שילוב גורלות

Efrat*

New member
שילוב גורלות

אחד חזר מהשבי, אחד הלך לעולם האחר שני אנשים מאותו הכפר, שכונה אחת בתים שכנים. שני ילדים באותו הגיל אחד חזר משבי, ואחד נפטר מן העולם משפחה צוהלת ושכנתה בוכיה וכמה "מופלא" העולם הזה ומה השתנה?! אחד יצא מידי חוטפיו ואחד נרצח בידי אויביו לנצח נמהל שמחתנו בעצב.. לנצח לא נוכל לחיות חיים מוחלטים תמיד אחד יבכה ואחד ישמח והם שניים מאותו הכפר אחד שב מגלות ואחד שלעולם כבר לא ישוב.. [לזכר חגי ביבי ז"ל שנרצח בפיגוע בכיסופים 22.12.03 ביום בו שוחררו 4 החטופים הישראלים מקולומביה..
]

אתמול

עמדתי גם ליד הקבר שלו. הזדעזעתי כמה שזה טרי. זה כ"כ עצוב. כל פעם שאני מגיעה לחלקה נוספים עוד שניים שלושה קברים לידו, אח"כ כבר מתחילים שורה חדשה, וחגי ביבי היה האחרון שקברו, באותה חלקה. אני עוד מזועזעת רק מהמחשבה, שבהלוויה במקום כל הקברים האלה עמדו עשרות אלפי אנשים רכונים ראש שטופים דמעות והיום.. כבר אין מקום לעמוד, נוספו עוד הרוגים, עוד פיגוע ירי, עוד מטען, עוד ועוד ועוד.. רק שהקברים לא יגיעו עד למקום בו אני אוהבת לעמוד. שניה לפני שאני נכנסת. שניה לפני שאני יוצאת. מסתכלת על כולם מכמה צעדים לפני, שם על הדשא, ויודעת שאיפה שאני עומדת יבוא יום ויקבר כאן גיבור.

רותי ב.

New member
באמת

שילוב גורלות מצמרר, השמחה הענקית בבית האחד, ואצל הבית השכן, אבדן כל כך קשה, הכאב על חגי.

למעלה