שילונת

שילה1

New member
טוף..אז אתן סקירה קצרה על מקומות

מסתור מעניינים. ובכן-סבתי עליה השלום,עת חצתה את הגבול בין...לבין..בשנת...החזיקה בתוך חזייתה ,גביעי כסף מעשה אומן.(מאוחר יורת הגיעו הגביעים לארץ,כל נכד קיבל אחד.לי שמור ומוגן כנדרש!) שכנתי לשעבר,נהגה לשמור כספה ותכשיטיה בתוך...עוף קפוא במקפיא. לעוף שלום,וגם לשאר. חבר של הורי החביא בארגז הזה שבו היה מנגנון התריס.הכסף נעלם,לא יודעים איך. אחר החביא בבוידם-הירוקים נאכלו על ידי עכברים. זקנה אחת,החביאה בתוך הכורסה.לא מכירה אותה,רק ראיתי את ז'אקי ידידי,בעל חנות בשוק הפשפשים,מוציא את הירוקים האלה משם... חקלאי אחד החביא בתוך בור בגינה,עטוף בניילונים.הכסף לא צמח,רק שמר על ערכו. והכי טוב,פורפי,האמת? לא ממש יודעת.אין לי כסף ולא השאר,ואין לי בעייה כזו! שבת שלום חביירים!

שילה1

New member
פורפיץץשאבוא לעזור לספור?../images/Emo8.gif

ככה כי אני בחורה טובה...

פורפור

New member
אחלה ../images/Emo45.gif

עוף קפוא במקפיא נשמע מצויין. רק שלא אשכח ואבשל אותם..את תכשיטי כסף גם לי אין.

נצנץ2

New member
אזהרה!!!!!

שכן שלנו החביא 3000 דולר ירוקים למישעי בתוך עוף שהיה מאופסן במקפיא. אשתו, שלא ידעה מכלום, הפשירה העוף ושמה בתנור. אחרי רבע שעה, אולי יותר, החל עשן ירקרק להסתלסל מחלון המטבח. האיש, שמהבוקר ועד הערב לא בבית, חזר לביתו. אשתו והילדים כבר היו במקלט לנשים מוכות(מבחינת מקדימים תרופה למכה....) בהרצליה. אבוי, זעק צעק האיש.....זה כסף ששמרתי לקנות טבעת לאשתי ליום הנישואים. זה לא דמיון. זה קרה ואף צוטט בעיתונים לפני כ-3 שנים. אז ראו הוזהרתם, בעלי הממון....

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
רעיון בנדון מממלכה שמעבר לים.

זה היה לפני מספר שנים, המלכה אליזבט והנסיכה דיאנה (כשעוד היו מיודדות) יצאו למסע ציד קטן באחת האחוזות המלכותיות ולפתע הבחינו בצייד זר. המלכה עצרה בזעם את הרינג'רובר המלכותי המפואר ושאלה את הזר כיצד הוא מעז לצוד באחוזה של בית המלוכה. הזר ברוב חוצפתו כוון לעברן את רובה הצייד, דרש מהן לצאת מהרכב בידיים מורמות ופנה למלכה ודרש לקבל מייד את כל תכשיטיה. המלכה טענה בפניו כי אינה יוצאת לצייד עם תכשיטים. הזר פנה ללידי D ובקש את כל כספה, דיאנה אמרה לו שכשהיא יוצאת לצייד אין עליה אפילו פני אחד והוא יכול לבדוק. הצייד ציווה עליהן להתרחק מהרכב, נכנס לתוכו, הניע אותו ונעלם. לאחר שהתרחק פרצה המלכה בצחוק ואמרה לדיאנה: איך עבדתי עליו. הושיטה ידא אל בין רגליה והוציא מהמחבוא האישי צרור די גדול של תכשיטים. דיאנה הצטרפה לצחוק, הושיטה יד כנ"ל ושלפה צרור עבה של פאונדים. המלכה חשבה רגע ואמרה לדיאנה: אם היינו לוקחות את פרגי איתנו יכולנו להציל גם את הריינג'רובר. ותחשבו על זה.

פפו

New member
חברה של הורי מצאה דרך מקורית

להחביא ירוקים. חפרו בקיר והכינו שקעי חשמל דמי בתוך השקע הוכנסו הירוקים ועליהם כיסוי הפלסטיק. קשה לתאר שהגנב יפרק את שקעי החשמל והמפסקים בבית בחיפוסו אחר ממון אלא אם הוא מג'נון כמו בעלי הבית

למעלה