שילוב עבודה ביסודי וחטיבה

ליבית22

New member
שילוב עבודה ביסודי וחטיבה

שלום,
בסוף השנה הזו אני מקבלת את תעודת ההוראה שלי+תואר שני (M.teach)
מצאתי כבר עבודה לשנה הבאה בתיכון (אלמד חט"ב-ז'-ט'). הציעו לי שם 16 שעות במסגרת אופק חדש.
יש לי מספר שאלות
1. בכמה אחוזי משרה מדובר?
2. בגלל שרציתי משרה מלאה, החלטתי לחפש עבודה בעוד מקומות ומצאתי בית ספר יסודי שמציע לי ללמד כיתות ב'-ג' 10 שעות, גם במסגרת אופק חדש.
האם סביר לשלב בין שתי המשרות (מבחינת קושי?) יש פה מישהו שעשה דבר כזה פעם?
3. האם אוכל להירשם להשתלמויות גם אם אין לי עוד ותק כלל?
4. האם הותק הצבאי שלי נחשב באופק חדש?
תודה!

itu1

New member
שילוב עבודה

המלצתי להפנות את כל השאלות בנושא אופק חדש למינהלת אופק חדש.
ניתן לשלב עבודה בשתי המסגרות.
אריה

תאנוש

New member
עונה חלקית

הותק שלך לא נחשב באופק.
את יכולה להירשם להשתלמויות, עד כמה שידוע לי ברגע שיש לך את התעודות וההסמכה ההשתלמויות נחשבות לך לעליה בדרגה באופק. קחי בחשבון שבשנה הראשונה ישנן השתלמויות שאת מחוייבת בהן מעבר להשתלמויות שתרצי.
בהחלט סביר לשלב בין המשרות, תשתדלי לבקש לרכז את המשרות בימים מרוכזים - (חטיבה ראשון שני שלישי, יסודי רביעי וחמישי או משהו בסגנון) - בעניי זה מקל על העומס.

בהצלחה!

ליבית22

New member
למי שענה

תודה על התשובות....
הדילמה שלי היא בגלל שאני מורה טריה במערכת, ולהכין מערכי שיעור כל שבוע ל-5 שכבות (כשבחטיבה מדובר בהקבצות שונות) נשמע לי לא פשוט....
אגב, למה הכוונה בהשתלמויות שאני מחוייבת בהן? מה למשל?

מיכל931

New member
כדאי שתקראי את עצתי...

בשביל מורה טרייה במערכת, זה נראה לי הרבה שעות. תשקלי זאת שוב כי העבודה היא מאד אינטנסיבית ודורשת הרבה השקעה מעבר לשעות בביה''ס.
אני כותבת לך את זה מנסיון של מורה ותיקה. קחי בחשבון הרבה ישיבות, מבחנים, עבודות, אסיפות הורים, כתיבת ציונים לתעודות, שיחות עם הורים ועוד...
ואכן להכין מערכי שיעור כל שבוע ל-5 שכבות זה מאד קשה. תחשבי על זה שנית, אלא אם כן יש לך אילוצים כלכליים שמחייבים אותך במשרה מלאה.

למעלה