שיט.

FooK MI

New member
שיט.

בעקבות אירועי מפגש-ישרא האחרון, יש מצב שלא נוכל לערוך שם את המפגש. הצעות למקומות נוספים שיהיו נוחים? [הסנטר זה מקום נחמד, עם מאבטחים ידידותיים לקהל הקשוח והאפל, אבל אני לא יודע עד כמה פשוט לכולם להגיע לשם.] נ.ב. אולי זה עוד יהיה בסדר. לפי מה שהבנתי, עורכים עוד מפגש-ישרא ביום ראשון הקרוב. נראה איך זה ילך.

mishmishonet

New member
אבל גן המשולש זה סוג של בחוץ.

וחם. כאילו, לא יודעת מה איתכם, אני אישית קצת לא נהנית בצהרי היום ביולי כשהשמש קופחת על ראשי. בקיצור, לדעתי עזריאלי לא יעשו לנו שום בעיות, כי אנחנו מעט אנשים שלא מתעקשים על הגג, כי תמיד יש גם את מינוסארבע או המקום הזה שהיינו בו בחנוכה, הלמטה, נו. החנייה. בקיצור, אם אתם לא רוצים להתבשל, הקשיבו לי, ואוביל אתכם בבטחה אל מצב הצבירה הנכון שלכם.

mishmishonet

New member
ורגע, עוד טיעון.^^

אתמול היה מפגש ג"צ, שלהזכירכם, כולל בתוכו קצת יותר אנשים ממה שפורומינו הקט כולל. ולא גירשו אותם ולא כלום והחיים יפים.~~

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| ../images/Emo45.gif

חם מידי בחוץ

mishmishonet

New member
[גל] מובילות חברתיות או לא?

אילאילי, אנחנו שולטות בעולם הזה, באמת. מפגש בעזריאלי זה משו בסט.-מאושרת

RoCk StaR 1

New member
לא נראה לי../images/Emo211.gif

שעזריאלי יעשו לנו בעיות..אחרי הכל מפגש ישרא והמפגש שלנו זה כמויות שונות של אנשים וכאלה. חוצמזה, אל תעשו במקום שאי אפשר להגיע אליו ברכבת אהמאהמ.

Snow fairy

New member
אין מצב שלא יתנו לנו להכנס...

כל אחד מגיע לבד או בזוגות או משהו, וזה לא שהם סוגרים את הקניון לכולם, הם כן נותנים להכנס. ככה שגם אם תהיה סלקציית פריקים בכניסה.. וול... תבואו עם חולצות ורודות^^. בכל אופן, סנטר זה בהחלט חביב, למרות שאין לי כסף לאוטובוס פנימי והליכה בחום הזה עלולה לגרום לי להזיות, אבל אם יוחלט על הסנטר אני מניחה שאני אשרוד את ההליכה^^

רייל

New member
לא יסגרו את הגג.

ואם כן, אז רק את הגג הגדול, ואנחנו יכולים גם להסתפק בגג גייז ובגג של המשחקייה.

scarlet moon

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifצומת לב לכאן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תודה^^ הממ אוקי, אתמול הייתי בעזריאלי והיה שם מיני מפגש ישרא [והיו הרבה יותר אנשים מהאנשים בפורום] ונתנו להם להכנסD: למרות שהיה שם מאבטח שלא נתן להם לשבת על המרפסת שם [כאילו, הגג מבפנים], אז הוא הכניס אותם לגג הילדים והגג הגדול היה נעול
אבל היי, יהיה בסדרDD:

Snow fairy

New member
יו, נו, זאת אני../images/Emo7.gif

אני צריכה להשיג מחשב משלי, עניין ההחלפות משתמשים הזה לא הולך

למעלה