שילוב מוצקים והנקה

lavendula

New member
שילוב מוצקים והנקה

שלום, יש לי תינוק בן שנה וחודשיים שעדיין יונק. הוא נולד במשקל 3.8 וכרגע שוקל 9.5 קילו. בנוסף,הוא לא ממש מתלהב ממוצקים ולא מוכן לשתות פורמולה. כרגע הוא במעון עד 4, ובשבוע האחרון הוא התחיל לאכול קצת יותר. אני שולחת לו בקבוק עם יוגורט פירות מועשר בכפית טחינה, ל"תגבור". העניין הוא שהוא מתקשה לוותר על הנקה כשהוא בבית. הוא מתעורר מספר פעמים בלילה ויונק. לא ברור לי אם מרעב, או לצורך הרגעה, כיוון שהוא לא לוקח מוצץ. כמו כן, יש לו המוגלובין נמוך (הוא לא מתלהב מבשר וביצים), והתחלתי לתת לו טיפות ברזל בהתאם להנחיות הרופאה. השאלה אם אני יכולה להתחיל גמילה מהנקת לילה לפחות, ובכלל, איך אפשר לשפר את מצבו. תודה

השאלה היא כמה זמן את רוצה להניק.

בעיקרון אין סיבה שילד בגילו יאכל בלילה אם אכל מספיק ביום. אתם במין מעגל קסמים של אכילה מעט ביום, השלמות בלילה ואז חוסר תאבון ביום. צריך לדעתי להפסיק את הנקות הלילה ולקבוע 2 ארוחות ביום שבהן ינק והיתר מוצקים.

lavendula

New member
אני לא רוצה להניק אבל

אי חוששת שהוא לא ישלים את החסר במוצקים.

lavendula

New member
אז עוד שאלה

עם מה להשלים לו? הוא לא אוהב פורמולה ואת המוצקים הוא רק מנשנש בינתיים. אני לא נותנת יותר מבקבוק יוגורט ביום, כי זה מתוק, אבל מה אני יכולה לתת לו במקום פורמולה, בהנחה שהוא לא צורך הרבה מוצקים?

את יכולה לתת לו כל מה שעולה על דעתך

חוץ כמובן ממזונות מסוכנים כמו פיצוחים וכו'. אפשר להשלים לו את הסידן ממעדנים לא מתוקים, גבינות לבנות וצהובות, ודיסה בכפית. בתאבון

למעלה