member
../images/Emo41.gifאני לא../images/Emo122.gif

לפעמים נדמה לי שכל המשפחה שלי מתחתנת בקיץ הזה אפילו אבא ואמא
יוו כמה חתונות , וכולם קרובי משפחה מדרגה ראשונה וכולם ברצף
ואתם יודעים איך זה חתונות אצל ערבים.... שבוע שלם...בעעעעע אז אני לא אוכל להגיע חן חן על היוזמה

אבל טרם נקבע תאריך בעצם

תגיד מתי יש לך יום פנוי.. ונקבע בו במיוחד עבורך.. חח איזו הכשלה הא?!

למעלה